Jump to content
BulForum.com

Искаме си 139 port


Shraika

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Аз пък искам, порт 80 и 53, ама кой ти ги дава... :D

 

Поне като се местя, ще внимавам да не са ми филтрирани портовете от новото ИСП.

Link to comment
Share on other sites

Faust imame oferta za da ti se otworqt ports 25, 53, 80

Prosto zaplashtash uslugata koqto polzwash x2 B)

Карай и без това ще мина, не съм от най-платежоспособните. :D

Link to comment
Share on other sites

еми аз давам 38 лева на месец и ми като свалям филми от wareza и други нешта винаги ми подържа 7/8kb/s и съм супер доволен.Постоянно имаш интернет без телефона да ти е зает аз това имах предвид

Link to comment
Share on other sites

и кое е тоя доставчик сигурно имат някои тъп саит.какво мозеш да си свалиш от там.а цената 38лв на евроком с ддс :P :P

Link to comment
Share on other sites

Vryzkata kam tehnia server e ot 100 do 600kb/s.Tova v evrokoma mislia go niama.I kam tezi ceni ne se na4isliava dds. ;)

Shraika uspeh, pitai gi samo dali prawqt dogowori ili wsichko e na ustna dogoworka. :)

BTW, zhiwo me interesuwa kakwo e kachestwoto na wruzkata i po-specialno na tiq 8k/s.

Taka, che ako moje otidi i testwai wuw twoq priqtel i spodeli sus nas.

Link to comment
Share on other sites

Мога да кажа само, че еврокома предлагат страхотни цени.Понеже сега ще се местя в София и проверявам и тяхните провайдъри, които предлагат същите услуги за престъпно високи цени и ниско качество.Бих перефразирал Чърчил...Евроком не е най-доброто, но по-добро от него няма :D

Link to comment
Share on other sites

Abe ve4e vednaj biah kazal, 4e tia firmi4ki sa TNTM-ta i pak 6a go povtoria. Mom4eta, ne se zalagvaite po raznite tam eftini nomera. I kvo kato downloada do niakakav si tehen server e s 600K - goliam praz :tongue. Razberete, 4e nai-vajnoto e stabilna mreja i nadejden internet. Te tva e!

Link to comment
Share on other sites

godfather napulno si prav no puk ot druga strana ne bih otkazul trafica mi kum warez.ru da e malko po visoki4ak :B i nai ve4e uploada .... :P ama se zadovolqvam s tva deto ima 4e i po zle varianti ima :woot

Link to comment
Share on other sites

Predpolgam, 4e i na tozi problem 6te mu se nameri cakata, ama profesionalno, a ne na par4e i s niakakvi nedodialani mrejovi re6enia. Da ne mislite, 4e i na men ne mi se iska da po4na da opavam jici po kvartalite (i bez tova sam go pravil hiliadi pati :wir ) i da predlagam razni "visokoskorostni mreji i ludi trafici", ama taka ne stava, ne e profesinalno i v krai ana krai6tata sam zatava6 v sobstvenata shit :bgrin:

Dobri mreji se praviat s mnogo profesionalno proektirane, zdrav ekip, investirane i marketing, mama mu stara. pfu ciala lekcia iznesoh, ama neise, tva sigurno e ot rakiata :woot :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Върнете ни порта не е честно :) .Ниама го от 5 месеца ниакаде.

Ha, zbravih nai-vajnoto. Pi4ove, po 139 port nai-lesno se hakvat ma6inki, taka, 4e po-dobre de za vas da e zatvoren ;)

Link to comment
Share on other sites

Zna4i shte si prekaram net ot drugi dostav4ici.Na edin priatel v4era mu prkaraha.160lv install i 33lv na mesec za 8kb/s i ot 100 do 600kb/s kam servera im. :punk

tva triabva da sa langame

prekarai si :)

tam pyk ako si mislish che vsichko s portovete ti shte e nared :)))

plus tova ne sa licenzirani i syotvetno ne ti davat i nikakyv dokument pro vkliuchvaneto.

che i kabelite im visiat ot blok na blok

vyrji sa vyrji sa..

i az shtiah se vryzvam kym tiah.. :))))

Vyrji sa i vij ineta im deto bil 7-8 kb/s kvo vsyshtnost predstavliava :)

inache kym servera im verno skorostta e goliama, verno i che pomejdu si imat goliama vryzka..

ama tia 160 lv vkliuchvane deto gi davashne ne znam za kakvo sa. Nito modem kupuvsh nito nishto..

I kato niamsh dogovor, utre "niakoi" shte gi podgoni de razdavat net bez licenz i she vi sprat vsichki i hodete se jalvaite deto si iskate :))

Vsishki sa minali s iadovete si pokrai tia filtrirani portove, niama kak. Vsichko si leji na parite.

Ako si mislish che sht enamerish niakoi po-dobyr inet dostavchik za momenta, jestoko se lyjesh.

 

Prosto go priemi. ;)

Link to comment
Share on other sites

Langame sushto filtrirat portowe dokolkoto znam. Pri tiah shemata e slednata : Garow prodawa samo net, ne se zanimawa s puskane na kebeli i takiwa raboti, tezi deto wzimat neta ot nego, po 25 lv, go prodawat po 35 i se grijat za okabeliawaneto i t.n. na razni kwartali ili chasti ot kwartali. Te si imat sobstweni imena kato LautaNet, HyperNet i podobni. Az sum goworil s choweka koito se zanimawa s mrejata za moia kwartal i toi mi kaza che filtrirat portowete. Za nashe dobro i t.n. Purwo obeshtawashe da pusne kabeli do nas. Posle kaza che mnogo daleche mu bilo, ako iskam da mi sloji wireless ama niama da mi struwa 160 lv samo :)

 

Sushto taka i drugo ima : edin priatel chaka ot predi nowa godina da go wkluchat, jivee blizo do ulica Bogomil, koeto si e pochti na centura - i chaka weche 5 meseca !!! Toi mai weche se otkaza - wika niama da hoda da im se molia da mi wzemat 200 lv ia !!!

Link to comment
Share on other sites

Tva ne e atestat za sravnenie, zashtoto i az 4akah tolkova, za da me vurjat evrocom...i vseki pat kato zvanqh me preprashtaha nalqvo i nadqsno...a kato hodih li4no mi davaha telefon na koito da proverqvam...awe ala bala ti kazvam i tukmo bqh reshil da se otkazvam, kogato sled 4 meseca i neshto doidoha do tursqt shahtite zad bloka...

istina e oba4e, 4e evrocom sa po-stabilni ot lang-game e i ako opravqt localniq ve4e shte e savsem drugo neshto...no pak za vsi4ko se iska pari i vreme ;)

Link to comment
Share on other sites

Istinata e che Evrokom sashto imat treski za dialane, no za razlika ot drugite (takiva obache NIAMA) te veche imat pusnata optika iz cialo selo. :woot

Edinstvenoto, koeto im triabva v momenta e "malko" upgrade na kanala (znam kakvo beshe predi godina i polovina - dve, i sega kak e) i da vdifgnat skorostta v lokalnata mreza. Tova sa neshtata deto imat nuzda ot "pipvane". :wir

Za support niama da govoria, zashtoto v BG support NIMA pri nikogo, prosto, takiva sa si ni bulgarskite uslovia. :confused

Chesno kazano Erokom niamat konkurencia, niama nikoi drug v cialo selo, koito da ima takiva vazmoznosti. Ako se poiavi, moze i da ima efekt, no ne mi se viarva.

Zasega obache niama druga alternativa. :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Как бееее, лангейм са конкуренция :))))))))))

Дриймър,лангейм наистина са конкуренция.В Евроком станахме много маймуни на един клон и хората почнаха да се чудят дали ще продължите да бъдете толкова стабилни( :huh: ) колкото досега. Пък и не знам колко хора ще се притесняват за на лангейм лицензите,след като при тях явно е по евтино. Последно: ще има ли 139 или не ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...