Jump to content
BulForum.com

::NEO WC3 Server


necheff

Recommended Posts

A sq pi4ove sha zaribqvate na edin ot nai dobrite i poseshtavani servers na Counter-Strike :D Tyi kato I-net Caffe ::Neo SMeni svoq Internet Provider Vsi4ki koito sa na Evrocom.net Shte mogat da cakat v servera e stiga da ne ste golemi lamer4eta de :) A btw moje da ne go vijdate v Lan Game za tova samo trqbva da se connect-nete kum tova IP : 217.10.242.188:27015 !!! A i oshte neshto specialno za CHEATRITE koito si mislqt che ste igraqt v servera beznakazano ima mnogo strogi admini v tqhno 4islo az sum nai loshiq de :))) Nqma da se zanimavam s kick ili takiva prostotii ima edna comanda Permament Ban + Write mnou qka trqskam vi IP-to i Chau Bambini em nadqvam se che sum oplashil nikogo prosto si kazvam da nqma posle ama az samo da go probvam dyra byra :argue WhO CaReeee :argue Thats My Nick

See ya

Link to comment
Share on other sites

:neo към Евроком? Горките ние... сега очаквам поредица спам и простотии я от OCZ я от всеки друг, който е умен като него.

 

Относно CS сървъра. Не мислиш ли, че ще предизвикаш сблъсък на интереси и най-малкото е неуместно да рекламираш сървъра си имайки предвид, че имаме CS сървър на PLAY.EVROCOM.NET ?

Link to comment
Share on other sites

Ne Ne ti mai ne me razbra . sega ste ti obqsnq po pyrvoto ti mnenie prostotii ot tipa OCZ koi go ebe za OCZ bre horaaaaaa Toi e nikaf v tozi server puk i zashto da go reklamiram kakvo losho ima oshte edin server v evrocom.net ne moga da razbera kolkoto poveche tolkova po dobre i tova gorkote vie naprao me utrepa da ti kaja e za edin den gledah v play.evrocom.net kolko poseshtavani servera ima :)) ne 4e iskam da vi kazvam che nikoi ne vliza no ... e kakvo puk tolkova i vse pak mislq che ::neo WC3 servera e edin ot dobrite CS-server's v Plovdiv ne mislish li .

 

p.s. tova neshto s evrocom moje da e samo vremenna mqrka dokato G-n Garov si opravi optikata po zalite :))

Link to comment
Share on other sites

Проблемът, който аз виждам е, че така се получава един вид раздвояване. Ако седят и двата 100% единия ще седи празен за сметка на другия. Не че ми пука... аз CS не играя :)

 

Относно OCZ - не го включвал в сървъра. Хихи, за Гаров и аз чух, че нещо са го отрязали и как ще "си" оправя оптиките не е ясно :)

 

НЗ де. То ще се види. There's freedom for everyone :)

Link to comment
Share on other sites

E sq e ftasahme.....az pone si pripomnqm nqkoi interesni migove eheeeeei v onui vremena kogato imashe free.veno.org izobshto....abe basi shte spra da cheta foruma

 

P.S Na koi mu puka che shte go nam ot nqkav server ?

www.headoff.com

Link to comment
Share on other sites

Hehe za vseki vlak si ima pytnici :]] :beerchug . Dokato bqhme kum langame da ti kaja che imashe dosta servari i za vsi4ki si imashe user-i ta nqma da ima tova za smetka na drugiq ne se pritesnqvai nqma da vi vzemem klientite :))) a btw toku shto upload-nah neshto ako ne si go gledal mnogo shte sujalqvash :)) eto ti linka ako jelash mojesh da si go svalish kaam ti film4eto e bolnica :))) ftp://www.warez.ru/Videos/Neshti4ko%20ot%...na%20ICE%20AGE/

Link to comment
Share on other sites

a btw toku shto upload-nah neshto ako ne si go gledal mnogo shte sujalqvash :)) eto ti linka ako jelash mojesh da si go svalish kaam ti film4eto e bolnica :)))    ftp://www.warez.ru/Videos/Neshti4ko%20ot%...na%20ICE%20AGE/

Ти хубаво си ъплоаднал ама да беше видял първо, че го има: http://warez.ru:8080/Movies2/Ice%20Age%20-...20Gone%20Nutty/

Link to comment
Share on other sites

za kvo zaglavieto e ::NEO WC3 Server a govorish za CS ?

Щото сървъра май им е от ония лайняните "Counter Strike Wacraft III Server" = Hackers & Co. & shit like that .... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Mdam "lainqnite" sa po4ti da ne kazvam vinagi pulni 32/32 i zashto li si mislish che OGC-maniack's si igraqt beznakazano ??? e nashiqt server ne e koi znae kolko dobyr basi Pentium 4 2.4 GHz 1024 DDR RAM/333

Red Hat Linux Server nekyf takuf "mizeren" da ne kazvam che v nas PC-to mi e po dobro :cry e kfoto e takova nishto ne moje da se napravi

Link to comment
Share on other sites

Dreamer ,стига де нали трябваше да се изфука с машина,че и да "вметне" че у тях даже е и по добра :tongue

Link to comment
Share on other sites

HA-HA-HA Emomcheta i momicheta mai se zatajihte za men gledam kakvi gi drakatenaprova da se nakefaposni edin forom v moe ime napravo prostoti slusham.A otnosno sarvara nqmashe nujda da ima reklama to si ima narod samo chitari poveche sega shte vlizat aman :angry: karai.I ne naposledno mqsto tova e forom za help i malko idei i.dr....

pomislete i togava govorete :sick

Link to comment
Share on other sites

Сега остава и да обясниш с какво Dedicated CS Server на P4 2.4 е по-добър примерно от същия на 1GHz Celeron ;)

smeshno e za dedicated server da e takova PC'to , razbiram niakolko servera na edin.. ama do kolkoto razbrah samo CS server

Link to comment
Share on other sites

Ne znam koe kolko e sme6no no taq ve4er v toq server stana dosta dobra pukanica i sym dovolen ot igrata. Ima6e cheaters no takiva navsqkade gi ima. Ne zabelqzah admin da ima i moje bi zatova ima6e papla4 cheaters. Moda e brutalen i stava zdravo mele. Ne sym go razu4il podrobno, no mi haresva :D Moje da probvate za kakvo stava duma.

Link to comment
Share on other sites

http://217.10.242.188/cstrike

E momcheta i momicheta koito iska da si gleda statistikite ot ::NEO WC3 neka da hodi da gleda tam ima i drugi interesni neshta obesneno e sichko kakvoto vi triabva za da igraete v Servera :) napravo kato za dechica e obiasneno :) ta taka tam ima i forum s HELP za tia koito nemogat da igraiat neche az moga de ama karai koito ima niakakvi vaprosi otnosno Regvaneto na NICK v WC3 Servera da pita tam Nie ADMINITE shte otgovorim vednaga :) az tuka moje da sam DUVI ama tam sam VIPER :) taka che ENJOY :)

 

 

P.S Vinagi ima pone 1 admin v servera ili 1 koito gleda kakvo stava i ako niakoi vi se stori podozritelen prosto kajete /say kick ban "edi koi si"- tozi "edi koi si" biva proveren ot NAS ADMINITE i ako zaslujava biva brutalno izhvralen za opredeleno vreme :)

Aide chao che mi iztina kafeto

Link to comment
Share on other sites

Ne moga da razbera zashto ima takova negativno otnoshenie kun Neo. Abe pi4ove da sa vi napravili neshto. Dreamer zashto se qdosvash ot tqh. Neshto pre4at li ti. Kato izklu4im 4e mnogo postvat v foruma :P .

Link to comment
Share on other sites

Am kfo da vi kaja dosta sa se zaribili v servera ako iskate da vidite to4nata cifra do sega igralite v ::neo Server prosto pishete v console : say /rank i vijte Obshtiqt broi na Userite :blink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...