Jump to content
BulForum.com

Къде бихте се усамотили с любимия си???


MuFFi

Recommended Posts

Аз имам една много добра идея,но още не сам намерил мястото.Та мойта идея:

Тъмна лятна нощ.По небосвода осипани безброи звезди,палнолунието пуска бледо сияние по малкото езерце.Ние сме на полянката до него легнали на одеало, гушнати до малко огънче,съзираики звездите и лекото поклащане на водата.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

На палатка до 7те Рилски езера през август !!!

През останалото време - във ваната !!!:)

Link to comment
Share on other sites

Аз имам една много добра идея,но още не сам намерил мястото.Та мойта идея:

Тъмна лятна нощ.По небосвода осипани безброи звезди,палнолунието пуска бледо сияние по малкото езерце.Ние сме на полянката до него легнали на одеало, гушнати до малко огънче,съзираики звездите и лекото поклащане на водата.

Аз това място съм го открил, това, което описваш съм го изпитал. Мястото се нарича язовир Доспат. Ще добавя към твоята картинка само две неща:

Пълнолуние... да заспите прегърнати под лунното небе...

Бил съм там! Искам пак! Само дето май няма с коя да ида там... :cry

Друго такова място е платото над Бяла Черква. Ако самотния бор още седи там - под неговата корона... Но за там желанието ми е за груб, див и необуздан животински секс, ако може с дране, нокти, хапане и въобще да имам дълготрайни спомени :devil

Link to comment
Share on other sites

Заслон Еверест! На 30 минути път пеша от Мусала.

Друго няма... А пък и има ли някакво значение къде си - важнен е човекът отсреща, чувството... От там нататък всичко просто е добро стечение на обстоятелствата.

alphaosiris.gif

Link to comment
Share on other sites

За мен е важно мястото да е много усамотено и тихо и да не е някаква жега че да си личи кой то колко дена не се е къпал както и да не е някаф студ че вместо да се "обичаме" да играем пого с белите мечки и пингвините. Иначе предпочитам планината някоя хижа .... ммм още малко и ше се събуди малкия Гудо ;)

Link to comment
Share on other sites

Заслон Еверест! На 30 минути път пеша от Мусала ;)

Там наистина е жестоко местенце...неповторима гледка има!!!
Link to comment
Share on other sites

Не знам сега как е, но аз като бях...абе защо изобщо му викат заслон? А тия хора там са виждали заслон какво е... А може би тъкмо защото са виждали човешки заслони...

Link to comment
Share on other sites

Ако става на въпрос къде най-много искам да се зацепя насаме с булката (приятелката ми) и да се плякаме наспокойствие ... бих искал в морето във водата за да ми влиза пясък и водорасли в дупето и да ми правят още по-голямо густо (и на двамата) иначе ако е жарко лято може и на някоя посляна щот пък тогава ша ми влазта сламки у дупару и пак густо ще ми става.

Link to comment
Share on other sites

в някоя тъмна уличка,дето да няма чак такъв народ.....и да му свирукам на спокойствие :P :lol:

Link to comment
Share on other sites

в някоя тъмна уличка,дето  да няма чак такъв народ.....и да му свирукам на спокойствие :P  :lol:

 

Ела на наща улица и без това вече такова изпълнения стана веднъж с едни непознати!! :)

 

Аз бих отишъл на вилата защото знам че няма кой да ми звъни по телефон че имал някакъв зор!!Или пък да трябва да работя!!Единственото което е ще се прави е да спим,да ядем и да се ...... :rolleyes: Е може да водим и интелектуални разговори :)

Link to comment
Share on other sites

Някъде из онези безбрежни поляни на Юндола... :love

Само да имаше с кого... :cry

Link to comment
Share on other sites

Как така къде ;)

 

В полите на родопите има прекрасни кътчета с изглед към Пловдив - доста романтично ще е с голфчето там горе. :love пък ако е тясно на задната седалка - винаги може да си донеса одеало (optional)

само ми трябва винетка и жена :D

Link to comment
Share on other sites

Извод: място бол

Нужни инструменти и екстри:

- кола (optional)

- чаршаф, одеало (recommend)

- ранЪ (recommend)

- пиячка (recommend)

- капути (optional if want to be a father/mothe -> no need)

- пари (recommend)

- жена/мъж (necessary if you don't want to be alone with your hands)

Link to comment
Share on other sites

Аз имам идея! Купуваме си всички ей това - http://www.swinga.net/albums/album96/where_and_how.jpg

и сме в бизнеса .

 

:D  :D  :D  :D  :D

 

 

Е тва направо изби рибата. Иначе като място мисля че трябва да е зимата и на високо в планината. Голям козяк ( то тия дето мноооого бодат:) ) каминка, то се знае, и много готино пиене и хапване.... и естествено любимия човек.

Link to comment
Share on other sites

в някоя тъмна уличка,дето  да няма чак такъв народ.....и да му свирукам на спокойствие :P  :lol:

Само да не му проглушиш ушите :laughing: :laughing:
Link to comment
Share on other sites

в някоя тъмна уличка,дето  да няма чак такъв народ.....и да му свирукам на спокойствие :P  :lol:

 

 

Ъъъъъъ а с кво шъ му свирукаш ? или ша му пеиш ? или едно соло на китара шъ извъртиш ?

Link to comment
Share on other sites

Това с тъмното мазе съм го опитвал - 6+ е, стига един от най-добрите ти приятели да не връхлети да ти се кара, че не си уговорил нищо за нова година.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...