Jump to content
BulForum.com

Ima li hora ot P.HILENDARSKI


Recommended Posts

"Солито още ли е директор?"

 

Още е той и продължава да тормози учениците си с неговите глупости.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Бат Соли(по напшемо Минерали) е като Батман ама в случая е не "Батман Завинаги", а "Комунист Завинаги"... Мноо базици яде тоз нашия "директор". Николова(Биология) много кофти го нареди миналата година: "Влизам аз в кабинета му и ми става изведнъж много студено, ама на г-н Христов му е топло, има си кво да го топли(тогава беше мааалко позакръгленичък)", е ся обаче една фиданка станал, чак в "Марица" един ден четах негово интервю...

Link to comment
Share on other sites

И аз съм учил там в далечните 1990-1994 г.от 4 до 7 клас.

Класна ми беше Златанова-много яка!!!Колко шоу беше тогава,не е истина!

 

Олеее Златанова съвсем я бях забравил.Наистина уникална!За толкова години нито веднъж не ходих с екип и тя накрая вдигна ръце и ми каза:"Ако искаш, само ми се обаждай да не ти пиша отсъствия..."

@UncivilizeD пише се Ударихте, защото се казва Удрям, а не Одрям ;) Отиди при Светла Чакърова да ти обясни някои неща :)

Link to comment
Share on other sites

А разбрах че в ПУ-то се разпространяват тестовете по Основи на Мениджмънта на Иванов. Общо са били 11 варианта. Някой случайно да ги има?

 

ЕДИТ: Късно. Офертата отпада. Взех си изпита и без тях. :P Някой щеше да припечели някой лев, ама като ви мързи, горите. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Абе, изведнъж отново нахлуха спомени по даскалото и реших да драсна някой ред! Няма да забравя какъв айляк беше там. А сега... Няма да забравя и екскурзиите - пълен купон и алкохолизъм! Все ни водеше триото - ЧапГеорБек :D - Чапкънска, Георгиева, Бекирска! ДЕ да можех сега да се върна в училище - най-големия ужас беше да уча примерно 6 теми за класно по литература или 3 урока по биология, а сега за 2-3 дена трябва да науча цял учебник, например по Топлотехника или Технология на микробните белтъчни продукти или Биопродукти за селското стопанство, а така ми се е приучило за "разумът на безумието в образа на Дон Кихот"....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...