Jump to content
BulForum.com

18 Wheels of Steel


po_taka

Recommended Posts

защо даваш грешни съвети? аз как го играя от Daemon Tools?

 

 

Имах предвид,че ако е дал "eject" след като го е инсталирал,а не ако го е отворил с Daemon Tools!!! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ще попитам тук за да не отварям нова тема. значи играя Hard Truck 18 Wheels of Steel и като минавам покрай някоя бензиностанция или нещо подобно ме спират ченгетата и ме глобяват за: Weight Station Avoidance. жулят ме много яко по 2-3000 долара, а аз даже не разбирам защо ме глобяват :cry някой ще поясни ли за какво става въпрос и как да се избегне това. Благодаря ви предварително :)

Link to comment
Share on other sites

ще попитам тук за да не отварям нова тема. значи играя Hard Truck 18 Wheels of Steel и като минавам покрай някоя бензиностанция или нещо подобно ме спират ченгетата и ме глобяват за: Weight Station Avoidance. жулят ме много яко по 2-3000 долара, а аз даже не разбирам защо ме глобяват :cry някой ще поясни ли за какво става въпрос и как да се избегне това. Благодаря ви предварително :)

това не е бензиностанция е кантар за камиони. ако не си с наднормен товар трябва само да спреш на теглилката, да ти дрънне, че си измерен, и те пуска да продължиш. ако си закачил свръхтежък товар като преминеш през теглилката пак ще те "глобят" но по-дребна сума. ако си с такъв товар или не ти се занимава да се теглиш може да си гледаш на картата къде има такива теглилки и да не минаваш покрай тях. за целта на картата в ноутбука трябва да си пуснеш да ти ги показва къде са тез истории.

полицаите те подгонват само ако си минал покрай теглилка и не си се претеглил!

приятна игра.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

mobo, мерси с малко закъснение :bgrin:

сега имам още един върпос за 18 Wheels of Steel. как се взимат лицензи, че не мога да давам работа на шофьорите, ако нямам :blink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...