Jump to content
BulForum.com

Kritika za GTA Vice City


Alex

Recommended Posts

Purvite redove sa za tezi koito shte kajat ce tova e za bullshitz.Da taka e no purvo tova se otnasq za edna ojakvana ot vsicki igra i vtoro tam nikoi ne hodi da gleda topicite(tuk ne sam mnoo prav ma aii karai B)

 

Ta kvisa tiq raboti be :angry1 .Napravihte direktoriqta edin mesec predi da izlezne igrata(a tq izliza na 14 mai(oficialno ;) )

 

Ta misaltami e ce tva e basi gavrata s ostanalite koito uploadvat igri. :angry1

 

Ce az moga da napravq folder na Star Wars Knights Of The Old Republick koqto izliza zimata ako ne se laja.

Ili na MAtrix Revolution.

 

Tolkova ot men Alex out... :angry1

Link to comment
Share on other sites

Syjalqvam ot imeto na celiq VIP team.Tova deistvie e na edin ot novite ni 4lenove.Misleh 4e 6te se otkaje no vse pak q e napravil :angry1 Spokoino 6te iztriem papkata pyk ako uspeem da q ka4im nie ste se radvame.No vse pak nai-vajnoto e da se igrae igrata - vse pak nqma da polu4im osobena slava kato ka4im 2-3 igri taka 4e ne e zadyljitelno da q ka4im nie.Da doide vreme pyk 6te q ima na wareza ... izvyn tazi papka :beerchug

 

P.S. Nikoi ne se interesuva dali ima papka ot igrata.Dori ako ti ostava edin fail nqkoi moje da re6i da q ka4i.Taka 4e :beerchug ako iska6 pravi papka na SW:KOTOR ;)

Link to comment
Share on other sites

Abe veseo, ne se opravdavai s "edin ot novite ni 4lenove". Tova ne vi e purvaa igra v koqto pishe "Will be uploaded soon by ViP-Team! Ami Warcraft3? Ne che na nqkoi shte mu trqbva, ama are... Imahe i oshte, obache v momenta ne se seshtam. :angry:

Link to comment
Share on other sites

Warcraft 3 e ot sy6tiq 4ovek!Dobre we maina - www.free.tehno-link.com/freeteam - tam sa vi igrite!! :sayjin :sayjin

 

P.S.Warcraft 3 ne sme q ka4vali!Be6e prigotven image na originalnoto CD - t.e. da ne vi trqbvat crakove i t.n.

Link to comment
Share on other sites

Ti probval li Warcraft-a da go igraesh ot toq image bez crack, mnogo se sumnqvam, che shte uspeesh. i kato ne ste q kachvali (ne che ne ste q kachvali, a ne ste q zavurshili, zashtoto e pochnata), zashto ne q iztrihte?!?!

Link to comment
Share on other sites

Бегачо ари да ми покажеш една оригинална игра която се играе с крак.Ама да е абсолютно оригинална - не оригинална на"RAZOR 1911".Спокойно ще се качи играта.И вече се оправяйте сами от технолинка.Аее сектир от мрънкала :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Runner, ей за такива неща хората вдигат големи скандали. Не очаквай някой да се чувства задължен да качва и не му се сърди ако го прави. Що се отнася до директорията, да насрано е, ама за това си има тема кой какво качва.

Link to comment
Share on other sites

Mnogo se draznq ot mrynkalnici deto i 1k ne sa ka4ili i samo to4at. Are hodete si teglete otkadeto iskate i ne dryjte smetka na drugite kakvo da pravqt. 6te vzeme da mi se skara o6te malko basi levaka. Q begai da si irgae6 dete. Btw ako ne znae6 runner-4o daemon toolsa emulira pove4eto protekcii na CD-ta i ne vijdam kakyv ti e problema da igrae6 ot image file na originalna igra. Ima i programa koqto pokazva kakva e to4no za6titata na diska. Taka 4e az li4no ne vijdam kade e problema. Ako ne znae6 ne6to po dobre popitai vmesto da byrza6 da se cepi6 tolkova ubedeno :D

Link to comment
Share on other sites

vaseo, Vip-Team zimat sicho ot freeteam kogato izlene tam togava sha ima vice city taka che moje i da ne ste vie parvi. Tova e taka no lichno as kazvam che ne e lesno i samoto uploadvane ot freetam na warez.ru za koeto sam radosten che se znaimavate poneje sichko e trafic ala bala zanimavka si e B)

Link to comment
Share on other sites

sh ei...az sam zad VIP Team

ei.. Runner...qj pishki be kvo si kachil ta mnogo govorish a ? q barzo fuck off

Link to comment
Share on other sites

Mrynka i onova dete Alex deto ne sym vidql ot nego ne6to ka4eno na wareza i 4ak ne moga da se setq otde tolkova naglost, 4e 4ak se kara. Tc tc tc mi Alex-4o da vzemem ne samo da ti ka4vame igri4kite ami nqma kakvo da ti habim trafika napravo da ti q svalq da ti q zapi6a na disk i da ti q donesa vky6ti pa ako 4epri6 edna studena voad moje da ti q instaliram i da ti izkaram ikonka na desktopa. Mi ponapyni se da svali6 igra ot technolinka pa probvai da q ka4i6 na wareza i ako se spravi6 za edna sedmica s taq mi ti zada4a da ti kaja mnoo ama mnooo 6te te uvajavam kopeue. Tebe ne ti trbebe joker ti si ot tam. Just do it baby :D

 

Abe veseo, ne se opravdavai s "edin ot novite ni 4lenove". Tova ne vi e purvaa igra v koqto pishe "Will be uploaded soon by ViP-Team! Ami Warcraft3? Ne che na nqkoi shte mu trqbva, ama are... Imahe i oshte, obache v momenta ne se seshtam

 

Veseo priqteliu ne si dlyjen da se opravdava6 na nikoi v toq forum. Tuka s nqkoi izkliu4eniq osven revliovci ne sym vidql. Vse nqkoi civri za ne6to kvo se vprqga6. Pravi kakvoto smqta6 za pravilno i koito ne go haresva da hodi da si go sloji sam nqkade. Ima pravila za upload spazva6 tqh i drugi mneniq ne te vylnuvat. Adminite sa pisali kakvoto trqbva. Drugite kato ne gi kefi da se spasqvat. Na tebe li4no ima samo 5-6-7 4oveka deto mogat da ti kajat ne6to i tva sa hora koito sa napravili mnogo za toq site i prodyljavat da go pravqt. Drugite 6te revat vinagi ne obry6tai vnimanie.

Link to comment
Share on other sites

Killerincho ela stoqdisk i sthe ti kozavra v kaza pak posle shati go izkaram prez ustata be kelesh aman ot hora deto at edna godina ima komp i se prai na golqm maistor.Az ne uploadvam zashtoto nqmama vazmojnost.Kazal li sam neshto prodiv da uploadvate ne.Prosto tva ne e cesno.

Link to comment
Share on other sites

Alex KILLERINCHO ima komp ot mnogo pove4e ot 1 godina!I pone se e nau4il da pi6e - opitai i ti :beerchug I kakvo zna4i nqmam vyzmojnost?I az iskam samo da svalqm ama ka4vame nali ?

 

P.S. Kakto vijda6 papkata e iztrita!I spokoino - ne mi puka za tova 4e bate alex mi se skara, ami prosto opravih gre6kata na toq noviq :angry1 Taka 4e po-dobre mlyk!

Link to comment
Share on other sites

Sh alex leko s zaviraneto i s izkarvaneto be bastunolsukach az imam pc ot 2 meseca ama shta spukam po vsichki paragrafi...nali si mnogo otvoren...tapak....oti si downloadvai ot freeteam kato si tolkova open...btw..kato se kachi igrata shte ima edna iznenada za teb..ako stane..

Link to comment
Share on other sites

Are ce vece me e qd ce go napravih toq topic.Are za posleden pat pisha pak kvoto bilo bilo.

 

I stiga sas psuvnite ce cetat i po malki ot nas.I az prosto iskah da kaja ce ne e pravilno.

Veseo pravsi ce vseki kacva kakvo to si iska.

 

Are Respect. B)

Link to comment
Share on other sites

Ei nedonoscheta mirizlivi, nqma da mi kazvete kakvo da pravq, qsno li vi e murshlqci izduhani, osobenno ti ZGAN, piklio neshtasten. Nqma da se pravish na mnogo zrql i da mi vikash dete, che jievem v edin grad vse pak... Sushtoto se otnasq i za Killer...ne_znam_si_kvo (oplete mi se ezika, basi nicka).

 

Ei murshlqci, nqma da govorite kakvo sum kachil i kakvo ne, predi da ste proverili, zashtoto stavate smeshni, kolko ste neosvedomeni.

 

Mnogo qsno, che kato ne sum suglasen s neshto shte go komentiram. VIP Team, maleeee, golemi kopelete a? Mnogo vajni ste be? "Az lichno sum zad VIP Team" boli ma patkata, mursha skapana. Ei ZGAN, ne te znam kuv si kopele, nqkvi kompleksi li imash, ama vsichkite ti bezmislenite postove sudurjat tolkova zloba, che chak ne moga da si obqsnq ot kude idva. Da nqmash sestra, koqto te terorizira, a ti si izkarvash qda tuka, a?

 

Veseo, pale nedorazvto, meri si prikazkite...

 

Pak pitam, nqkoi igral li e COPYRANA originalna igra, ot diska, bez crack?

 

I polesdno, az si plashtam za da svalqm, a nikoi ne mi plashta mi plashta da kachvam, nali bitches, no vse pak kachvam. So shut your fuckin mouths, predi da sum gi razbil...

Link to comment
Share on other sites

Veseo, po-golqmo mrunkalo ot tebe nqma pich.

 

"Uaaa, puk toi kachi igrata predi men. Uaaaaaaaa, za kvo se muchih gi svalqm tiq igri, kato ste gi kachili. Uaa...."

 

A ti Paradise Cracked, vijdal li si q piratcka? Imam predvid takava, koqto da iziskva crack, che da vuvrvi. Shto ne probvash nqkoiq druga, primerno Dioblo 2? Te horata sa gi izmislili cracknatite versii, shot sa nqmali s kakvo da se zanimavat, nali? Spored tebe, nqmashe li da e po-lesno da si pusnesh Diabloto, deto si go kupil za 9 leva trite diska, bez da tursish crack za vsqka versiq, a?

Link to comment
Share on other sites

Runner absoliutno typ si ako iska6 da me nameri6 rabotq v evrocom stamboliisky glupako ela da me nameri6 vseki znae kade sym. I ti raboti6 v evrocom taka 4e pitai kade se namira stamboliisky i zapovqdai.

 

Pak pitam, nqkoi igral li e COPYRANA originalna igra, ot diska, bez crack?

 

Da igral sym i ako si ramyrda6 myr6aviq zadnik do stamboliisky da me nameri6 moje i da ti pokaja za kakvo stava duma. Osven ako predi tva ne me nabie6 ne6to sme6niko. You are welcome. Ka4il si si huq na ramo ama ne i ne6to v wareza. Takiva kato tebe sa nai golemite plqmpalnici. Ako ima6 da mi kazva6 ne6to li4no ili da me bie6 zapovqdai v Stamboliisky v ofisa na kabelna televiziq Eurocom. Tam pitai za Veso vseki me znae. Samo ne mi se pravi na golqma rabota 4e si sme6en.

Link to comment
Share on other sites

Runer piklo neshtasten si ti be carvul shiban

sha teiba v gomnoto otvoreno samo govorish...a ti kakvo si napravil che da otvarqsh osta be kelesh maichina ? Az postvam gluposti no ne pridevqvam pretenci a ti be kirtak takuv kav si ti be i kvo mojesh ?

Link to comment
Share on other sites

Slushaite vnimatelno be murshqlci, az nqmam vruzki tuk-tam i ne moga da svalqm novi neshta, no tova ne mi prechi poluvina filmi v Anime da sum gi kachval az. Za kachvaneto mislq che se razbrahme carvulqci takva.

 

Killer_neznam_si_kuv, za tvoe shtastiq ne robatq v evrocom, no tova ne mi prechi da mina da te vidq nqkoi den...

 

I kakvo si igral, ne mojah da razbera, jaminki?

 

Aideee, smeshnici....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...