Jump to content
BulForum.com

Greshka s explorer v faila ole32.dll


lil_stenly

Recommended Posts

vinagi kogato si otvorq papkata films na compa mi dava gre6ka na explorer v faila ole32.dll i kato dam don't send mi zatvarq papkata:(

Link to comment
Share on other sites

sasto probvai da si preinstalirash kodecite

Link to comment
Share on other sites

ot dnes po4vat problems ve4e kato sum vuv internet pot4iti postoqnno mi izpisva gre6ka v I. explorera i kut dam don't sent mi shutva prozoreca i gre6kata tu e v 1 fael tu v drug i tezi failove sa samo dll-li DA REINSTALIRAM LI INTERNET EXPLORER 6

Link to comment
Share on other sites

в 90% от случаите проблема не е в длл-а а в това което влиза в него или в този който се опитва да го ползва некоректно. Спомни си какво последно си инсталирал

Link to comment
Share on other sites

HMMM samo antivirusni programi norton i f-prot i protiv spyware 2 purvata e spybot search and destroy 2 i posledna programa koqto sum zapisval e ad-aware 6.0 :confused

Link to comment
Share on other sites

Ами хит да почете малко форуми (на дата.бг , хардваребг.ком например) вместо ”само да се намира на приказка” и да спами с глупости (ХП-то било хубаво, WMP бил хубав , ИЕ бил хубав ... , Нортон бил хубав)) и ще разбере кое му е лошото. Вече се чудя дали не му плаща чичо Бил.

 

http://linux-bg.org/cgi-bin/y/index.pl?pag...20&layout=clean

Link to comment
Share on other sites

бил хубав , ИЕ бил хубав ... , Нортон бил хубав)) и ще разбере кое му е лошото.

http://linux-bg.org/cgi-bin/y/index.pl?pag...20&layout=clean

Първо не съм 'хит' и второ да си видял някъде да хваля IE :devil Останалите неща ми харесват, защото не чета по форумите какво трябва и какво не трябва да ми харесва, а ми харесва това, което наистина ми харесва :P

Link to comment
Share on other sites

Първо не съм 'хит' и второ да си видял някъде да хваля IE :devil  Останалите неща ми харесват, защото не чета по форумите какво трябва и какво не трябва да ми харесва, а ми харесва това, което наистина ми харесва :P

dobre , kakto kajesh

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

lil_stenly ako решиш, че да оправяш разваленото не си струва, просто форматирай. Преди това можеш да деинсталираш всички програми, които повреждат XP,ME,SE включително и IE и да ги инсталираш наново. :sick

Link to comment
Share on other sites

i az imah podoben problem-davashe my "un error had acured" kato klikam desnoto kopche na papki.

A i m/u drugoto norton-a e golyama gadost,razkaray go dokato oshte ne ti e pretsakal napulno sistemata.Burka se nasyakude i osira sichko.Bashta mi si preinstalvashe vindowsa seki mesets dokato sam ne go ubedih da go razkara toya norton.

se ti pishe all is fixed all is ok,ama sus seki den pc to ti se pove4e se bagyasva.Znam go ot boleznen opit-mrazya ya taya programa. :huh:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...