Jump to content
BulForum.com

Koi janr film vi kefi nai mnogo


Defekt

Koi jnr filmi vi kefi nai mnogo  

229 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Мен лично много ми харесва Фантастика.А защо няма жанр "Приключенски"-това е един от най-гледаните жанрове B)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

По принцип гледам сякакви жанрове, ама наи много си ме кефат

ЯКИТЕ комедии :) Важното е да има СМЯХ :) :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Харесват ми забавните и смислени филми,независимо от техният жанр.Било то комедия или трилър.С една дума емоционалните-като "Леон" на Люк Бесон

Link to comment
Share on other sites

Аз отговарям с Екшън-комедия , но е много относително , защото всеки филм (от какъвто и жанр да е) може да е супер ЯК , а може и да е ТЪП !

Link to comment
Share on other sites

Моят отговор също беше екшън-комедия,но по принцип много ми харесват филми от жанра ужаси и психо-трилъри :punk

Link to comment
Share on other sites

Ами любимият ми жанр е приключенския.В смисъл филми от рода "Индиана Джоунс", "Мумията", "Робинзон Крузо" и др. Макар, че много гледам и трилъри със един мистериозен характер. Кефя се и филми като "След утрешният ден".Филмите от този жанр са много интерсни.За природни бедствия.Винаги можеш да научиш нещо от тях.Общо взето са тези.Но това не означава, че не гледам ужаси, комедии, анимации и др.

Link to comment
Share on other sites

ами вцички жанроже са яки!

аз гласувах за екшън-комедия ама харесвам и почти всички :)

ама криминалета не ме кефят изобщо :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...