Jump to content
BulForum.com

Kakva Video Karta da si Kupim???


Recommended Posts

Тия не съм ги 4увал ,а като гледам отношението не искам и да ги 4уя:)))

Освен това да ти продават една стока ,при условие 4е ти  си плащаш за  друга е по- голямо престъпление от невежеството ,което са демонстрирали тея "Ролдекс":)

 

Ролдекс(познати повече като "филипса") са вносители на Солтек(така поне се водят) и се намират срещу гробищата до полиграфията на бившия бул."Лиляна Димитрова" :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Ами ако са му дали 64 битова, той ще си търси правата и ще им е забие в тъпите им глави и би трябвало да му дадат 128 битова, каквато и трябва да е ;)

Link to comment
Share on other sites

Ролдекс(познати повече като "филипса")  са вносите ли на Солтек(така поне се водят) и се намират срещу гробищата  до полиграфията на бившия бул."Лиляна Димитрова" :)

 

oooo, не знаех 4е това са Ролдекс -Знам ги пълни профани продава4ите , освен това не продават нищо без ДДС, високи цени -ниско ка4ество на услугата!

Само два пъти съм ходил там ,докато ба4каше хазаина там да му дам наема :)))) и пове4е нямах желание поразпитах ги туй - онуй,много боси4ки мом4етата..и пове4е не съм стъпвал там !

Link to comment
Share on other sites

Ами ако са му дали 64 битова, той ще си търси правата и ще им е забие в тъпите им глави и би трябвало да му дадат 128 битова, каквато и трябва да е  ;)

Ами ,ако не му дадат това за което е платил ?!?...Какво да му благодарим на 4овека ,4е ако не беше той и 64-битовата му карта ,нямше да разберем какви измамници са ..еди кой си там ли?Защото няма да се у4удя ако има и такива нахалници ,дето няма да му върнат парите ..или сменят картата!

Link to comment
Share on other sites

takmo shtqh da si zimam GF 6800 Ultra no maika mi nqmala pari i mi zela moite che i trqbva li mnogo speshno i sq izgorqh

i sq trqbva da pochvam da bachkam che nqma ot kade da zema hem daskao hem i bachkane shte sachitavam veche

deiba i gadnite hartiiki

pone ot segashnoto mi video moga da mu zema ne poveche ot $80 mislq [ dokato e v garansia oshte]

Link to comment
Share on other sites

Знаете ли кое е най-гадното - картата я взех от чичо ми, той има фирма за компютри...е тва е нагло...ще хвърчат глави...

Фирма????

Дай пове4е инфо да знаем , да не ходим при 4и40 ти !

Link to comment
Share on other sites

:tongue auuu Лоша работа...какво са му набутали на 4овека....

Като си поръ4аш АСУС няма как да го объркаш...в кутия е с си4ко...

Абе тука колко хора ти писаха какво да си вземеш, как 6а земеш такава пръ4ка... :tongue

 

А ина4е много ясно 4е ако е дал 75$ или колкоот е там манлито при цените...

ако не се намеси 4и4о му невиждам как да му я сменят...

Все пак сигорно си е платил за 64битовео манли :sick

Link to comment
Share on other sites

Знаете ли кое е най-гадното - картата я взех от чичо ми, той има фирма за компютри...е тва е нагло...ще хвърчат глави...

:woot

много е кофти като те преебе някой, а пък и ако този някой ти е роднина е два пъти по кофти :(

Link to comment
Share on other sites

Да бе, ще се оправят нещата, не се притеснявам. Ама тъпо се получи, толкова много мерак имах и толкова много яд покрай малкото точки на 3д марк, че сигурно съм си убил няколко милиона нервни клетки...

Link to comment
Share on other sites

Да бе, ще се оправят нещата, не се притеснявам. Ама тъпо се получи, толкова много мерак имах и толкова много яд покрай малкото точки на 3д марк, че сигурно съм си убил няколко милиона нервни клетки...

Щом ще ти е върнат мерака ще се върне пак :woot

Link to comment
Share on other sites

Така е като не ви послушах...колко му беше да си вземе едно асусче...ама аз не, та не...тъпа овца  :(

 

Внимавай и Асус имат май 64 битов вариант :)))),но май у нас го няма!

Link to comment
Share on other sites

Pri 4i4o mu niama da otidete nikoga zashtoto magazina mu ne e v Plovdiv.I e vazmojno 4oveka da ne e razbral i da se e obarkal bez da iska.

 

Естествеооо,как не се сетих найстина се объркал 4овека ,най вероятно му е казал .." Аве аз тия крти ги земам по 50$ ,ти ще даваш там в Пловдив по 80-90$ я си я вземи от мен ....:):)))"-да може би найстина се е объркал .....ами що не се беше объркал да му даде Асус вместо манли или 9600ХТ вместо 9550:))))

М/у другото в Хард.бг един пи4 си платил Асус Радеон 9550 а те му дали (от Мост ) Асус ФХ5900ХТ, те са със сходни имена там 9950 или нещто такова :))) а ония се 4уди що му прави близо 5000 то4ки на Марка 2003 :)))))- ей на това викам аз обърквация :))

Link to comment
Share on other sites

Естествеооо,как не се сетих найстина се объркал 4овека ,най вероятно му е казал .." Аве аз тия крти ги земам по 50$ ,ти ще даваш там в Пловдив по 80-90$ я си я вземи от мен ....:):)))"-да може би найстина се е объркал .....ами що не се беше объркал да му даде Асус вместо манли или 9600ХТ вместо 9550:))))

М/у другото в Хард.бг един пи4 си платил Асус Радеон 9550 а те му дали (от Мост )  Асус ФХ5900ХТ, те са със сходни имена там 9950 или нещто такова :))) а ония се 4уди що му прави близо 5000 то4ки на Марка 2003 :)))))- ей на това викам аз обърквация :))

Ееееее на всеки е добре дошла такава обърквация :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Haide i az da drasnq nqkoi red !

OT 3 dena gledam saitovete na ASUS i Gigabyte kato nevidql video karti i mi se otgleda gledaneto no pone razbrah kyde i za kakvo da gledam :)

Gledam tochno tezi sladuri Ati 9550 i GeForce 5500 ama kato cheta forumite po dobre izobshto da ne pomirisvam nVidia :)

 

Ta sprqh se na izobilieto ot ATI 9550 :)

 

Asus A9550/TD - 66$ - tova go davam samo kato info za 64bit model da se vnimava :)

 

Asus A9550GE/TD - 83$

 

Gigabyte GV-R955128D - ATI Radeon 9550 - 74$

 

Ta zeh da se pozachudvam samo dali da e ASUS ili da e Gigabyte i ot koq tochno firma da ida da si q kupq :)

 

Samo edno me blazni v Gigabyte che e bez ventilator sledovatelno e po tiha i sledovatelno dori i da spre (ne che moje da spre neshto deto go nqma) prosto nqma ot kakvo da me e strah :) zashtoto prosto kakto sigurno mnogo ot vas obicham da si ostavqm PC-to prez noshta a togava tishinata e ot znachenie a i ako blokira ventilatora nqma nachin da go usetish navreme :)

Link to comment
Share on other sites

те радиаторите им са еднакви маи. ако асуса спре, няма да има особено значение. пък и вентилатор с такива размери колко ли шум прави?

Link to comment
Share on other sites

те радиаторите им са еднакви маи. ако асуса спре, няма да има особено значение. пък и вентилатор с такива размери колко ли шум прави?

Pravi, i o6te kak! Imam GB Radeon 9200 i taq vy6ka nadvikva i Titan-a i Fortron-a :) .
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...