Jump to content
BulForum.com

S kakvi koloni ste na komputara?


VIRTUALMANCHO

Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Има лек ъпдейт в моето състояние - днес бях приятно изненадан и от вече 2 часа съм горд собственик на Creative® GigaWorks™ S750 - този комплект е ЖИВОТИНСКИ! Започвам монтажа - пожелавам на всекиму такъв шедьовър! ;)

Link to comment
Share on other sites

Май аз съм нещастника тук, дето се опитва всичко евтино да излезе :wir

Аудиокарта Creative CT4880 "това пише" .

 

4 бр тонколони за ПС "бяха с изгорял траф.... бракувани и ми ги продадоха за 5 Лв. "

 

2 бр. ръчно изработени кутии "рязани с трион" със говорители за кола Triasun 5'' "изкарах ги от една авто-морга" 2Лв

 

1 бр "....хмммм май се опитах да си направя баскаса 30х45х100" с 4 говорителя за кола 5" куче-марка.

 

Усилвател от Неомонтана 2х20W за 5.20Лв + усилвател 2х40W "нямам идея от каде го имам" + 4х7W някаква схема от ТНТМ-то изостанала

та......това ми е "озвучаването"

 

П.П.

добре, че бас-а излезна читав......тресат се джамовете пък....и ЦД-то прескача :cry :sick

Link to comment
Share on other sites

Unitek SP-622- клатя блока...

Link to comment
Share on other sites

И аз сам през Уредбата става много яко пробваите и вие.Само един кабел ви трябва.А преди бях с някви ИЗБУШЕНИ колонки AROWANA , ама сега ги преместих на компа на сестра ми и аз си жзех уредбата ( SONY RX 50-2x50+2x90) не е лоша :music :punk

Link to comment
Share on other sites

Аз пък съм с едни TEAK PowerMax 60/2.

Бе вадат звук ма нема бас - на ниските честоти просто издъхват :(

Link to comment
Share on other sites

:evil 2x150watt тонколонки panasonic sb-ak48 с вграден subwoofer<само него съм пуснал защото много мяка> 1x50watt middle bass марка "самоделка" с 2x20watt bg говорители и 10watt руска мякалка

2x20watt марка "самоделка" с кондензатори 50мкф 1 респром 2x20 който що годе има фасон <вързана е само една колона 20watt> и един усилвател

моно самоделка<на тоя канал бичат останалите колони!!!>и общото съпротивление на колоните е 1,2 ома което е почти късо съединение :punk Който мисли че му е як усилвателя да дойде да ми захрани колоните :evil :devil

Link to comment
Share on other sites

Ми аз съм с някакви мизерни...Сони...ама супер измислени :(

Обаче тва не ми пречи да си включвам касетофона към щайгата (2х50 + субуфер) и да дигам джангър :evil

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...