Jump to content
BulForum.com

S kakvi koloni ste na komputara?


VIRTUALMANCHO

Recommended Posts

а бе, аз не разбирам много от озвучение, ама к'ви са тея тонколини за 400 евро?!  :blink:  за толкова пари, като нищо май може да се спретне едно лятно кино в задния двор  :D

 

.. и гледам всички 4+1, 5+1 .... а бе, в к'ви хамбари се помещават вашите щайги  :confused  мен направо ще ме изселят от квартала, ако реша да гледам apocalypse now(примерно) с подобни ...  а и стаята е 5 на 3 представям си къде ще съм аз

:bgrin:

Ами те тези Creative® GigaWorks™ S750 спокойно могат да озвучават малко кино :P Така че не се чуди. :)

Ако си в стая 5х3 с тия тонколони има опасност да получиш сърдечен удар :lol: или най-малкото да оглушееш (и то сериозно) :) :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Аз мисля да се обзаведа скоро с 2 броя Alesis и да приключа въпроса кардинално ( в крaен случай ще мина с някой Tannoy)

Link to comment
Share on other sites

Ами те тези Creative® GigaWorks™ S750 спокойно могат да озвучават малко кино  :P  Така че не се чуди. :)

Ако си в стая 5х3 с тия тонколони има опасност да получиш сърдечен удар :lol:  или най-малкото да оглушееш (и то сериозно) :)  :D

Е, вие хептен на бъзик ме взехте май, то човек да не ви каже какво си е поръчал. Тя стаята, че ми е малка - малка е, ама то не е задължително да си ги увеличавам до края. Повече тогава няма да ви говоря за моята машинка, че хептен ще ме вдигнете във въздуха. ;)

Колкото до демо CD-тата, като ми дойдат тонколоните - ще измислим нещо! ;)

Link to comment
Share on other sites

Е, вие хептен на бъзик ме взехте май, то човек да не ви каже какво си е поръчал. Тя стаята, че ми е малка - малка е, ама то не е задължително да си ги увеличавам до края. Повече тогава няма да ви говоря за моята машинка, че хептен ще ме вдигнете във въздуха. ;)

Колкото до демо CD-тата, като ми дойдат тонколоните - ще измислим нещо! ;)

q dai pove4e info B) za kolonkite

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Е, вие хептен на бъзик ме взехте май, то човек да не ви каже какво си е поръчал. Тя стаята, че ми е малка - малка е, ама то не е задължително да си ги увеличавам до края. Повече тогава няма да ви говоря за моята машинка, че хептен ще ме вдигнете във въздуха. ;)

Колкото до демо CD-тата, като ми дойдат тонколоните - ще измислим нещо! ;)

Аз нямам за цел да се шегувам с теб. Ако така се е получило имаш моето извинение. Системата наистина е супер.

Относно CD-тата ще е наистина хубаво ако може да се направи нещо. Най-малкото предполагам и ти би искал да чуеш как ще звучат. :)

Link to comment
Share on other sites

Е, вие хептен на бъзик ме взехте май, то човек да не ви каже какво си е поръчал.

 

надявам се, че "държиш" ... в противен случай - sorry!

 

btw последната ми част на post-а беше отправена към всички. аз просто не знам как биха се държали едни тонколони в стая 5х3, а и преди време имах мерак да си взема някакви от сорта на 2+1, ама се отказах. "пешак" съм в тази област :huh:

Link to comment
Share on other sites

Ама ти сериозно ли?  :blink:

prod_9306.jpg

Аз се пошегувах ама щом имаш толкова пари....

Creative S750

Total output:                700 Watts

Frequency response:  25 Hz - 40 kHz

SNR (Signal-To-Noise):  99 dB

SPL:                          116 dB

THD:                          0,1% THD at 8 ohms, 1 kHz

Satellites:                  70 Watts

Center speaker front:  70 Watts

Subwoofer:              210 Watts

 

Колко струват ли... ами много  :cry  питай TAZ....

Тук видях някаква цена 450 Euros  :blink:  доста са скъпички. :)

Edit: А не са толкова скъпи средно 380 Euros  :)

 

Ревю:http://www.nordichardware.com/reviews/audi.../index.php?ez=2

Ревю:http://www.guru3d.com/article/sound/113/

 

 

 

 

 

 

E nqkoi den kat spe4elq pari ot tototo 6te si vzema takiva :wub:

Link to comment
Share on other sites

Ха, ха, ха, - ;)

Всичко си е наред, не съм от тънкообидните! Определено искам да ги чуя тези CD-та и като ми остане малко повече време ще се поразровя за тях.

Link to comment
Share on other sites

слушалки SEG hp 9000 немски много добре се държат не знам колко струват може би към 40 кинта а като остане време ще си направя колони сам имам дървен материал и що годе познания -а тея където бяха писали че имат руски колони искам да им кажа и то съвсем сериозно че руснаците правят едни от най добрите колони,нашите също не са за подценяване а ма за осилвател респром не е добро решение :punk

Link to comment
Share on other sites

Na moito pc sa nekvi dve pishe "CREATIVE"

predi vreme edin shop mi gi prati ama ne pomna za kvi pari.

http://www.creative.com/products/product.asp?prodid=269

Na TV-PCto sa mi starite Saturn, no tiq dni chakam ot syshtiq shop

nqkvi drugi "CREATIVE" s bufer li ili neshto podobno, pazaril sym mu gi za 40 kinta.

http://www.creative.com/products/product.asp?prodid=298

Link to comment
Share on other sites

TAZ kat ti omraznat kolonite ai da mi gi prodade6 na polovin cena :)

Да чакам оферта тогава за моите Creative® Inspire™ 6.1 6700, които са в перфектно състояние, така ли да разбирам?! То наистина - 13 сателитки и 2 баса ще ми дойдат много - определено ще ги продавам, но не съм им измислил още цена, а и не му е мястото тук да го обсъждаме, че ще нарушим правилата, а това хич не ми се нрави! ;) rulez.gif

Link to comment
Share on other sites

Abe ne iskam da prozvuchi kato fukane...ama nali se pita s kakvi... :P

 

Znachi...njamam razni 5.1___7.1___i t.n. poneje na tozi etap prosto ne mi trjabvat za rabotata mi - urejda me naj-obiknovenoto kquadro 2X2, a i za zadnite koloni polzvam naj-obiknoven SB Live! & otdelen usilvatel (polzvam gi samo pri igrite i filmite) i ne sa nishto osobeno - naj-obiknoveni dvulentovi 30W / 40X25 cm. daje ne gi znam kakvi sa.

Po interesnoto e otpred:

1. Naj-dolu ima 2 X 250 W profesionalni ozvuchitelni koloni (za otkriti ozvuchavania s 15" bass) & usilvatel YAMAHA

2. Naj-gore ima 2 X 300 W trilentovi Hi-Fi koloni na AKAI svarzani s otdelen usilvatel&receiver.

3. I na sredata se namirat tezi deto polzvam po 10 chasa na den (ljubimite mi :) ....saotvetno naj-skapi) - YAMAHA NS-10M-studio near field monitori & usilvatel SANYO.

(kolonite ot t.1 i t.2 sa baja obemni i vsjaka teji po nad 30 kg.)

 

Abe cjalata rabota e, che se zanimavam profesionalno s tazi dejnost (audioto) i prosto tova sa neobhodimite instrumenti za rabotata mi.

 

P.S. Obache igrite i filmite s dobar sound zvuchat ubijstveno kato pusna 2-3 chifta ot kolonite. :)

Link to comment
Share on other sites

Mi v momenta sym si dovolen s Luxeon EM82:

Suboofer 15W ,f.r.(gore-dolu)-40-160Hz; kombinirani visoki-sredni 5W...

Ae frequency response-a e ot 40 do 20000Hz...

Ne e koi znae kvo ama sym uspqval da nakaram sasedite da tropat s to4ilkite... :D :punk

Za cenata ne znam 6toto ob6to platix kompa...taka i ne znam kolko kinti sa... :woot

Ai s zdrave...!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...