Jump to content
BulForum.com

Neshto interesno za xorata bez zanimanie


Lg-Badluck

Recommended Posts

Vidqx go v edin drug forum i mislq che shte e dobre da go sloja tuk. Ne post-vaite gluposti molq opitaite se da kajete neshto xubavo i da ne e ot tipa "I az xaresvam edi kvo si..." obqsnete zashto!

 

Kajete tova za user-a, koito e post-nal predi vas. :D

 

Haide po4vaite! :evil

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Deftur е терорист и ми е симпатичен  :D

 

afx направи клуб "Самотно сърце" (но го затвориха преди да се видим :( )

Link to comment
Share on other sites

afx направи клуб "Самотно сърце" (но го затвориха преди да се видим :( )

Aquila има някакво подобно на моето отчаяние и гняв, хобито в подписа му ми допада, а и се очертава да кандидатствам в същата посока(биология), уважавам мненията му във форума

Link to comment
Share on other sites

Aquila има някакво подобно на моето отчаяние и гняв, хобито в подписа му ми допада, а и се очертава да кандидатствам в същата посока(биология), уважавам мненията му във форума

 

Аз пък никаква идея си нямам кой е Eclipse, дори мисля, че за първи път виждам ника му в този форум.

Link to comment
Share on other sites

много говори (празни приказки в повечето случаи)   :tongue  :tongue  :tongue

Явно пише рядко във форума , защото ми е напълно непознат :blink:или друга теория : Влиза , но пише само когато има смисъл ;)

Link to comment
Share on other sites

evil_smith ми се вдига в очите, защото харесва Ферари.

Съдейки по ника му сигурно е много зъл и злопаметен ама сигурно пак е пич.

Link to comment
Share on other sites

Лукчо, как може да измислиш такава простотия, деа? Или си го копирал от някой друг смотан лексикон-форум? =)

/* edit */

 

Лукчо == Развален Лук == badluck ;)

Link to comment
Share on other sites

Лукчо, как може да измислиш такава простотия, деа? Или си го копирал от някой друг смотан лексикон-форум? =)

/* edit */

 

Лукчо == Развален Лук == badluck ;)

Понякога много ме кефи с начина си на изказване във форума и стремежа да се заяде с някой от Евроком

Link to comment
Share on other sites

juji хич не ме обича и само спори с мен :D :P :)

 

офф:// възраждането на тая тема е негативния ефект на класацията на Оверман за най-тъпа тема :)

Link to comment
Share on other sites

Гледайки аватара му, си мисля, че обича същите филми като мен, следователно ми допада. Гледайки подписа му, обаче, разбирам, че не ми допада - Локо форевър! От друга страна, явно харесва английски футбол, което е хубаво, защото моят отбор е Блакбърн Роувърс. И накрая: явно или е всестранно развита личност, или е голям спамер, защотот е успял за 4-5 месеца да направи повече от 500 поста... :woot

Link to comment
Share on other sites

Гледайки аватара му, си мисля, че обича същите филми като мен, следователно ми допада. Гледайки подписа му, обаче, разбирам, че не ми допада - Локо форевър! От друга страна, явно харесва английски футбол, което е хубаво, защото моят отбор е Блакбърн Роувърс. И накрая: явно или е всестранно развита личност, или е голям спамер, защотот е успял за 4-5 месеца да направи повече от 500 поста... :woot

 

 

Реших и аз да се включа към тая спамерска игра!Харесва дракони ако съдя по аватара му,което ми харесва защото е интересна насока.Харесва отбора от Кюстендил което вобще не ми допада! :devil .От подписа му разбирам че си пада по космоса и по космическите кораби.Интересен човечец попадал съм на негови изказвания.Ай ся да видя какво ще кажат за мен :D

Link to comment
Share on other sites

неска е постнал 14 пъти в "марица прелива ..."

и ....

ми тва е аз не съм го засичал че да си имам мнение за него

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...