Jump to content
BulForum.com

2TB M.2 SSD външен хард диск!!


Recommended Posts

ХИТ ЦЕНА!! С алуминиева кутия,USB кабел и два OTG преходника за Micro USB и USB-C за да си ги ползвате на телефона-тествано и работи отлично

 

Цена за правилата 100 лева,уточнения за цената надолу в темата  Имам 2 броя

 

 

 

Edited by Denchev
Link to comment
Share on other sites

Здравей, може ли да покажеш скорости на четене и писане и дали наистина може да побере 2тб, че на външен вид доста прилича на скамаджийските дискове от алиекспрес

Edited by chorbaka
Link to comment
Share on other sites

Значи на този Hdtune дава много бавна скорост- 2-3 Мбс. На вътрещното ми М.2 дава между 600 и 1000 Мбс, а на едно външно SSD WD дава до 500 Мбс. Така че установихме,че е бавно. Сега обаче нямам голям файл,за да го копирам. Но на програмите го дава като 1900 GB размер

Link to comment
Share on other sites

10MB/s не е зле...за флашка. Отвори го и вътре ще намериш microSD карта с USB2.0 четец. Което би било най-доброто. Има и по-зле:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали самия ти вярваш, че в тая кутийка има 2TB m2 SSD или си знаеш, че е измама, но се опитваш да убедиш всички останали, че има ssd, но просто е 'бавно'. 

Link to comment
Share on other sites

Жалко, дори и за USB microSD преходник не става (или поне USB-C to USB2). Малкото чипче прилича на USB контролер за NANDчипа, a самият той с изтрита маркировка е още по-съмнителен.

Но отново, само с копиране на файл нищо няма да разбереш, контролера ще репортва че всчко е ОК, и че действително записва. Интересното е после, като се опиташ да прочетеш "записаните" данни - затова теста е със специализирани програмки като горната, която освен че записва, знае и после какво да чете.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Denchev said:

Абе няма да го изчакам 58 часа да ми тества,но си е 2 ТВ. Вижда се. Просто е бавен

 

СНИМКА

 

Вижда се какво докладва контролера. Като започне да пише/чете, започва да се разбира и къде са проблемите.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...