Jump to content
BulForum.com

[merged] Knights of Honor


Crazy_Hamster

Recommended Posts

www.knights-of-honor.net Вижте сайта на тази игра разработвана от Blacksea Studios(www.blackseastudios.com) и си кажете мнението. Според мен играта ще е много яка. Издатели са Sunflowers а разпространители за Европа Electronic Arts. Според мен има хляб в българските геймкомпании.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Играта ще е много умела смесица от RTS и TBS, доколкото четох из форуми. Дори из Европа я чакат с интерес, което ми подсказва, че най-накрая ще чуят за България като геймърска държава. ЕВАЛА!

Link to comment
Share on other sites

доста интересна игрица изглежда и сигурно ще е голям хит!!! НО никъде на сайта не видях че е българска. само на едно място пишеше Black sea studios.

Link to comment
Share on other sites

V taq igra ima hlqb.Puk za BG igrite moga da kaja samo edno neshto:Moje da sa samo RTS ili RTS s primesi na RPG,no sa dobri.Primer za tova e Celtic Kings.Za Knights Of Honor bqh 4el edno preview v Workshop,dosta q hvaleha.

 

P.S. Ostana a samo edno.Da preminem 3D "barierata" i da sutvorim triizmerana igra,dobra triizmerna igra. B)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
http://www.blackseastudios.com Тука има повече информация за студиото. Ръководи го Веселин Ханджийски,той е един от създателите на ЦАР.

 

Играта TZAR не е ли правена от Haemimont, а не от Black Sea Studios?

Link to comment
Share on other sites

a she vidim li nakraq nekaf bg shooter  ili racer aman veche ot strategii i tem podobni  :pirate

Ami ima veche edin shooter - Trans (pochti dobyr kloning na Battletech seriite) - samo deto, da bydem chestni, ne e mnogo kachestven... Vse pak veche si e starichyk... ;)

inache ne znam - Echelon-a si go biva, ama i toj veche ne e aktualen - az lichno vednaga ste si kypja sledvastata chast ako pusnat takava...

Link to comment
Share on other sites

Ami ima veche edin shooter - Trans (pochti dobyr kloning na Battletech seriite) - samo deto, da bydem chestni, ne e mnogo kachestven...  Vse pak veche si e starichyk... ;)

inache ne znam - Echelon-a si go biva, ama i toj veche ne e aktualen - az lichno vednaga ste si kypja sledvastata chast ako pusnat takava...

Защо реши, че Echelon e българска игра? :confused

Link to comment
Share on other sites

am 4e estestveno 4e ima bude6te bg game industriqta neka vi vurna nazat kum purvata masova bg igra Tzar za vremeto na izlizaneto ima6e zavidna grafika < i ne naprazno heros 4 e prevedena na bulgarski ezik < i nespirat da izlizat bulgarski igri ite polu4ava t mnogo qki ozenki

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

След почти три години и три дена усилена разработка, включително и седем месеца интензивни бета тестове, родното ни гейм-студио Black Sea Studios обявиха на чист английски език на своята официална страница, че тяхната дебютна средновековна стратегия Knights of Honor е вече готова! Тя ще се пръкне на пазара до края на месеца и ще се разпространява от немската компания Sunflowers Interactive, под чийто лейбъл се появиха игри като TechnoMage, Anno 1602 и Anno 1503. В България пък Knights of Honor ще излезе под шапката на "Пулсар". Повече информация за тази стратегия може да намерите на официалния й сайт.

източник : Pc Mania

моят въпрос е дали играта има шанс скоро да се появи по нашите фрии-та ( по специално нашето варезче) ?

играта много ми напомня на Age Of Empires само ,че изглежда доста по-добре направена

за тези които не знаят за какво става дума нека хвърлят 1 поглед тук

Link to comment
Share on other sites

те та тва е бъдещето на single player игрите :woot

отдавна си мислех че требе се появи и такъв дивеч :punk

играта ще е това (съдя по шотовете) това което много други не са - многослойна походова стратегия с битки в реално време. като родители (по-скоро пра-пра деди заради простотата им) мога да посоча всичко създено от чичото на лелята на свекървата като най ме е яд че така и не успях да намеря последния им хит "rome" което автоматичного изключва от класацията поради липсата на лична преценка за качеството на този продукт.

за всички които са се настроили за мулти (и очакват нещо от сорта на "някак си странна RTS") мога да кажа че ще бъдат разочаровани - времето за изчакване между ходовете при такъв тип игри е правопропорционално на развитието на цивилизацията (ако моим тъй са изразим).

играта за мен е следващата крачка към деня в който ще се появи игра започваща с мотото: "welcome to the real world (neo :P :woot )"

:beerchug за новото поколение :thumbs-up:

Link to comment
Share on other sites

Sunflowers изпратиха на всички специализирани медии обещаната преди известно време информация за демото на Knights of Honor - дебютната средновековна реалновремева стратегия на нашето родно гейм-студио Black Sea Studios. На 24 септември ще излезе негова английска, немска и френска версия. То ще съдържа две игрови кралства - чешкото и шотландското, цялостен туториъл с аудио коментар, едно Single Battle ниво (Open Battlefield) и две мултиплейър карти за до шест души наведнъж (Open Battlefield и King of Towers). Немското демо ще тежи 250 мегабайта, а английското и френското - 290. Прочее Knights of Honor е вече златна и се очаква да излезе на пазара до края на месеца.

източник PC Mania

Link to comment
Share on other sites

... дебютната средновековна реалновремева стратегия ...

и тва ми ти било списание в хората би трабвало да пишат статии за неща които разбират :confused

пълни глупости :excl:

никой не може да ма убеди че това и това може да го има в квато и да е RTS

аз със силата ми дадена от бога, Ви заклеймявам о-о-о Велики шамани наричащи себе си "PC mania" за некъдърни, непрофесонални, абсолютни аматьори в сферата ви на работа :argue :gangstah: :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...