Jump to content
BulForum.com

Глобъл намалява цените


gecata

Recommended Posts

Това е закъснелия отговор на новите тарифни планове на М-тел. Глобул са с по високи цени, даже за корпоративни клиенти. Аз съм на тарифата на @sasquatch, като ползваме допълнително 30% отстъпка :P Истината е - който приказва много - приказва евтино, който приказва малко- кво му пука ;)

 

И аз съм така, и е идеално :)

 

А не виждам какво толкова се кефите, това е супер мижаво намаление.

 

И какво ви кара да си мислите, че "бойкота" го е предизвикало?

Link to comment
Share on other sites

Намаление с 3 стотинки и се кефите? Ебаси.

 

намалението не е само 3 стотинки. дават се 10 минути без пари и таксата пада с 2 лева.

 

podigrafka davat ti 10 min ama ti lashkat 12lv. taxa.Ama nali e stapka napred? :)

 

подиграфка? значи ако преди е 14 лева такса чисто.. и стане 12 лева такса и 10 минути без пари.. тва е подигравка? за кой?

 

И аз не схващам къде е намалението, на което се радват хората в тоя топик !?

 

намалението е 3 стотинки на разговор и 2 лева на месец таксата. +10 минути for FREE.

 

И аз съм така, и е идеално :)

 

А не виждам какво толкова се кефите, това е супер мижаво намаление.

 

И какво ви кара да си мислите, че "бойкота" го е предизвикало?

 

ако не сте разбрали все още.. намалението е за хората на сметка. тия на B-Connect... да минат на сметка или на Globul 10/30 като искат да ползват намаление. на Globul 10/30 според мен е супер далавера в сравнение с B-Connect. на по високите пакети минути.. разговора след изчерпване минутите е 24ст. без ДДС.

Link to comment
Share on other sites

намалението е 3 стотинки на разговор и 2 лева на месец таксата. +10 минути for FREE.

Такова нещо като FOR FREE НЕ СЪЩЕСТВУВА.

Какво ще комбинират с намалението - вдигане на минимално време за таксуване от 15 на 30 секунди ли ;) . Ще е голяма примоция за повечето абонати.

Link to comment
Share on other sites

ми за сега не виждам да е обявена някаква друга промяна, но ако не обявят такава? какво става? тогава къде трябва да им е кяра?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...