Jump to content
BulForum.com

FREE.EVRO.NET


san4o-pans

Recommended Posts

Мда, въпросът е коментиран преди и в ако се разровиш ще намериш доста информация.

 

Главното е, че сме отразяни откъм скорост от самите тях. Причината е "политика спрямо конкуренцията" от страна на visio. Ако Rack 8 въобще не се отваря то това е не само за нас, доста време не се отваряше и за техни user-и :)

 

Общо взето или бавно сваляш или не сваляш.

Link to comment
Share on other sites

san4o-pans ,abe ne e taka ,samo se iska tarpenie , vaprosat e da ti go otvori izobshto , dori poniakoga sam svalial mp3-ka za 40 min.

 

Estestveno poniakoga i za cial den ne moje da mi svali pesen ,no tova e polojenieto

Link to comment
Share on other sites

Free.Evro.Net ... според мен няма голямо значение дали ще сваляме от там бързо или бавно .. в другите фрии-та нещата ги има също мисля ,че не губим почти нищо (нямат гейм сървъри и т.н.)

Link to comment
Share on other sites

san4o-pans ,abe ne e taka ,samo se iska tarpenie , vaprosat e da ti go otvori izobshto , dori poniakoga sam svalial mp3-ka za 40 min.

 

Estestveno poniakoga i za cial den ne moje da mi svali pesen ,no tova e polojenieto

бахти търпението !!!!

аз от тук си ги пускам онлайн или пък от бг пииринг-а за 4-5-6мин си свалям а от там 40мин за песен...даже тва май ти е рекорда ;)....квото има там може да се намери и другата...но наистина сървъра им е много голям и има доста неща

Link to comment
Share on other sites

аз еврото отдавна съм го отписал от листата ми с линкове, те са някви с визио а нали ЕК е конкуренция и за тва се праят (а защо лангаме го имат на бърза скорост това вече е интересно)

докато имаме дугите сървъри не ми е притрябвало там няма нищо кой знае колко повече, нито е подредено хубаво, едно и също нещо го има по 10 пъти...

Link to comment
Share on other sites

Нали знаете легендата за Rack6 и 20TB капацитета му :lol:. Сега пък в Пловдив щели да пускат най - големия FTP сървър е Европа :D. Най - големия проблем е че сами си вярват на доста от нещата. Не искам да говоря против други сървъри и т.н. Просто си изказах мнението за невярната информация която имат навика да разпространяват. Ако ви трябва нещо намирате някой от София и го карате да ви прати това което ви трябва.

Link to comment
Share on other sites

Извинявам се за големите снимки предварително. Гледайте текста със сини букви, който вървеше няколко дни:

 

smeh1.gif

smeh2.gif

 

Като гледам най-верочтно е за всяка секция да има отделен хард, но дори да е така горното твърдение е ненормално смешно и характеризира за пореден път идеята на Жоро, че клиентите са му идиоти.

Link to comment
Share on other sites

ми жоро-визиото е смешник кво да кажа цял пловдив вече го знае

глейте как му е организиран сайта (и дам, знам причината за тва)

 

единственото хубаво са онлайн филмите

Link to comment
Share on other sites

единственото хубаво са онлайн филмите

 

То и от нашия пак се гледат онлайн.

 

А колкото до саита на Жорко наистина е много разхвърлян.А като ми трябва нещо,което го няма на нашия го свалям от датата.

Link to comment
Share on other sites

Единственото хубаво нещо е, че Визиото например в кичука на едно място горе долу близо до бившата дискотека Марс където за 30 лева предлагат супер бърз нет към визио. Имам един познат, който сваля от дата бг и интернешънъл от 25 килобайта до 100 килобайта. Обикнвенно средната скорост му е около 75 Кб., което за тея пари евроком не могат да предложат. Това е. Иначе wareza е доста добър сайт.

Link to comment
Share on other sites

Deathzone че какво още се очаква от едно ISP ?

Мисля че всички ние плащаме за I-net а не за Warez Servers ....

Хихи м/у другото тези скорости са за цялото визио, а не само за кичука :P

Link to comment
Share on other sites

NQkoi spomena za nqkakvi proxita .. q obqsnete kak stava to4no?? Tva 4e nqkoi friend mi e pusnal proxy 6te go tormozi li kato darpam ot evroneta?

Ami za proxitata...trqbva da ti e pusnal proxy nqkoi koito e s dobra vruzka kam evro.net (za predpo4itane nqkoi koito e na naeta linia kam visio-to ;) ) i estestveno che shte go tormozi tva shtoto vse pak mu polzvash vruzkata i tova se otrazqva na trafika mu. ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...