Jump to content
BulForum.com

Krasotata na Plovdiv


Recommended Posts

Plovdiv e izvesten s krasivite si obitateli ot jenski pol,tova vsi4ki go znaem ,a i ne mojem i da go otre4em.Vinagi sam se 4udil v koi kvartal sa nai hubavite momi4eta.Az sam ot ki4uka i tuk ima super gotini momi4eta no moe li4no mnenie e 4e nai gotinite sa v trakiq.Kajete mnenieto si.

PS.mislq 4e ako se sloji anketa 6te stane intersno.

Link to comment
Share on other sites

Където има най-много хора вероятноста да има и по-красиви се овеличава.Според мен на такава малка територия каквато е Пловдив

Трудно може да се каже къде са по хубави.На всякъде има и хубави,има и не чак толкова хубави.

Link to comment
Share on other sites

Най-яки са в Изгрев,Шикера и Аджесанаааа.Там за 2 лв. сички са къпани бате..

 

А иначе сериозно в Тракия.Там има най-много хубави момичета,защото е много повече населен квартала.

Link to comment
Share on other sites

социалогично проучване ли правиш?или се чудиш в кои квартал да се пренесеш?

 

лол :lol: :lol:

 

аз ти каам къде са най-яките мадами,ти ако щеш ми верваи :lol:

 

 

бтв-мангали не е цинична дума ;)

Link to comment
Share on other sites

социалогично проучване ли правиш?или се чудиш в кои квартал да се пренесеш?

 

лол :lol:  :lol:

 

аз ти каам къде са най-яките мадами,ти ако щеш ми верваи :lol:

бтв-мангали не е цинична дума ;)

za preselvaneto moga i da se zamislq a za mangalite nikoi ve4e ne znae kakvo e cini4ni ili ne

Link to comment
Share on other sites

Аз момичетата,които намирам за хубави/изключвам тези с малък задник и цици,които се държат сякаш са хванали господ за оная работа-това съм аз :woot / са по малко на брой и са поразпръснати из Пловдив

Link to comment
Share on other sites

Най-яки са момите в кичука ;) (лошо че не живея там :angry1 )

Това естествено като изключим главната щото там се събират моми от целия град и става... :woot

Link to comment
Share on other sites

По тая тема не може да има обективно мнение, първо понеже навсякъде има и супер красиви и супер грозни момичета. И второ кичука и тракия са супер големи квартали - нормално е повечето хора да гласуват за тях, защото или живеят там или гаджетата им са от там.

PS:Иначе личното ми мнение че тва е кичука, понеже от там познавам най много момичета.

Link to comment
Share on other sites

Абе не знам навсякъде си има хубави :) даже и в Изгрев :P ...

Според мен за да се случи това -> :wub: няма нужда тя да е от точно определен квартал :) То просто се случва и не ви пука ако ще и да е на другия край на града :)..

А сега друг въпрос е дали и това -> :love ще стане ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...