Jump to content
BulForum.com

Funny Pictures


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
Тоя облак много фотошопски изглежда.

Прекалено дори. Особено това което би трябвало да е среден пръст. Но това за маздата ми хареса. :D

Link to comment
Share on other sites

Бухахаха  :laughing:

Пича Tyrsq_F кърти  :)

...мноо хакерско звучи  B)

Бе тия пичове не ви ли омръзна да се ебавате с тях, някои даже пишат в този форум. Всичките са програмистчета 8-9 клас...

Даже се забелязва, че тия никове са написани от някой друг върху техните с цел ебавка ;)

 

И все пак е смешно де, но май вече за 50 път я пускате тая снимка...

Link to comment
Share on other sites

 

Стига ве, ти изкара, че само една кожа го дели бебето ;) Фотошопска история е тва ;) ма е веселко де, нема спор :)

 

А това не знам дали ще ви е смешно, но някъв пич е направил карта за ЮгиО май или нз кво от даскалката ни по английски :)

Цък

Link to comment
Share on other sites

Понеже много добри теми се подпечатваха с това DOJD.jpg магаренце като тъпи,се наложи да се изработи анти такова:

DOJD3-2.JPG

 

Тази картинка е направена не за да подкрепя спама,а заради заклеймяването на добри теми като тъпи!!!

Всеки може да я използва!!!

Картинката е направена от: tankis и breakneck

:D

Link to comment
Share on other sites

Днес бях си зел фотоапарата и отидох до аптеката.Изведнъж влезе този човек леко пийнал и попита следното...... Извинете, имате ли капки за нос??? :blink:

IMG_0314.jpg

Link to comment
Share on other sites

Стига ве, ти изкара, че само една кожа го дели бебето ;) Фотошопска история е тва ;) ма е веселко де, нема спор :)

 

А Вова не знам дали ще ви е смешно, но някъв пич е направил карта за ЮгиО май или нз кво от даскалката ни по английски :)

Цък

 

 

тва е голямо страшна атака е тва :lol:

 

 

:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...