Jump to content
BulForum.com

18 Wheels of Steel


po_taka

Recommended Posts

Igraq si , igraq , igraq stignah nqkyde 4-5 misiq i igrata ze da nasi4a izvednaj , ama mnoogo qko .se edno ot ni6toto doide , ne se igrae taka .

Nqkoi da znae ot kakvo moje da e ?

Link to comment
Share on other sites

Този проблем съм го имал с Hard Truck: 18 Wheels of Steel. Тия, дето пишат тази серия не са особено кадърни, защото много чести ми пълни цялата рам (256).

 

П.П., от къде си свали Pedal to the Metal?

Link to comment
Share on other sites

Този проблем съм го имал с Hard Truck: 18 Wheels of Steel. Тия, дето пишат тази серия не са особено кадърни, защото много чести ми пълни цялата рам (256).

 

П.П., от къде си свали Pedal to the Metal?

http://warezru.veno.biz/invision/index.php?showtopic=9938

link4eto s programata

 

 

EDIT : re6ih problema si :

new game ( zarejda nanovo grada , i namalqm texturite na minimum ) posle load game ( ka4vam pak si4ko na max grafika ) i si vyrvi perfectno.

Link to comment
Share on other sites

offffffffffffff topic:

abe hora tiq torrent s kfa programa sa otfarqt che ne sam polzval do sq takoa jivotno  :huh:

svalq6 torrenta ot http://bt.savagenews.com/details.php?id=29 nqkyde na HD-to

sled tova go otvarq6 s tazi programa http://warez.ru:8080/FTP/Win_Appz/BitComet...tComet_0.54.exe

izbira6 kyde da se svalq i si gotov !

kakto pi6e v temata za da otviri6 tottena(ili kvoto e tam ) trqbva da se regnal

Link to comment
Share on other sites

aз нямам такъв проблем. един приятел дето я играе също няма. :) хубаво че си се оправил де. играта е яка. на Owner имам 33 точки вече. :)

Link to comment
Share on other sites

Gledam muzikata se slaga v OGG format ,

kakvo podqvolite e tova OGG , nqkoi da dade convertor ( ako moje MP3=>OGG)

:) Here U R . Значи сваляш си exe - то и инсталваш. След това си слагаш кодека от папката и си готов. Аре приятна игра...:)

Link to comment
Share on other sites

играта я харесвам още от първата и част ,сега тя има доста повече възможности и повече ме кефи ,доста често си разпускам с нея ;) супер зарибявка

Link to comment
Share on other sites

Kak da mahna indikatora kolko e zabartqno kormiloto ( na kamera ot vatra , upravlenie s mi6ka )

KAk da mahna dead zone na mi6kata , kakto v 18WoS i 18WoSAA

probvah s klaviatura , s djoistik , ne moga da svikna s tova vartene.

 

 

 

sq si napraih kompaniq pe4elq po 2,5 mln na sedmica ......

 

Otkrih ne6to mnoo qko :

zasilvate tir4eto , blaskate tabela ( naprimer "Atlanta ->" ), izbutvate tabelata na pytq , 4akate da mine nqkoi ot `trafic` i teq ot trafica blaskat taq tabela kato otka4eni :punk ama ne spirat , 6toto sa programirani samo pri udar s prevozno sredstvo ( se pak igrata e 1.0 )

probvaite , zabavno

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nqkoj da e imal problemi sys zwuka w igrata ? samo pyrwiq pyt trygna pri men i to samo muzikata bez nikwi efekti. nqkoj ako moje da helpne - probwah si4kite bitrejti ama wse ne shte.

sorry za shljokawicata :)

Link to comment
Share on other sites

nqkoj da e imal problemi sys zwuka w igrata ? samo pyrwiq pyt trygna pri men i to samo muzikata bez nikwi efekti. nqkoj ako moje da helpne - probwah si4kite bitrejti ama wse ne shte.

sorry za shljokawicata :)

ем ... проблеми с звука - не !

пробваи първия пач http://www.headoff.info/?p=dlfileinfo&fid=...Y9dk%2Bgg%3D%3D

може би и в официалния саит го има .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...
А някои да е имал проблеми като играе с волан?Когато завия съвсем леко с волана и камиона ми се обръща  :angry1  :unsure:

Аз играя с вола и нямам проблеми! Оправиси настройките в опшънс там има за "мъртввата зона" увеличи нея и няма при най-лекото въртене да прави рески движения

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Аз си свалих играта разархивирах раровете инсталирах я с даемън тулс-а и когато кликвам върху иконката и излизат ми настроиките правя всичко съобразено с моат комп и натискам играй и до там нищо все едно че несъм стартирал никва игра от какво може да е това благодаря предварително :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

Аз си свалих играта разархивирах раровете инсталирах я с даемън тулс-а и когато кликвам върху иконката и излизат ми настроиките правя всичко съобразено с моат комп и натискам играй и до там нищо все едно че несъм стартирал никва игра от какво може да е това благодаря предварително :confused  :confused

 

 

 

ami ako si go izkaral ot Daemon Tools-a razbira se,4e nqma da ti trugne.a i moje da ti e ot grafi4nata karta!moqta e ATI Mobility Radeon 9200 i hi4 ne mi bugva!!! ;) B) :lol: :punk

Link to comment
Share on other sites

ami ako si go izkaral ot Daemon Tools-a razbira se,4e nqma da ti trugne.a i moje da ti e ot grafi4nata karta!moqta e ATI Mobility Radeon 9200 i hi4 ne mi bugva!!! ;)  B)  :lol:  :punk

 

защо даваш грешни съвети? аз как го играя от Daemon Tools?

 

колкото до проблема... съжалявам.. не мога да помогна, но проблема в никакъв случай не е при Daemon. пробвай да намалиш някой настройки, да смениш драйвърите с последните и да сложиш последния DirectX.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...