Jump to content
BulForum.com

Ima li hora ot P.HILENDARSKI


Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Аз бях там от 2 до 7 ми клас. Ся като отивам към центъра секи път минавам от там и си мисля за тва дето беше... ;)

Sandro кой клас си ?

Link to comment
Share on other sites

Ми аз съм учил в Паисито от 1ви до 7ми клас и ако се бях издънил на изпита след това пак там щях да уча. Иначе си е много яко даскало. Понякога даже ми липсва.

Link to comment
Share on other sites

Ми аз съм учил в Паисито от 1ви до 7ми клас и ако се бях издънил на изпита след това пак там щях да уча. Иначе си е много яко даскало. Понякога даже ми липсва.

 

dok коя паралелка беше ? Аз бях "Б" .

Link to comment
Share on other sites

Sandro значи трябва да ме познаваш.И аз учих там преди ама ме изгониха.Бях в на Жени Атанасова(даскалката по руски) класа.Ако искаш да ме видиш всеки ден от Понеделник до Петък сам пред входа на училището от 12:00 до 12:30 :)

Link to comment
Share on other sites

Sandro значи трябва да ме познаваш.И аз учих там преди ама ме изгониха.Бях в на Жени Атанасова(даскалката по руски) класа.Ако искаш да ме видиш всеки ден от Понеделник до Петък сам пред входа на училището от 12:00 до 12:30 :)

mai se se6tam ama kaji za kakvo te izgoniha :punk

Link to comment
Share on other sites

Празнувах абуригенския си бал(екскурзия втурция)с вашето училище.Бяхме с Парчето,с Бабката и Шенчев.Просто не може да не ги знаете.Познавам и много друга ама за тях не ми се говори :wir

Link to comment
Share on other sites

ehhhhhh navremeto i az u4ih tam

mnogo gotino daskalo sega tam u4i sestra mi

ot 1 do 4 b1h g klas

ot 5 do 4 bqh 'a' klas bulgarska paralelka

ako nqkoi e bil ot moq klas da pi6e:))))

Link to comment
Share on other sites

ehhhhhh navremeto i az u4ih tam

mnogo gotino daskalo sega tam u4i sestra mi

ot 1 do 4 b1h g klas

ot 5 do 4 bqh 'a' klas bulgarska paralelka

ako nqkoi e bil ot moq klas da pi6e:))))

 

 

Kolko pati si bila v 4 klas ;)

 

От 5 до 7 искаше да каже момичето предполагам ;).

Link to comment
Share on other sites

da be sega se setih koi si :D

 

Значи като ме видиш да доидеш ми кажиш здрасти аз сам Sandro

:P понеже аз мн мн не гледам.Вече съм човек на възраст и ЕГН-то си оказва влияние, а иначе аз почети всеки ден минавам покраи Паисийто ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Аз съм завършила Паисий 2003г.Бива го даскалото и там са леко изперкали преподавателите,но какво да се прави?!Иначе имам хубави спомени от там,хубав клас,многооо екскурзии!Какво му трябва друго на един ученик :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...