Jump to content
BulForum.com

S kakvi koloni ste na komputara?


VIRTUALMANCHO

Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

 

 

не ебава-намира ми смо някви адони към драйвери :( или пък ако набарам драйвер линка към които ме препраща небачка....creative имат най-малумния support евър ебаси-немогат ли да качат драивери на шибаната си страница ами да слагат няква малумна търсачка за техни драйвери...шитня пълна...10x anyway :music

Link to comment
Share on other sites

не ебава-намира ми смо някви адони към драйвери :( или пък ако набарам драйвер линка към които ме препраща небачка....creative имат най-малумния support евър ебаси-немогат ли да качат драивери на шибаната си страница ами да слагат няква малумна търсачка за техни драйвери...шитня пълна...10x anyway :music

Да наистина само fix има там. Пробвай това:

http://www.soundcard-drivers.com/drivers/131/131404.htm

Значи аз съм с тези двете неща за SB Live! (LiveDrvPack.exe и fdrsoft-aud-sblive-5.12.02whql.exe)

Като ги напишеш в Google все ще има от къде да ги дръпнеш.

Ти да не си със същите защото по-нови от това май няма, макар че на страницата на Creative бяха дали някаква по-нова версия.

Тук http://www.soundcard-drivers.com/companies/258.htm е целия списък с драйверите на Creative.

Link to comment
Share on other sites

За сега съм с Creative Inspire® 6.1 6700, но до месец и половина ми идват Creative GigaWorks™ S750.

Някои хора не си поплюват. Това не е ли онзи модел с 210W subwoofer? :blink:

Пази жилището от срутване или поне прозорците от счупване..... :)

Link to comment
Share on other sites

12" subwoofer 200wars i samodelen usilcvatel 130wats .sreda 20W :blink:

Link to comment
Share on other sites

Някакъв Creative 5.1 , забравих му модела - май беше DTT 5200 ?

Link to comment
Share on other sites

opa tva be6e vapros kam RazorGL

 

Ti kolko pari si dal.

 

Basi ako re6a si kopuvam pod trqq dam nad 100lv za koloni  :blink:

Купувани са от MOST (ама от тези в София не в Пловдив). Някъде към края на юни ги взех за $94. Сега гледам че са на $86.50 по последната цена...

От където и да ги вземеш гледай да е без ДДС, защото иначе забрави за под $100.

Ако те интересува нещо за колоните питай... :) но ако искаш да буташ къщата :P взимай като колоните дето TAZ си е поръчал - в тях е истината.... :)

Link to comment
Share on other sites

Ami na TAZ kvi pari sa i ako moje edna snimka da gi vida :)

Ама ти сериозно ли? :blink:

prod_9306.jpg

Аз се пошегувах ама щом имаш толкова пари....

Creative S750

Total output: 700 Watts

Frequency response: 25 Hz - 40 kHz

SNR (Signal-To-Noise): 99 dB

SPL: 116 dB

THD: 0,1% THD at 8 ohms, 1 kHz

Satellites: 70 Watts

Center speaker front: 70 Watts

Subwoofer: 210 Watts

 

Колко струват ли... ами много :cry питай TAZ....

Тук видях някаква цена 450 Euros :blink: доста са скъпички. :)

Edit: А не са толкова скъпи средно 380 Euros :)

 

Ревю:http://www.nordichardware.com/reviews/audi.../index.php?ez=2

Ревю:http://www.guru3d.com/article/sound/113/

Link to comment
Share on other sites

Някои хора не си поплюват. Това не е ли онзи модел с 210W subwoofer?  :blink:

Пази жилището от срутване или поне прозорците от счупване..... :)

 

Да има "лек" възход в мощностите...

Creative® Inspire™ 6.1 6700 - Subwoofer Power: 22 Watts RMS

Creative® GigaWorks™ S750 - 210 Watts RMS subwoofer

Ще гледам да не ги пресилвам новите тонколонки като дойдат, а иначе съм на мнение, че човек трябва да си доставя удоволствия в този живот. ;)

Link to comment
Share on other sites

Да има "лек" възход в мощностите...

Creative® Inspire™ 6.1 6700 - Subwoofer Power: 22 Watts RMS

Creative® GigaWorks™ S750 - 210 Watts RMS subwoofer

Ще гледам да не ги пресилвам новите тонколонки като дойдат, а иначе съм на мнение, че човек трябва да си доставя удоволствия в този живот. ;)

Интересно как ли ще звучат демотата на Dolby Digital и THX, които ги има качени тък на warez.ru на тези невероятни Creative® GigaWorks™ S750. :wub:

 

Гледам че в ревюто за Creative® GigaWorks™ S750 са използвали два диска:

1.IASCA Competition CD - This is the official CD that is used when judging competitions in car sound.(demo CD)

2.BASS Mechanic - Just as it sounds the tracks on this CD are fitted for competing in so called dB-dragrace where the goal is to play as loud as possible.(Demo-CD, direction bass)

Някои да знае от къде могат да се намерят?

Link to comment
Share on other sites

моите са някаква куче марка (пише typhoon). едната даже е леко пукната(претърпя лек инцидент :D ), ама си работи ... засега. гадното е, че нямат вход за слушалки :(

 

а бе, аз не разбирам много от озвучение, ама к'ви са тея тонколини за 400 евро?! :blink: за толкова пари, като нищо май може да се спретне едно лятно кино в задния двор :D

 

.. и гледам всички 4+1, 5+1 .... а бе, в к'ви хамбари се помещават вашите щайги :confused мен направо ще ме изселят от квартала, ако реша да гледам apocalypse now(примерно) с подобни ... а и стаята е 5 на 3 представям си къде ще съм аз

:bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...