Jump to content
BulForum.com

Koi janr film vi kefi nai mnogo


Defekt

Koi jnr filmi vi kefi nai mnogo  

229 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Men nai me kefqt ek6anite ama mn me e qd ve4e 4e nqka klasi4eski ek6ani!!vsi4ko e s nqkvi letq6ti sa6testva i takiva gadosti!! :sick

Link to comment
Share on other sites

Не видях "драма" като възможност, затова и не съм гласувал. Иначе любимите ми стилове са:

 

Драма

Криминале (Мафиотски!)

Трилър

Link to comment
Share on other sites

Отговорът ми е: кефят ме хубави и занимателни филми без значение от кой жанр точно е съответния филм! Гледал съм доволно много филми (мога да кажа приблизително бройката,но се опасявам, че много от вас няма да ми повярват) и с чисто сърце ще заявя, че дългоочакван филм може да разочарова истинският киноман, а някой филм около който не се шуми много може да поднесе приятна изненада на всеки кинолюбител! Много зависи и от настроението с което сядаш да гледаш, а аз специално някои филми съм гледал само и само да мога да кажа, че съм ги гледал...

Link to comment
Share on other sites

кефа да са насереш от смях на някоя комедия за мене е несравним :punk иначе много харесвам хоръри и много ма густат филмите на Мартин Лоурънс :) просто ма размазва тоя пич :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

еми...падам си по трилъри(mindhunters,buterfly effect,identity,spartan) :devil и комедии мноо се забавлявам ама комедията наистина да си струва :woot не да се смееш на тъпотии(остин пауърс....,13 go on 30) :sick

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...