Jump to content
BulForum.com

помощ по география!!!


evi^^

Recommended Posts

И това само в 6-ти клас и то в началото на годината. :)Това ако ти се опира не ми се мисли в 10-ти как би било.

Иначе..даскалото от 1 до 7 клас е най-големия айляк и същевременно най-приятно.След това почва една.....

В момента не е така. Брат ми е 6-ти клас. Тия от минестерството на просветата и преди години не бяха добре, но сега са директно за приемане в специализирано заведение. В 6-ти клас имат по 7 часа 3 дена от седмицата. Свършват към 14:30. При това имат ужасно много предмети на ден. Всички различни и нуждаещи се от специално внимание. Това са деца на 12 години. Сутрин от 7:50 до 14:30 :confused. През последните 2 дни от седмицата им е леко. Само до 13 часа са на училище. Най - смешното е че им предложиха да се записват на СИП. Което ще рече по още 2 часа през седмицата. Просто нещата са под всякава критика в момента.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply
В момента не е така. Брат ми е 6-ти клас. Тия от минестерството на просветата и преди години не бяха добре, но сега са директно за приемане в специализирано заведение. В 6-ти клас имат по 7 часа 3 дена от седмицата. Свършват към 14:30. При това имат ужасно много предмети на ден. Всички различни и нуждаещи се от специално внимание. Това са деца на 12 години. Сутрин от 7:50 до 14:30 :confused. През последните 2 дни от седмицата им е леко. Само до 13 часа са на училище. Най - смешното е че им предложиха да се записват на СИП. Което ще рече по още 2 часа през седмицата. Просто нещата са под всякава критика в момента.

така е,аз имам само в петък 6 часа,в другите дни имам по 7.има дни-вторник например,в които имам по 3 разказвателни предмета.във вторник имам история ,география и природознание(физика),а сега от новата седмица в петък съм на СИП по математика след часовете,а в четвъртък -по български,тогава ще имам 8 часа. :( :wacko: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

мама им мръсна на всичките! тъпи селски пръчки! говеда отвсякъде! нищо не е обмислено или планирано, всеки си мисли за неговия предмет и изобщо не го интересува живота на ученика. вчера имах входно по български и литература последователни часове, днес входни по английски и немски, утре по химия - е, прекалено е! а утре на всичкото отгоре имам физическо първи час - 7 30. всичко е в гъза. първата седмица бях много, ама много амбициран да уча, но сега не ме ебе нищо! убиха всичко в мен :) трябва да се промени всичко! не знам как издържат деца като еви и брата на нетруут. ако се справят - браво!

Link to comment
Share on other sites

мама им  мръсна на всичките! тъпи селски пръчки! говеда отвсякъде! нищо не е обмислено или планирано, всеки си мисли за неговия предмет и изобщо не го интересува живота на ученика.

 

 

При студентите е по-лошо ;)

Моят курс е поредното опитно зайче на опит за кръстоска между академична,министерска и университетска програма + изискванията на разните идиоти с титли ;)

Link to comment
Share on other sites

мама им  мръсна на всичките! тъпи селски пръчки! говеда отвсякъде! нищо не е обмислено или планирано, всеки си мисли за неговия предмет и изобщо не го интересува живота на ученика. вчера имах входно по български и литература последователни часове, днес входни по английски и немски, утре по химия - е, прекалено е! а утре на всичкото отгоре имам физическо първи час - 7 30. всичко е в гъза. първата седмица бях много, ама много амбициран да уча, но сега не ме ебе нищо! убиха всичко в мен :) трябва да се промени всичко! не знам как издържат деца като еви и брата на нетруут. ако се справят - браво!

опитвам се да се спрявям някак си,ти къде учиш?

Link to comment
Share on other sites

мама им  мръсна на всичките! тъпи селски пръчки! говеда отвсякъде! нищо не е обмислено или планирано, всеки си мисли за неговия предмет и изобщо не го интересува живота на ученика. вчера имах входно по български и литература последователни часове, днес входни по английски и немски, утре по химия - е, прекалено е! а утре на всичкото отгоре имам физическо първи час - 7 30. всичко е в гъза. първата седмица бях много, ама много амбициран да уча, но сега не ме ебе нищо! убиха всичко в мен :) трябва да се промени всичко! не знам как издържат деца като еви и брата на нетруут. ако се справят - браво!

Еий тва е най гадното-повечето очители си мислят, че техния предмет е Дъ уан. Се едно ходя на училище за да уча глупавите съйдинения по химия, от тях има толкова полза колкото и от бутона Scroll lock на клавиатурата. Да кажем, че по някой неща е хубаво да знаеш-обогатяват общата култура, но другото освен за оспех нямам идея за кво ми е ? Братовчед ми като учи в Автото поне има няква полза, а аз в МГ-то единственото което правя е да се подготвям за кандидат студентски изпити. неска тая по френски и тя се беше наточила заради проклетите домашни.

Link to comment
Share on other sites

...уча глупавите съйдинения по химия, от тях има толкова полза колкото и от бутона Scroll lock на клавиатурата.

Не си прав - от бутона Scroll lock има много повече полза....от съединенията - никаква. :P Ползвайте все пак PM-и, за лични въпроси, а и на evi^^ вече и мина контролното, така, че дори може да закрием темата. :)

 

Едит:

Аз къде да се оплаквам от нещастния си живот на ученик в елитна пловдивска гимназия

Ти и да се оплакваш тук няма полза, щото няма кой да те чуе. :)

Link to comment
Share on other sites

аз пък ще се оплаквам тук! имам си компания в оплакването. уча в "английската" и вече може би съжалявам мама му! такъв мерак ми беше да съм тама, ама кор! гледат ме странно задръстените съученици, че съм бил по-отпуснат и се бъзикам постоянно

Link to comment
Share on other sites

аз пък ще се оплаквам тук! имам си компания в оплакването. уча в "английската" и вече може би съжалявам мама му! такъв мерак ми беше да съм тама, ама кор! гледат ме странно задръстените съученици, че съм бил по-отпуснат и се бъзикам постоянно

na kofti kompania si popadnal..az sega q zavurshih i si4ki bqha dosta to4ni..to4no malkite bqha ujasa... Evi^^ nqma problemi...ako imash za ispitvane utre neshto..obadi nie tuk shte otvorim u4ebnicite ot predi 6-7 godini i shte ti kajem kakvo da nau4ish..puk ako ima klasno ili neshto takova napravo davai zada4ite i temite..si4ko she ti razviem i reshim spokoino..nali za tova sme tuk?ina4e te horata hubavo izdavat u4ebnici ama zakvo sa ni kato si imame takuv hubav forum pulen s takiva prekrasni hora...imash telefon..zvanish i si iskash u4ebnika primerno..az taka praveh makar 4e to se pravi pregovor po pricnip i togava se pravqt vhodni ili nqkvi tam drugi kontrolni na minal material...ama kakto i da e..dobre doshli sa sqkakvi temi tuk koito ne mojesh da razreshish sama v u4ilishte...no ot vreme na vreme preglejdai purvo o4ebnicite i enciklopediite..shte se zamaesh kolko interesni neshta moje da ima v tqh...a kato se zamislq 4e az predi purvi klas oshte 4etoh detskti enciklopedii shto sa izlqzli vsi4ko iskah da imam...ehhh..kade otide detstvo moe?!

Link to comment
Share on other sites

evi^^,аз мога да помагам по история. :)

И groover не знам дали ти си отпуснат, ама за мойто входно по биология дето е утре почти не съм барнал. :). Събота и неделя се отпуснах и още ме държи. :)

Link to comment
Share on other sites

na kofti kompania si popadnal..az sega q zavurshih i si4ki bqha dosta to4ni..to4no malkite bqha ujasa... Evi^^ nqma problemi...ako imash za ispitvane utre neshto..obadi nie tuk shte otvorim u4ebnicite ot predi 6-7 godini i shte ti kajem kakvo da nau4ish..puk ako ima klasno ili neshto takova napravo davai zada4ite i temite..si4ko she ti razviem i reshim spokoino..nali za tova sme tuk?ina4e te horata hubavo izdavat u4ebnici ama zakvo sa ni kato si imame takuv hubav forum pulen s takiva prekrasni hora...imash telefon..zvanish i si iskash u4ebnika primerno..az taka praveh makar 4e to se pravi pregovor po pricnip i togava se pravqt vhodni ili nqkvi tam drugi kontrolni na minal material...ama kakto i da e..dobre doshli sa sqkakvi temi tuk koito ne mojesh da razreshish sama v u4ilishte...no ot vreme na vreme preglejdai purvo o4ebnicite i enciklopediite..shte se zamaesh kolko interesni neshta moje da ima v tqh...a kato se zamislq 4e az predi purvi klas oshte 4etoh detskti enciklopedii shto sa izlqzli vsi4ko iskah da imam...ehhh..kade otide detstvo moe?!

liquid, cool man :~~~. А ако ша се фукате кой е най - отпуснат ни мой се сравните с мен. Всъщност има един... поздрав veseo :P .

Link to comment
Share on other sites

na kofti kompania si popadnal..az sega q zavurshih i si4ki bqha dosta to4ni..to4no malkite bqha ujasa... Evi^^ nqma problemi...ako imash za ispitvane utre neshto..obadi nie tuk shte otvorim u4ebnicite ot predi 6-7 godini i shte ti kajem kakvo da nau4ish..puk ako ima klasno ili neshto takova napravo davai zada4ite i temite..si4ko she ti razviem i reshim spokoino..nali za tova sme tuk?ina4e te horata hubavo izdavat u4ebnici ama zakvo sa ni kato si imame takuv hubav forum pulen s takiva prekrasni hora...imash telefon..zvanish i si iskash u4ebnika primerno..az taka praveh makar 4e to se pravi pregovor po pricnip i togava se pravqt vhodni ili nqkvi tam drugi kontrolni na minal material...ama kakto i da e..dobre doshli sa sqkakvi temi tuk koito ne mojesh da razreshish sama v u4ilishte...no ot vreme na vreme preglejdai purvo o4ebnicite i enciklopediite..shte se zamaesh kolko interesni neshta moje da ima v tqh...a kato se zamislq 4e az predi purvi klas oshte 4etoh detskti enciklopedii shto sa izlqzli vsi4ko iskah da imam...ehhh..kade otide detstvo moe?!

благодаря,аз си търся учебници,за да си преговоря,както по-горе споменах,чета и енциклопедий,така че не мързелувам,не искам да се хваля ,но съм отличничка,миналата година само аз завърших с пълно 6!правете си вие изводи

Link to comment
Share on other sites

mi az do 8mi klas bqh otli4nik..pravi si ti izvodi...v 6ti klas celia klas beshe sus 6tici..da ne govorim za 5ti...pravi si ti izvodi kakva e razlikata mejdu 1-2 pokolenia...neznam no az ne sum imal nujda da tursa ot dnes za utre materiali po forumi za u4ilishte ama...v 6ti klas ostava i da ne si otli4nik basi..shtom si samo ti predstavqm si na kvo deredje sa drugite...na losho otivame togava s takava 'mladej'

Link to comment
Share on other sites

благодаря,аз си търся учебници,за да си преговоря,както по-горе споменах,чета и енциклопедий,така че не мързелувам,не искам да се хваля ,но съм отличничка,миналата година само аз завърших с пълно 6!правете си вие изводи

Wow,стига бе,ти си в 6-и клас и миналата година,демек 5-и клас,си завършила с пълно 6.Е-е-е бахти кефа,майна!!!Няма друга като тебе. :blink: :angry1

Link to comment
Share on other sites

mi az do 8mi klas bqh otli4nik..pravi si ti izvodi...v 6ti klas celia klas beshe sus 6tici..da ne govorim za 5ti...pravi si ti izvodi kakva e razlikata mejdu 1-2 pokolenia...neznam no az ne sum imal nujda da tursa ot dnes za utre materiali po forumi za u4ilishte ama...v 6ti klas ostava i da ne si otli4nik basi..shtom si samo ti predstavqm si na kvo deredje sa drugite...na losho otivame togava s takava 'mladej'

добре,де ,кой да питам?наще не си спомнят всичко,приятелите ми и те не знаят,нямам ми го учебника и тетрадката,кажи ми кой да питам?тук се познавам горе-долу с няколко човека и им се доверих.

П.С.имах и имам голяма конкуренция-сега е двойно повече понеже ни сляха два класа,има много умни деца в класа ми и те моля да не ме подценяваш!

Link to comment
Share on other sites

Wow,стига бе,ти си в 6-и клас и миналата година,демек 5-и клас,си завършила с пълно 6.Е-е-е бахти кефа,майна!!!Няма друга като тебе. :blink:  :angry1

какво?!да не мислиш,че ни е лесно,на вас ви се струва лесен материала ,които взимаме в училище,защото учите много по-трудни неща,но нас ни е достатъчно трудно и натоварено и се гордея със себе си,че съм била единственате отличничка,защото за възрастта ми е постижение!!!

Link to comment
Share on other sites

liquid, самото образование се е променило. майка ми е експерт по начално образование в инспектората в Пловдив. от нея знам каква е програмата в начален курс. изключително натоварена е. про гимназията е трагедия. не е като преди. не че тогава нещата не бяха също толкова глупави и изморителни. но тогава компютрите не бяха така разпространени, петокласниците не прекарваха свободното време по кафетата, а в игри на криеница и стражари и апаши. просто живота се променя, не са виновни децата. аз съм на това мнение. и evi^^, недей се впряга толкова какео ти говорят :)

Link to comment
Share on other sites

za vazrastta ti e regres! ne poznavam 4ovek koito da ne e bil otli4nik v 5 i 6ti klas...a materiala togava ni se struvashe otvratitelno lesen!gordei se..ima zashto!...dano go ima toq forum i dano si tuka sled 3 godini da te vidim v 9ti klas..ako stignesh do tam 4e shtom ti si edinstvenata otli4ni4ka v 6ti klas..predpolagam 4e mnogo shte ostavat nazad po putq kum 12ti...ta ne se gordei mnogo mnogo ami poiskai nqkoi belejnik na poznat po-golqm da go vidish v 6ti klas..daje iskai na maikati i na bashta ti belejnicite..iskai im i diplomite..togava da te vidim kolko shte si gorda..btw..the magic button --> EDIT ..pozlvai go razumno...neznam za koi put ti go kazvat ve4e..posle se 4udi shto dreamer ili nqkoi drug ti praska warn..

@groover...az imah PC v 6ti klas..imah i v 4ti..imah i v 3ti...ne mi pre4eshe..makar 4e bqh adski zariben da igraq Prince i sqkvi podobni igri da igraq po cql den i da si u4a...

Link to comment
Share on other sites

liquid, самото образование се е променило. майка ми е експерт по начално образование в инспектората в Пловдив. от нея знам каква е програмата в начален курс. изключително натоварена е. про гимназията е трагедия. не е като преди. не че тогава нещата не бяха също толкова глупави и изморителни. но тогава компютрите не бяха така разпространени, петокласниците не прекарваха свободното време по кафетата, а в игри  на криеница и стражари и апаши. просто живота се променя, не са виновни децата. аз съм на това мнение. и evi^^, недей се впряга толкова какео ти говорят :)

ами,как да не се впрягам?! :confused изкарват ме ,че не полагам усилия и умаловажат успехите ми,които съм постигнала с толкова труд!!!

ludiq,от край време ми лазиш по нервите.ако нямаш да ми кажеш нещо полезно или по темата,тогава по хубаво не се обаждай.знам как се използва EDIT,НО не знам как да цитирам повторно,и си е моя работа,ако преценят,че трябва да ми сложат warn,да слагат,имат това право,не се сърдя!

muffi,не се обиждай,но ги има всякакви,нали разбираш?не те познавам достатъчно,за да ти кажа,надявам се ме разбираш,а? ;) :)

Link to comment
Share on other sites

evi^^,нищо няма да ти стане ако ми кажеш само къде учиш.Като чили ще те изям!!!

 

Приятелче, това не е IRC канал. Общувай си с момиченцето на PM. Половината ти от постовете тук нямат нищо общо с темата.

Link to comment
Share on other sites

Аз си признавам, че в 5 клас имах 2 петици за годината, а в 6 имах общ успех под 5.50. И начи liquid според теч аз сигурно съм супер тъп.

може да не си тъп, ама не си си дал зор за пълно 6 нали? а после навиците за учене отслабват ли отслабват....

и според мен човека не се заяждаше за интелект а просто даваше мнението си за стойността на тва пълно 6. едно време тва си беше масова оценка,а сега е рядкост. и не - според мен не са ви виновни даскалите или учебниците......

Link to comment
Share on other sites

То за навиците си е истина.

Обаче учителите имат значение. Как иначе ще обясниш, че има часове, в който класът буквално заспива или пък се скъсваме да говорим, а в други почти всички(в това число и аз) внимават. Ако разбереш ква ми е учителката по френски например ще паднеш от стола от смях.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...