Jump to content
BulForum.com

Глобъл намалява цените


gecata

Recommended Posts

Поне едно хубаво нещо да чуя , но съм на Мтел ( SuX )

 

И аз съм към Мтел,но и те сигърно няма да се оставят да им лапат клиентите.

Link to comment
Share on other sites

за сега в сайта на глобул няма нищо. Докато не видя черно на бяло не вярвам. Тва си е открита война нито Глобул нито Мтел има полза от нея

Link to comment
Share on other sites

Хм аз съм в мтел в м-клас група и цените са :

0.15/0.10 лв. вътре в групата (натоварена/ненатоварена часова зона)

0.30/0.20 лв. в мрежата на мтел (натоварена/ненатоварена часова зона)

0.40/0.30 лв. към фиксирани мрежи (натоварена/ненатоварена часова зона)

0.50/0.40 лв. към други мрежи (натоварена/ненатоварена часова зона)

цените са без ДДС

Link to comment
Share on other sites

Това е закъснелия отговор на новите тарифни планове на М-тел. Глобул са с по високи цени, даже за корпоративни клиенти. Аз съм на тарифата на @sasquatch, като ползваме допълнително 30% отстъпка :P Истината е - който приказва много - приказва евтино, който приказва малко- кво му пука ;)

Link to comment
Share on other sites

А някои да знае как вървят нещата с алтернативите на БТК

ще ги бъде, но догодина. инвестират яко в междуградски оптики. от пролетта по градовете ще почнат и абонатни мрежи да правят. засега обаче ги бавят административно за да се нагълта ВИВА на принц Кирил до дупка. но догодина има избори.....

Link to comment
Share on other sites

ще ги бъде, но догодина. инвестират яко в междуградски оптики. от пролетта по градовете ще почнат и абонатни мрежи да правят. засега обаче ги бавят административно за да се нагълта ВИВА на принц Кирил до дупка. но догодина има избори.....

 

Е начи ще се чака

Link to comment
Share on other sites

ще ги бъде, но догодина. инвестират яко в междуградски оптики. от пролетта по градовете ще почнат и абонатни мрежи да правят. засега обаче ги бавят административно за да се нагълта ВИВА на принц Кирил до дупка. но догодина има избори.....

Дай повече инфо ако имаш или не се обаждай ако ще пускаш неверни слухове.

Link to comment
Share on other sites

MobileBulgaria.com: 12 лева абонамент на месец (с ДДС), 10 безплатни минути и 44 ст. за минута разговор пуска "ГлоБул" от понеделник. Досега най-ниският абонамент по Основната програма на "ГлоБул" беше 14,40 лева на месец с цена на разговорите 47 ст. на минута. Месечните абонаменти на програмите GloBul 60, GloBul 120, GloBul 240 и GloBul 480 намаляват средно с 10 на сто цените си, а тези на останалите услуги на "ГлоБул" остават непроменени. Ще се предлагат и две нови програми - GloBul 10 и GloBul 30. Всички абонати на компанията могат веднъж месечно свободно да преминават към която и да е от програмите независимо дали тя е с повече или по-малко включени минути. При преминаване от една към друга абонаментна програма се запазва и отстъпката "Лоялен клиент", ако абонатът вече я ползва.

 

мхаха-на тва намаление ли се радвате толкова много :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...