Jump to content
BulForum.com

Търся dvd-rw диск


Recommended Posts

Знам, че на някои обявата може да им се стори смешна, но наистина търся презаписваем двд диск.

Проверих поне на 10-на места и никъде нямат, освен в един магазин, където цената е нереалистично висока.

Оказва се вече, че повечето фирми въобще не предлагат такива, а при малко други липсват наличности към момента.

Ясно ми е, че скапаният стрийминг уби записването на данни върху оптични носители и като резултат

производството на такива сериозно намаля. Като последствие на всичко това явно не останаха и хора,

които да се занимават със записи върху оптични медии, ...освен мен.

 

Ако някой има ползван такъв диск или пък стар и ненужен, също ще ми свърши работа.

Link to comment
Share on other sites

On 2/27/2021 at 10:10 AM, torbalan said:

Знам, че на някои обявата може да им се стори смешна, но наистина търся презаписваем двд диск.

Проверих поне на 10-на места и никъде нямат, освен в един магазин, където цената е нереалистично висока.

Оказва се вече, че повечето фирми въобще не предлагат такива, а при малко други липсват наличности към момента.

Ясно ми е, че скапаният стрийминг уби записването на данни върху оптични носители и като резултат

производството на такива сериозно намаля. Като последствие на всичко това явно не останаха и хора,

които да се занимават със записи върху оптични медии, ...освен мен.

 

Ако някой има ползван такъв диск или пък стар и ненужен, също ще ми свърши работа.

 

В технополис имат две-три марки, вкл. вербатим. Вярно, на двойна цена, но все пак... При Лео е добре, но беше затворил магазина по едно време покрай пандемията, и действаше само с поръчки за по-големи суми. Не знам дали сега продължава така.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...