Jump to content
BulForum.com

MP3 - гловоболие


genecatcher

Recommended Posts

Цепи ме кофата,само ако е чалга.

Иначе Владо е прав.След работа винаги ме цепи главата(фактори - 4-5 часа без прекъсване пред РС-то,набичена музика,игри,фонов шум,късогледство)-няма начин да не се развие главоболие.Добре,че все още не е станало мигрена.

Link to comment
Share on other sites

Тук нещо си в грешка мой човек.Ако говориш за луминисцентна лампа може,но ако става въпрос за обикновенна крушка много,ама мнооооого си далеч от истината  двете работят на съвършено различен принцип.

Аре със здраве

 

 

Pi4 ti mai ne6to si v gre6ka 4oveka mnogo qsno si go e kazal.Stava vapros sa kru6ka.

 

6to se otnasq za glavobolieto men me boli glava ne ot mnogo slu6ane na mp3 a ot mnogo sedqne pred PC-to :pEnk

Link to comment
Share on other sites

:punk :devil

ми неее откакто съм с колонки, най много някой друг да го боли главата  :devil

обаче като бях със слушалки след 3-4 часа и почваше не от звука а от това че ми натискаха глъвътъ  :(

:devil :punk И аз си мисля ,че проблемът е в слушалките :music

Link to comment
Share on other sites

ми неее откакто съм с колонки, най много някой друг да го боли главата  :devil

И аз съм така :evil

Как пък може да те боли глава от мп3 :confused

По тази логика значи трябва да те боли и ако гледаш филм по кабелната защото всички филми се пускат от компове а доколкото знам .avi е с вграден мп3 звук :D

Link to comment
Share on other sites

Аз постоянно слушам разни музики ...

Обаче само когато сложа слушалки после започва много да ме боли главата :(

Link to comment
Share on other sites

Мен глава си ме боли от всичко и без причина.Може един ден да гледам цял ден телевизия и да кибича в компютъра и да не ме заболи глава,друг ден нищо да не права и да ме заболи.Точно от МР3 не знам дали ме боли глава.Ако слушаш МР3-ки на компютъра може да те боли глава от него,а не от самите МР3-ки ;)

Link to comment
Share on other sites

когато ми е включен компа почти винаги си вървят мп3ки. само още не съм си сложил винамп на ауторън :)

мен лично ме заболява главата от друго - монитора ми е много кофти, тъмен, с гаден контраст, и като започна да чета някакъв текст и почвам да се взирам такъв, и тогава ме заболява тиквата.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...