Jump to content
BulForum.com

Krasotata na Plovdiv


Recommended Posts

Ами на шега на майтап,но аз живея в Изгрев/бялата зона,навътре са само онези на примосиите/ и има доста красиви момичета.Мургавките ги оставям на големите ценители на мацки с бронзов тен :D

Link to comment
Share on other sites

абе аз съм от кичука и като чета че тук са най-хубавите направо взех да се чудя то като си погледна комшииките(с изключение на една)направо страх ме хваща-крокодили,крокодили все едно съм в австралия :P

така че моя вот е за тракия

Link to comment
Share on other sites

Има много хубави жени и то от целия град, но повечето от тях стават само за гледане и нищо повече  :(

ако не можеш да си гепиш нещо питай BuPoc в момента го напътват как да си хване едно :)

Link to comment
Share on other sites

Ами на шега на майтап,но аз живея в Изгрев/бялата зона,навътре са само онези на примосиите/ и има доста красиви момичета.Мургавките ги оставям на големите ценители на мацки с бронзов тен :D

Еми аз живея до Димчото (сините тераси)... иначе наистина в изгрев има много хубави *момичета* B) (като изкючим мургавелките :D)

Link to comment
Share on other sites

според мен, най-зарибени са в тракия, там мамата си джаса :hump:, седя си аз, пия си кафе там до детски свят и за 30 мин. да минали сигурно 50 пички дето... :hump: , и всичките някви напраени, и грозни не съм забелязал! и по принцип тва ми е мнението, иначе и в кичука има доволно, но btw според мен най-яките жени в бг са в пазарджик, колкото и странно да ви се струва тва, който е ходил знае :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Oт тракия,защото и аз съм от тракия B) :woot

 

 

П.П-Шегувам се де,ама не много :P

Иначе,и да се шегувам,и да не се шегувам тук има доста хубави момичета :)

Link to comment
Share on other sites

Извиняваи ама неможе да разделяш така на квартали.Сеедно че в даден квартал има само хубави в другия само лоши маина.Всички са еднакви това че дадени момичета не задоволяват твоите изисквания неозначава че са грозни.

Link to comment
Share on other sites

hubav grad,mnogo zabelejitelnosti no samo tova,horata sa palni............. :sick

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...