Jump to content
BulForum.com

Basi maina!!


veseo

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Sonic v getright pak moje da se zadade noviq adres na faila koito si teglil. Tova 4e ne znaae6 kak i otkyde stava ne zna4i 4e go nqma kato funkciq. Samo 4e si mislq 4e ne si polzval getright zatova ne znae6. Za6toto v momenta v koito faila se premesti ot FTP-to da re4em vednaga ti izliza syob6tenie da zadadade6 novoto URL. Pyrvo probvai togava mi govori za kontrol i razni drugi shits.

Link to comment
Share on other sites

Ami vzemete da go napylnite s igri malko toq sait maina!Ima leko malko igri4ki kato go sravnish s 400-500 kolkoto sa v rqdko obnovqvastiq se techno-link.

Link to comment
Share on other sites

Ae kajete taq godina 6e ima li nov upload ili da 4akame sled Nova Godina.(bla-bla 4estita nova godina - a - update na saita we!super!aide pak do dogodina 4e pak da ima update.)

 

Are po-4esto da pravite upload we!

Link to comment
Share on other sites

Ae kajete taq godina 6e ima li nov upload ili da 4akame sled Nova Godina.(bla-bla 4estita nova godina - a - update na saita we!super!aide pak do dogodina 4e pak da ima update.)

 

Are po-4esto da pravite upload we!

Mi nadqvam se da ima up ama s teq novi pravila to4no Uploadrite se sakratixa na polovina nqma de e da stane kakto si be6e predi

Link to comment
Share on other sites

Ae kajete taq godina 6e ima li nov upload ili da 4akame sled Nova Godina.(bla-bla 4estita nova godina - a - update na saita we!super!aide pak do dogodina 4e pak da ima update.)

 

Are po-4esto da pravite upload we!

Mi nadqvam se da ima up ama s teq novi pravila to4no Uploadrite se sakratixa na polovina nqma de e da stane kakto si be6e predi

Kak e bilo predi?Upload vednyj v meseca li?Hahahaha!Dosega be6e dosta zle, a sega stom sa sykratili uploaderite napravo ne mi se misli!Sigurno ako ne taq godina to se nadqvam za drugata koleda da ima ve4e! :angry: :angry: :angry:

Link to comment
Share on other sites

Ne gledaite predi6nite mi nqkolko posta.Te sa pod vliqnie na gadnata depresiq koqto me e obhvanala naposledyk.Ocenkite ne vyrvqt osobeno, igrite koito mi trqbvat gi nqma,tykmo se be6e opravila vryzkata kym techno-linka oba4e dneska se razvali ...Abe gadna rabota v obsti linii.Ste kaja samo edno nesto za final:

 

Sorry na vsi4ki koito sa bili zasegnati ot men v minalite mi postove.(Ne kazvam 4e ste idealni de, ama kato nqma techno-link mi trqbvate :rolleyes: )

Link to comment
Share on other sites

Shtoto taka shte se stimulira uploada, ako si zabelqzal v data.bg user accountite imat reitingi, kolkoto poveche hora ti durpat tova koeto si uploadnal, tolkova ti se diga reitinga, ako tuka se napravi taka i se dobavi da kajem s vdiganeto na reitinga ti se uvelichava mqstoto.. togava shte stane ludo...

Link to comment
Share on other sites

Ako se mine kum sistemata na data.bg ili FTL smqtam 4e warez.ru bukvalno shte zagine. To4no v momenta warez.ru e izcialo WAREZ surver a ne kato drugite v koito vseki si kak4va kakvoto iska i si pravi li4en sait(ima hit.bg na koito mu triabva). Celta na warez.ru e da ima vsi4ko koeto moje da se nameri i tova da stava burzo, ne da se rovish 2 chasa i nakraq da otkriesh 4e tova koeto tursish go nqma. Imeno warez.ru e tova koeto vsi4kite survari triabvashe da budat.

Link to comment
Share on other sites

sichki seller-i v kazanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

;S

 

a i btw getright ima "View Transfer Details"

a be gonzo gabanza ari da ne se ebava6 sys vsi4kite mi temi a?Kvo 6e kae6 we :angry: ?

Link to comment
Share on other sites

sichki seller-i v kazanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

;S

 

a i btw getright ima "View Transfer Details"

a be gonzo gabanza ari da ne se ebava6 sys vsi4kite mi temi a?Kvo 6e kae6 we :angry: ?

Ei Furiozo na kav sa pravi6 we q sa dra6 po seriozno ako obia6 aaa :angry:

Link to comment
Share on other sites

E da ama az ne sym pusnal request ami pitam dali austin powers ima subtitri zastoto nqma otdelen fail sys subtitri i popitah kakvo da pravq .smi subtitrite(na koeto Dreamer mi otgovori :D )

Link to comment
Share on other sites

kak ve xopaaa :huh: vii niznaite kvo da e da svalqsh film na dial-up i krasiviq DAP da go precaka na 87% :) :rolleyes: chuvstvoto prosto e neveroqtnoooooooo.....

pochti kat da svyrshvash :P ei tva e qd......da go......................................i dap-a :D :P :lol: istinata e v FLASHGET za Windows i WebDownloader For X za Linux....

razbira se nqmam ideq kak no Linux-a svalq edin film za 12-13 chasa pri bronz.....a Win-a mu trqbvat MIN 15 ... tva sa podrobnosti razbira se...koito ne sa mi qsni kak se poluchavat ama deistvat :D :D ako sam v greshka me popravete .... ne sam naqsno s neshtata :rolleyes: :P :P

Link to comment
Share on other sites

kak ve xopaaa  :huh:  vii niznaite kvo da e da svalqsh film na dial-up i krasiviq DAP da go precaka na 87%  :)  :rolleyes:  chuvstvoto prosto e neveroqtnoooooooo.....

pochti kat da svyrshvash  :P  ei tva e qd......da go......................................i dap-a  :D  :P  :lol:  istinata e v FLASHGET za Windows i WebDownloader For X za Linux....

razbira se nqmam ideq kak no Linux-a svalq edin film za 12-13 chasa pri bronz.....a Win-a mu trqbvat MIN 15 ... tva sa podrobnosti razbira se...koito ne sa mi qsni kak se poluchavat ama deistvat  :D  :D  ako sam v greshka me popravete .... ne sam naqsno s neshtata  :rolleyes:  :P  :P

Znam ko e 5 godini sam bil s dail-up 8MB sa svalqt za 1-2 4asa pak za 600MB nesam si i me4tal

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...