Jump to content
BulForum.com

[merged] Knights of Honor


Crazy_Hamster

Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

България започна да се доказва вече.Нека не е само със стратегий.

А иначе играта е много добре направена :)

Ама си искаме и български пуцалкиииииии!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Вече е готова, след близо тригодишно чакане може да се насладим на тази страхотна игра. Евала на Black Sea Studios.

Играта е подобна на Total War сериите и до някъде на игрите на Paradox. Има много добра графика и музика, а дипломацията е изключително детайлна! Действието се развива през Средновековието и... ДА, ЩЕ МОЖЕ ДА СЕ ИГРАЕ С БЪЛГАРИЯ!

Това май е по- важното, за повече инфо вижте тези сайтове:

Сайтът на "Knights of Honor"

Форумът на "Knights of Honor"

Сайтът на "Black Sea Studios"

Link to comment
Share on other sites

мда-българска е,в общи линии се очертава да бъде най-успешният продукт на бг "геим-индустрията" :lol:

 

бтв-някои знае ли кога ще излезе някво демо на играта?

Link to comment
Share on other sites

моят въпрос е дали играта има шанс скоро да се появи по нашите фрии-та ( по специално нашето варезче) ?

 

 

мда-българска е,в общи линии се очертава да бъде най-успешният продукт на бг "геим-индустрията" :lol:

 

бтв-някои знае ли кога ще излезе някво демо на играта?

 

това ли е уважението към българската гейм индустрия. :wub: :devil :love

да ги търсите на аванта? поне българските игри купувайте след като ви харесват. не ги търсете и тях на аванта. тц тц тц тц.

Link to comment
Share on other sites

Демото вече излезе. Може да се изтегли от официалния сайт на играта www.Knights-of-Honor.net

 

Абе играта ще е The Next Big Thing in the game industry! ;) B)

 

П.П. Аз лично ще си купя играта оригинална, както досега си купих "Цар", "Келтски Крале" и "Картаген". Заслужава си!

Link to comment
Share on other sites

@w00x-аз лично ще си дръпна първо рипната версиика на играта,преди да давам кинти за нея....или деазнам,сега ще го източа тфа демо да видя за кво става на въпрос...иначе ако ги имам кинтите и ако играта си заслужава-с удоволствие ще си я купя :)

 

бтв-демото има ли го из пиира,че от сайта на ЕА нещо неможе да сваля,а аз неуспях да го намеря :wir

Link to comment
Share on other sites

играта излезе,сега остава само да намерим един крак и всичко ще е фреди..че тая версия дето е на торент дадена от дриимър не върви със маунтнато цд от диимън туулс,тряя да се пече 2-рото цд,иначе мъди...та,въпросът ми е някои знае ли дали има крак за играта?

Link to comment
Share on other sites

и тва ми ти било списание в хората би трабвало да пишат статии за неща които разбират  :confused

пълни глупости :excl:

никой не може да ма убеди че това и това може да го има в квато и да е RTS

аз със силата ми дадена от бога, Ви заклеймявам о-о-о Велики шамани наричащи себе си "PC mania" за некъдърни, непрофесонални, абсолютни аматьори в сферата ви на работа :argue  :gangstah:  :crazy:

 

pich realno vreme e ;) igrai demoto i sha razberesh. i vypriki tova igrata e mnoo dobra. problema che e malko skypa inache shte izchakam da stane kym 30 35 lv i sha si ia kupa. CHEERS! :P

/offtopic

Gamers Workshop rulez :)

/offtopic

Link to comment
Share on other sites

nadiavai se che shte sia ia kupat poveche ot 100 choveka. az si ia kupa de ama ne mi preche che ne e na bg. obiknoveno prevodite sa skapani.

Link to comment
Share on other sites

az si napraih super golqma darjava .Bulgaria stigna do moskva i po more do aziatskite strani. Ama izvednaj v cqlata strana izbuhanaha buntove armiite mi izbegaha i dokato se osaznaq bulgaria stana malko po golqma otkolkoto be6e.Sled tva rzbrah 4e tva go e napravil edin 6pionin. :sick

Link to comment
Share on other sites

ima ia ot kade mislish ia svalih :)

 

Nakata. Tva e normalno :) imam predvid 1/2 ot knightovete sa ti shampioni zatova e dobre da imash po-malko marshali. I niama nujda da pravish takava expanda. az s bulgaria napravih minor victory kato sybrah sicki kingdom advantages no iskam da napravia major. demek da stana ruler of europe;) inache italy,bosnia,zeta, hungary, pappcy i borhundia sujaliavah che mi obiaviha voina :)

 

igrata e No 1 :) super me kefi samo deto ne moa se spravia s takticheskata chast ili demek bitkite. ne moa da gi osetia i gi ostavam na marshalite mi.

 

nai-dobria nachin e balansirania. ot sicko da razvivash. zavzemash zemia i posle ia pazish. ne tria kato aleksandar makedonski da zavladesh 1/2 ot poznatat zemia. ;) tria bavno. i da convert-vash religiata na chujdite provinci v tvoi.(hint: po-dobre da izuchish clericite si s kinig zashtoto inache ne moat nisto da napraviat)

Link to comment
Share on other sites

Значи аз имам много гаден проблем:

След като качих играта и сложих карака ми изписа "Daemon Tools is Installed but Locked! Please Unlock Daemon Tools and restart Application" след това го пусснах пак и играта върви и така си я играя и сигурно съм я играл около 20-30 пъти и почна т'ва същото да ми го зиписва ама вече не се оправя и само т'ва саобщение ми натяква ако някой може да помогне :confused

Link to comment
Share on other sites

az si napraih super golqma darjava .Bulgaria stigna do moskva i po more do aziatskite strani. Ama izvednaj v cqlata strana izbuhanaha buntove armiite mi izbegaha i dokato se osaznaq bulgaria stana malko po golqma otkolkoto be6e.Sled tva rzbrah 4e tva go e napravil edin 6pionin. :sick

Vazstanovih si carstvoto stana malko po malko ot tva deto be6e.AMA jenata na carq ragda6e samo momi4eta i kogato carq mi ymrq vsi4ko koeto bqh zavzel go izgubih (vsi4ki osvobodeni dqrjavi mi obqviha voina).Carstvoto mi pak propadna (ama dobre 4e imam seif i sq 6a sa podsigura) :angry1

Link to comment
Share on other sites

Значи аз имам много гаден проблем:

След като качих играта и сложих карака ми изписа "Daemon Tools is Installed but Locked! Please Unlock Daemon Tools and restart Application" след това го пусснах пак и играта върви и така си я играя и сигурно съм я играл около 20-30 пъти и почна т'ва същото да ми го зиписва ама вече не се оправя и само т'ва саобщение ми натяква ако някой може да помогне  :confused

намираш в Windows папката daemon.bak и го преименуваш на daemon.dll

That`s All :)

Link to comment
Share on other sites

А бе хора немога нещо да загрея кво става.Нали можеш да имаш ограничен брой рицари 7-8 или 9,ако е така колко да поставя да оправляват провинции,колко да са шпиони,трябват ми търговци,и колко да оправляват армии.Излиза че не може във всеки град да има гобернатор и не мога да направя огромна армия с която да завладявам други земи.Правилно ли съм разбрал или...някой да ми обясни,от скоро играя играта.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...