Jump to content
BulForum.com

Ima li hora ot P.HILENDARSKI


Recommended Posts

ООО! Даскалите ся кат ги смениха... наи колоритна е Баракова(химия). Секи час очакваме няква милост от нея ама не тя секи път ни казва "Имаме много важна работа този час" и естествено в стил Чакова подлага всеки на кръстосан разпит на дъската... А междучасията веднъж фанах тя да си лафи с върлите чалга фенове от моя клас, дори направо си спореха за рейтинга на Глория и Деси Слава

 

Междо другото SPASM, Спасе предполагам че си ти тва, аз сам "Коцето"(FatherGrigorii от mIRC)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Еееех, младинки... :) Аз учих там. Още си спомням учителката по химия... :) Тая жена все я дразнех, за да ме изпитва, защото все ми пишеше много по-ниски оценки, а аз толкова много учех по химия. По никой друг предмет не съм учила, но по химия... Тая жена много ме амбицираше, но накрая ми писна да имам само четворки и да уча като за световно.Скоро бях там и видях някои от старите си учители... Искрено се надявам Душкова вече да не трови живота на учениците :)

Леле... Колко неща си припомних сега... Соли, който ни гони по коридорите, защото сме му избягали от часа. Ганка Пиратката(още ли й викат така?) Толкова лудории...

Помня, че когато отидох да уча там, имаше желязна дисциплина, а аз не бях свикнала на това, но се научих да играя по правилата(уж) и да си правя моето.

Link to comment
Share on other sites

Малее хубави времена бяха! :laughing:

Като каза за Соли и коридори се сетих как и мен

ме гонеше 3етажа,за да си сваля шапката от главата.

Аз съм учил другаде,но всеки ден играех баскетбол

в двора му!И съм ходил там по трудово.

А със Солито колко майтапи са ставали

не е истина. :)

А из училището ме е гонил когато бях на стаж

по математика като студент,защото съм давал

лош пример на младото поколение! :D :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз съм завършила Паисий 2003г.Бива го даскалото и там са леко изперкали преподавателите,но какво да се прави?!Иначе имам хубави спомени от там,хубав клас,многооо екскурзии!Какво му трябва друго на един ученик :P

Нека да позная...ексурзиите са били с Чапкънска,нали ???

Може и да се бъркам :)

Link to comment
Share on other sites

Нека да позная...ексурзиите са били с Чапкънска,нали ???

 

Да с Чапкънска и Бекирска(по физика),която ми беше класна.Те тези жени повече за екскурзии мислеха отколкото за преподаване,което си беше добре за нас!

Link to comment
Share on other sites

Учих там от 1 до 7 клас и бях "б" клас :))) Даскалото е много яко...Като си спомня какъв живот беше само.... :love

Link to comment
Share on other sites

Еееех, младинки... :) Аз учих там. Още си спомням учителката по химия... :)

Коя ти беше Чакова ли? На мен тя ми беше и благодарение на нея сега съм 2-ри курс в УХТ!

 

Да с Чапкънска и Бекирска(по физика),която ми беше класна.Те тези жени повече за екскурзии мислеха отколкото за преподаване,което си беше добре за нас!

На мен Чапкънска ми беше класна! :)

Е.Т. ти в коя паралелка си била и как се казваш - като гледам сме набори и може от един випуск да сме!?

Link to comment
Share on other sites

Учих там от 1 до 7 клас и бях "б" клас  :))) Даскалото е много яко...Като си спомня какъв живот беше само.... :love

 

И аз така.Наистина е супер даскало.Имам невероятни спомени от него.Някой по горе спомена за Солито как ни гонеше по стълбите за шапките.Имах следния случай-първия учебен ден както си му е реда започва със събиране по класове в двора, приветствие от директора и после по стаите.Та влизам аз в даскалото и естествено забравям да си сваля шапката.Стигам до втория етаж, тръгвам да се качвам към третия и усещам как шапката ми се изхлузва от главата.След което се обръщам и виждам солито как ми се хили и ми казва, че ще си я получа обратно на последния учебен ден.След няколко опита да си я взема се примирих, че оставам без любимата ми Salomon-ка.Но за моя най-голяма изненада точно на последния учебен ден Солито влиза в стаята ни и ми казва:"Нали не си забравил за шапката си?" :D Направо не можах да повярвам :)

Link to comment
Share on other sites

@offtopic: Ехей, това беше и моето училище някога!!! Ама оттогава минаха доста годинки :( , а като си помисля - все едно беше вчера.

BTW, имам снимки на училищния живот от преди ....айсе-тина години ;) . Утре ще ги сканирам и ще пусна линк. Може пък някой да му е любопитно какво е било по времето, когато е бил само мъглява идея ;)

Link to comment
Share on other sites

Коя ти беше Чакова ли? На мен тя ми беше и благодарение на нея сега съм 2-ри курс в УХТ!

На мен Чапкънска ми беше класна! :)

Е.Т. ти в коя паралелка си била и как се казваш - като гледам сме набори и може от един випуск да сме!?

 

 

Митак, почти всеки път когато минавам през Пловдив ходя до даскалото за да си спомням хубавите моменти и изживявания.Даже вчера бях, днес ще ходя пак.. С Камен кат вземем да си говорим за миналите ученически години и направо се уливаме :) Много ми липсва, ейййй !!! :unhappy: Хубави времена бяха..

 

А пък за Бекито и Чапкънска няма какво да говорим.Както каза, Чапкънска ни беше класна, ние най-добре знаем за какво става въпрос :punk

 

А по една друга тема,къдет разправяш колко беше пиян на бала.. аз ще ти припомня само 2 неща : Като слизахме по стълбите си изпусна GSM-a и като се наведе да си го вземеш, даде ряз напред,подмина го леко и се заби с глава в огромното огледало насреща :lol: ; После отидохме да спим в моята квартира и сутринта пихме едни кафета и коли насред улицата и тогава да си беше видял физиономията :lol:

 

Който е учил там знае що е шоу,майна

Link to comment
Share on other sites

Аз отдавна не съм ходил! Трябва да взема да намина! И на мен много ми липсва, ама няма как трябва да се върви напред, пък остават спомените!

 

А т'ва за огледалото вярно ли бе човек? Мааалййй! И много ли хора се смяха? Или и те бяха кат мен мат!? :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

А,точно за т'ва колко хора са те видели не знам.. не мога си спомня ама беше бая смешно.Мен много ме е яд,че кученцето ми ми изяде сим-картата и нямам почти на никой телефона.Ще ги издиря някак де :)

 

Иначе, хубаво нещо е да си споделиш за гимназията с някой.Тъй като не съм от Пловдив и форума ми дава тази възможност.. пък и знаеш ли.. утре някой бивш съученик може да се обади на ЛС.. :)

Link to comment
Share on other sites

@offtopic: Ехей, това беше и моето училище някога!!! Ама оттогава минаха доста годинки :( , а като си помисля - все едно беше вчера.

BTW, имам снимки на училищния живот от преди ....айсе-тина години ;) . Утре ще ги сканирам и ще пусна линк. Може пък някой да му е любопитно какво е било по времето, когато е бил само мъглява идея ;)

 

 

Айде де! Какво стана със снимките ? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

'Бах ма'а му! И аз съм учил там, преди бая време де... От 1-ви до 8-ми клас.

 

Даже като завършвах сега унивреситета там ми беше стажа и то при бившата ми класна. Честно, напълно случайно се получи така, нищо не е нагласяно.

 

Последно класен там ми беше Кировски. Гати алкажа :) Заедно с Личев бяха постоянно на черешата....

Link to comment
Share on other sites

Айде де! Какво стана със снимките ?  :)

Ами ето някои снимки. Изобщо нямам претенции за качество, аджамийска история :blush: . Пък и са отпреди 20-тина годинки.

1. Това е дворът, преди да монтират мрежи. Вижда се чешмичката :)

2. Изглед откъм двора. Едни играят, други гледат. В дъното се вижда новата лавка, в процес на изграждане. Вдясно се вижда гърба на старата лавка на леля Здравка :D . Няма майтап, така се казваше.

3. Глад мори добитъка :laughing: . Подрастващ aлхимик мачка баница пред новата лавка.

4. Пред стълбите и пред прозорците имаше дървета, които лека-полека намаляха до нула. А някой кара колело, хахаха. Ако човек се вгледа, ще открие общ елемент м/у снимки 3 и 4 :)

Link to comment
Share on other sites

tiq snimki me razbiha 4esno!!trqaa da ti kaja 4e "novata" lafka e absolutno the same,samo nadpisite boza i drugiq gi nqma!da i durvetata lipsvat!ina4e mnoo se kefih na phototo:)

Link to comment
Share on other sites

predpolagam si4ki si spomnqt Kirovski po matematika,i to samo s golqm smqh!no trqbva da vi suob6tq edna ujasna novina-dnes razbrahme,4e sled tejka bolest,s uslojneniq i dulug prestoi v bolnica:KIrovski e po4inal (bog da go prosti):cry

v daskaloto vzeha mnoo taq godina da se slu4vat samo ei takiva raoti :(

Link to comment
Share on other sites

Помня го разбира се.Лека му пръс :cry И наистина само с весели случки го помня.Въпреки да не ми е предавал много шоу сме виждали с него (като идваше на работа де :D )Помня как завиждахме на тези, които бяха при него и не караха с месеци математика.Аз бях при Славейка Ангелова - невероятен учител, но ние и взехме здравето на жената.Като влизаше на СИП при нас пиеше валериан (това абсолютно сериозно!)

Link to comment
Share on other sites

На нас по Математика ни преподаваше Бабата! За тези, които се чудят - Мария Русинова :) Аз много я уважавам въпреки, че понякога ми е идвало да....няма значение! Важно е какво остава като спомен у теб след раздяла с училището а не по време на него!

За тези, които още учат един съвет: Не се оплаквайте от училището, а му се наслаждавайте докато можете, че после.... си е**ло майката!

Link to comment
Share on other sites

На нас по Математика ни преподаваше Бабата! За тези, които се чудят - Мария Русинова :)

 

Русинова, която преподаваше в 36-ти кабинет?Дето постоянно висяха с ангелова по прозорците :D

Link to comment
Share on other sites

Мога да се "похваля",че бях математическа паралелка,но Русинова на нищо не успя да ме научи милата. :cry Като преподавател просто не успява да ти ангажира вниманието.

Иначе като човек е №1.Винаги ще ти влезе в положение и ще ти остави за срока поне с 2 единици повече от това,което заслужаваш. :punk

Link to comment
Share on other sites

Ми помните ли алкохолика по математика дето го изгониха :) :) :)

Еййййй сега му забравих името...

Иначе лека му пръс на Кировски , той не ми е предавал , но е замествал чат пат. а ангелова жената.... полудя тотално след 12 г клас / 2000год :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Абе хора вие одарихте на спомени, ама май темата беше - кой Е в даскалото

Има ли още някой, щот темата не може да се намери в Тя и Той вече

Link to comment
Share on other sites

И аз съм учил там в далечните 1990-1994 г.от 4 до 7 клас.

Класна ми беше Златанова-много яка!!!Колко шоу беше тогава,не е истина!

Солито още ли е директор?

Имахме една мн. луда даскалка по математика,която се задържа едва една година,казваше се Коритарова.Горката май влезе в лудницата след престоя си в ПХ.Целихме я с тебешир.

Яко беше...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...