Jump to content
BulForum.com

[merged] Knights of Honor


Crazy_Hamster

Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply
А бе хора немога нещо да загрея кво става.Нали можеш да имаш ограничен брой рицари 7-8 или 9,ако е така колко да поставя да оправляват провинции,колко да са шпиони,трябват ми търговци,и колко да оправляват армии.Излиза че не може във всеки град да има гобернатор и не мога да направя огромна армия с която да завладявам други земи.Правилно ли съм разбрал или...някой да ми обясни,от скоро играя играта.

Неможе в всеки град за това трябва да си ги разпределиш оптимално по царството така че да обхваща равни периметъри и да се справят с бунтовете и евентуално ако някой те нападне

Link to comment
Share on other sites

kade q igrata v warez.ru q daite link ne6to nemoga da q nameq :confused  :confused  :wacko:

Има я в торрента.

 

С w00x решихме играта да не се качва на вареза като по този начин показваме поне малко уважение към усилията на българите, които са работили с години за създаването на тази игра.

Link to comment
Share on other sites

Аз нямам такъв файл daemon.bak, където ми е инсталиран Daemon Tools

 

Наистина играта е няма на wareza

е аз казах къде се намира файла ама кой да прочете :)

@Dreamer найстина тези момчета яко са се трудели :) Щом излезе изцяло на Бг ,ако е 19,99 ще си я купя :) Аз и Цар имам ся и тази като си я купя .. Антантата не ми хареса много иначе щях да си я вземя и нея :)

Призовавам всеки който му се харесва играта ,при излизането на изцяло Бг версия да си я закупи !

Нека дадем 1 рамо на българската гейм индустрия :punk :wub:

Link to comment
Share on other sites

е аз казах къде се намира файла ама кой да прочете :)

@Dreamer найстина тези момчета яко са се трудели :) Щом излезе изцяло на Бг ,ако е 19,99 ще си я купя :) Аз и Цар имам ся и тази като си я купя .. Антантата не ми хареса много иначе щях да си я вземя и нея :)

Призовавам всеки който му се харесва играта ,при излизането на изцяло Бг версия да си я закупи !

Нека дадем 1 рамо на българската гейм индустрия  :punk  :wub:

Аз ще си я купя само да излезне ама мисля че струва 30 лева но и толкова да струва пак ще я купя играта е много яка (нещо което не очаквах)

Link to comment
Share on other sites

Има я в торрента.

 

С w00x решихме играта да не се качва на вареза като по този начин показваме поне малко уважение към усилията на българите, които са работили с години за създаването на тази игра.

Интересен начин да покажеш уважение към усилията на разработчиците, като се има в предвид кой може да го използва този torrent и кой е ограничен от различни фактори в използването му, но щом така сте решили....

 

Относно даването на рамо съм съгласен и вече съм го правил с "Tzar", но тази работа с отрязването на малка част от потребителите едва ли ще доведе до ефекта, който очаквате. ;)

 

:blink:

Link to comment
Share on other sites

направих точно както си написал за daemona обаче като пробвам да пусна играта пак ми се появява надписа, че е заключен. да не би да правя нщо както не трябва??? пробвах и да ресна windowsa след като преименувах daemon.bak на daemon.dll. след като пробвам да пусна играта daemon.dll пак става на daemon.bak. what's wrong? нещо аз ли не съм наред или... :confused

 

nevermind. инсталирах алкохол 120% и всичко е наред.

 

иначе играта е много готина! доста по-сложна е от алтернативата и: Rome: Total war. в икономически и политическия аспект на играта. битките не ми харесват кой знае колко. но като цяло играта е върха :punk

Link to comment
Share on other sites

Аз ще си я купя само да излезне ама мисля че струва 30 лева но и толкова да струва пак ще я купя играта е много яка (нещо което не очаквах)

 

 

Играта ще струва 60 лева и ще я има преведена на български език, само че след известно време. Кофти, аз обаче ще събирам пари и ще си я купя.

Link to comment
Share on other sites

Играта ще струва 60 лева и ще я има преведена на български език, само че след известно време. Кофти, аз обаче ще събирам пари и ще си я купя.

samo edno shte ti kaja -> nqma da zgreshish [ako si gamer] :)

Link to comment
Share on other sites

Nqkoi moje li da mi pomogne? Kogato ka4a igrata q Crackvam, no posle pri startiraneto mi iska vtoriq disk na igrata a az sam go slojil 4rez Daemon. molq ako nqkoi e imal sa6titiq problem i go e re6il da pi6e. blagodarq predvaritelno.

Link to comment
Share on other sites

Nqkoi moje li da mi pomogne? Kogato ka4a igrata q Crackvam, no posle pri startiraneto mi iska vtoriq disk na igrata a az sam go slojil 4rez Daemon. molq ako nqkoi e imal sa6titiq problem i go e re6il da pi6e. blagodarq predvaritelno.

направи си труда да прочетеш темата ... отговорил съм на подобен проблем !

Link to comment
Share on other sites

Имам същия проблем като на Paspartu.Слагам крака заедно с един dll файл пак иска CD2.Свалих крак от www.gameburnworld.com,иска CD2 та се къса. Някой да знае нещо?

Link to comment
Share on other sites

Играта е направена така че ако имате даемън туулс тя го изтрива. Създателите обявиха това официално. Сложете си алкохол 120%.

 

ЕДИТ: Става дума за Knights of Honor де а за Paspartu незнам.

Link to comment
Share on other sites

Това го знам, четох го в сайта на PC MANIA, но на мен и двете CD-та са ми записани,т.е. аз ползвам физическото, а не виртуалното CD макар, че имам инсталиран Deamon.

Link to comment
Share on other sites

Az pyk sym s Deamon tools i si raboti bez problemi. Chakam igrata da poeftinee i shte si ia kupq zashtoto 60 lv sa mi mnogo za igra koiato shte iga igraa 1 mesec i sha mi stoi na vitrinata.

Link to comment
Share on other sites

На някой играта върви ли му под Win98SE? Защото си мисля, че просто крака не работи под този Windows.Може и да не съм прав, но абсолютно същата инсталация под XP тръгва без проблем.

Link to comment
Share on other sites

Taка,чудя се дали да я кача ж пълната версия-наскоро един приятел ми я донесе от чужбина?!Лошото е,че не е на български.Иначе играта е супер,просто нямам думи...

Link to comment
Share on other sites

Taка,чудя се дали да я кача ж пълната версия-наскоро един приятел ми я донесе от чужбина?!Лошото е,че не е на български.Иначе играта е супер,просто нямам думи...

 

Po dobre ne q ka4wai. Dreamer si znae rabotata. Ina4e dosega 6te6e ka e ka4il

ama kaza da proqwqwame respekt kym syzdatelite.

Link to comment
Share on other sites

"Po dobre ne q ka4wai. Dreamer si znae rabotata. Ina4e dosega 6te6e ka e ka4il

ama kaza da proqwqwame respekt kym syzdatelite. " 

Ponege ot skoro pi6a v foryma-kakvo 6te stane,ako q ka4a???ne6to lo6o li??

ami neznam 4estno kazano,no ako mojeh q ka4i iskam da q drupna a pak kato izleze ste si q kupq i originalana :) no ne mi se 4aka da q igraq a demoto omruzva orazano e

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...