Jump to content
BulForum.com

Basi maina!!


veseo

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Ne Mrunkai a se Radvai na Avantajnia sait

mene ko me pitash bih napravil vsi4ko po silite mi da raboti po 4esto ama nikoi ne ti kazva kuv e problema da pomognesh (s kvoto mojesh razbira se) :D

Link to comment
Share on other sites

Connection to site failed:A connecton attempt failed because the connected party did not properly respond after a period of time, or established connection failed because conneced host has failed to respond.

 

While trying to download rzr-wc3.001 :>

Link to comment
Share on other sites

Connection to site failed:A connecton attempt failed because the connected party did not properly respond after a period of time, or established connection failed because conneced host has failed to respond.

 

While trying to download rzr-wc3.001 :>

Ei tva mi se polu4ava ot dva dena!!

Link to comment
Share on other sites

Polzvah DAP (download accelerator premium) i beshe super dokato ne pochnaha da mi izlizat edni malki problemcheta da dava greshki na failovete pri nasechen download (deto razdelq faila na chasti) i taka tzeliq fail bez da me pitashe zapochvashe da se smukva otnachalo. I gledam az edin film na 15k go smukvashe 5 dena :)) i az se chudeh kvo stava tuka, ama kato razbrah kak me gavri i vednaha preminah na getright.

Link to comment
Share on other sites

Dobur izbor 4oveko chochosan

I az sam imal problemi s DAP-a i to takiva 4e ve4e kato 4uia "DAP" i diasnoto mi oko po4va da miga i ne moga da go spra... eiiii kvi nervi mi beshe vkarala taya shibana programka :angry: :angry: :blink: :unsure: <_< :)

Link to comment
Share on other sites

Ave za GetRight si4ko nai nai

no FlashGet go polzvam ot skoro i mai ze da mi haresva pove4e Vijdash i si4ko we mamka mu (I imash 4uvstvoto 4e situaciata e pod kontrol)

 

4atkate li kvo govora... :D :D

Link to comment
Share on other sites

flash get ti dava mnogo po goliam kontrol vurhu celia proces otkolkoto getright a i e po priqtno e da se raboti s neq. DAP go mnaza mnogo neznam zashto  B)

i kakuv to4no "kontol" ti dava nad "procesa"

Link to comment
Share on other sites

Si4ko kato po4nesh ot conektvaneto kato minesh prez samia proces na transver i stignsh do diskonekta si go vijdash kak stava i nema luja i izmama ;)

 

Tva imam predvid kato govora za kontrol :D

 

tva e moito mnenie :huh:

Link to comment
Share on other sites

flash get ti dava mnogo po goliam kontrol vurhu celia proces otkolkoto getright a i e po priqtno e da se raboti s neq. DAP go mnaza mnogo neznam zashto  B)

i kakuv to4no "kontol" ti dava nad "procesa"

ami kato se zapo4ne imash pove4e opcii za nastoika na procesa na izteglianeto.

osven tova kakto se spomena po gore, imash pogled vurhu tova kak se svurzva kum saita i kak zapo4va da tegli. Ako se poqvi nqkakuv problem mojesh da vidish kakuv to4no e. Pokazva ti go na mnogo nisko nivo. Stiga da go raz4etesh ;)

Link to comment
Share on other sites

Tova zna4i li 4e na getright-a ne pokazva. Kakvo e tova tolkova nisko nivo 4e ne moga da se setq. Pokazvala bila vsi4ko. Mi toi i getright-a pokazva vsi4ko stiga da moje 4ovek da go vidi ;) I ne razbrah za kyv hui ti e toq kontrol sled kato vsi4ko opira do tova ima6 ili nqma6 net i dali moje6 da tegli6 ot daden site s pylnata skorost s koqto razpolaga6. Tva e cqlata rabota drugoto sa bullshits:) Koi kakvoto go kefi tva da polzva :)

Link to comment
Share on other sites

Tova zna4i li 4e na getright-a ne pokazva. Kakvo e tova tolkova nisko nivo 4e ne moga da se setq. Pokazvala bila vsi4ko. Mi toi i getright-a pokazva vsi4ko stiga da moje 4ovek da go vidi ;) I ne razbrah za kyv hui ti e toq kontrol sled kato vsi4ko opira do tova ima6 ili nqma6 net i dali moje6 da tegli6 ot daden site s pylnata skorost s koqto razpolaga6. Tva e cqlata rabota drugoto sa bullshits:) Koi kakvoto go kefi tva da polzva :)

Контрол ти трябва защото... примерно веднъж като преместиха ФТПто и няма да пускам на ново филмите или квото е там да се теглят на ново а ще им сменя адреса и ще си продължа свалянето.

Link to comment
Share on other sites

che tva i getrighta go ima

 

samo edno neshto ne raboti na getright kakto trqbva i tova e speed limita, vupreki che go zadavam na da kajem 7k , to vse kara na maksimum, i taka klato iskam da slusham internet radio , prosto ne moga da smukvam nishto s ostanaliq bandwith, dori da zadam na getright very low priority na downloada... da znaee programa koqto moje da polzva strikten speed limit ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...