Jump to content
BulForum.com

Искаме си 139 port


Shraika

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Pi4ove kakto znaete evrocom preprodava internet :sick i do kolkoto az sam naqsno zatvorenite portove ne zavisqt savsem ot tqh :P . trqbva da kaja 4e dori i na mesta kadeto ima instalirana optika tezi portove otnovo sa zatvoreni. Taka, 4e vsqkakvo mrankane da vi gi otvorqt e glupavo 6oto nqma da go napravqt....

Link to comment
Share on other sites

Пък и не знам колко хора ще се притесняват за на лангейм лицензите,след като при тях явно е по евтино.

Точно толкова колкото искат съпорт :) Без договор какъв съпорт и качество очаквате? Кой да ви обърне внимание като може и да не го прави и няма как да го задължите :)

Link to comment
Share on other sites

Sega...da vi razqsnq za vruzkata na Langame...

Mashinata v ofisa mi e s Lan-game i moga da se pohvalq sus zavidno stabilen trafik !...data.bg - 7,8k avarege pri svurshen download, kazaa - sushto, vseki p2p klient zahapva 7,5 spokoino, ponqkoga i poveche

download - ot warezzz.com - 100k...vprochem dvata trafika sa otdelni (kogato sum osavil full download ot warezzz.com moga da si web-vam spokoino s www 8k-to!!) :rolleyes:

upload - 650k/sec ...spored men mnogo dobre, ponege chesto mi se nalaga da upload-vam filmcheta(semeini), za da gi svalq brat mi v sofiq

Sega za arhiva im

1) razpolagat s nai-novite filmi, bezprolbemna konkurenciq na arhiva tuk, v warez.ru (moge i da sme malko abonatite, no s takuv upload, ne e trudno, plus tova qvno ima dobra administraciq na servera)

2) 193GB mp3s - vsichki podredeni po tagove, stream-vat se idealno, dokuto si svalqsh film s 80k

 

Dosega nqmam nikakvi oplakvaniq, a za tezi, koito kazvat, che ne sa im prekarali net burzo - prosto trqbva da poznavate podhodqshtite hora, sujalqvam :evil

Link to comment
Share on other sites

Точно толкова колкото искат съпорт :) Без договор какъв съпорт и качество очаквате?  Кой да ви обърне внимание като може и да не го прави и няма как да го задължите :)

Тва за договорите не вярвам да няма абсолютно никакъв.То тогава още утре могат да ти спрат нет-а и да ти кажат че са фалирали и ти и копче не можеш да им кажеш.Няма логика.

Link to comment
Share on other sites

Точно толкова колкото искат съпорт :) Без договор какъв съпорт и качество очаквате?  Кой да ви обърне внимание като може и да не го прави и няма как да го задължите :)

Тва за договорите не вярвам да няма абсолютно никакъв.То тогава още утре могат да ти спрат нет-а и да ти кажат че са фалирали и ти и копче не можеш да им кажеш.Няма логика.

Повярвай :)

Link to comment
Share on other sites

Principno, ako niamash dogovor naistina mogat da ti reznat uslugata i da izduhash supata. Ne mi se viarva obache da go napraviat toku-tui......... vsastnost, zashto pak ne, ziveem v Bulgaria......... tuk vsichko e vazmozno.

Link to comment
Share on other sites

shtom napulno smenihte temata, are da mi kajete ima li opasnost za cabelnia modem ot mulnii? (vpro4em Globul imat kletka na pokriva na zgradata i zazemitel).

 

 

A i drugo neshto , Veno, "niakoga" shte uveli4at li skorosta na upload/download kum lokalnata mreja? ili vuv skoro vreme ne. (iskreno ako moje :) da otgovorish)

Link to comment
Share on other sites

Iavno problema s grumotevitzite e "shiroko" razpostranen. Samo che nemozah da razbera kade e kliucha za palatkata. Mai ot taia rabota spasenie niama, ili ima, vika mu se kasmet......... :woot

Впрочем това беше преди да сменят окабеляването, като вече е в самите сгради, а не виси във въздуха.Това го прави доста по-надеждно.

Link to comment
Share on other sites

Na kade se otnesohte?

port 139 si e prosto Windows Sharing porta i za nikakvo hakvane ne stava :D

Plastame si na tarifi za skorost /kb/ , a za kakvo ste ja polzvame i po koj port si e nasha rabota

Kakvi sa tia tarifi x2 deto gi sanuva Veno?

Ako iskam da plastam x3 kakvo ste mi predlogi :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

А как може 3 месеца да си го имам порта а след това без предупреждение клъц.След време ще вдигнат цените и като ходиш да си плащаш :angry1 приятна изненада.Те това си го правят редовно с кабелната, но скоро ще ядат дарвото.Вече го изядоха с декодерите за HBO.Всичко се повтариа махат гледани канали,ниама една хубва спортна програма,филтрират портове очаква се вдигане на цената.

Link to comment
Share on other sites

А как може 3 месеца да си го имам порта а след това без предупреждение клъц.След време ще вдигнат цените и като ходиш да си плащаш :angry1  приятна изненада.Те това си го правят редовно с кабелната, но скоро ще ядат дарвото.Вече го изядоха с декодерите за HBO.Всичко се повтариа махат гледани канали,ниама една хубва спортна програма,филтрират портове очаква се вдигане на цената.

ОК, за какво ти е 139 порт? Лично аз бих си плащал допълнително за да ми го филтрират и се радвам, че го правят безплатно. :beerchug

Link to comment
Share on other sites

GodFather 4eti hackers guide -> kvo ste mu napravish na 9x ako si e sharnal foder

 

 

 

a za portovete -. samo p2p trafik im lipsva ne evrocom i savsem bez vrazka ste ostanem

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...