Jump to content
BulForum.com

GOA / Psy / Trance


ZGAN

Recommended Posts

  • Replies 242
  • Created
  • Last Reply
  • 3 weeks later...

Ей тва вече е новина! Предвиждам 2 трудни седмици покрай тва парти и астрикс след това! :punk

Link to comment
Share on other sites

То добре, ама как отива народа до там :rolleyes:

 

Бил съм на 2 партита в гърция /Kindzadza Penta U-reckin и на OCELOT / и на двете ходихме с влака 45лв в ДВЕТЕ ПОСОКИ 15 евро вход и 12 часа

 

А на дъртака ще е

24часа !!!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Някои да знае от къде мога да си сваля новия албум на "Astral Projection-Open Sociaty"?

 

Аз доколкото знам, след като cancel-наха през септември 2008 година, албума не е излизал официално...

Link to comment
Share on other sites

http://www.electricuniverse.de/

Electric Universe 02.05.2009/ Bulgaria /Sofia/

 

Кво става тая година бе? Astral projection, Astrix, сега и Electric Universe ... аз направо се виждам финансово инемощял през май месец... :allien B) :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

electric universe последните от големите който не съм чувал в бг, бях с счупен крак миналия път,мале ще има изкъртване, астрал после може би астрикс макар 4е там ще е боза може би.. и после електрик

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Astrix се е изпередастил и сега жули некъф ренесанс и прогресив супер смехотворно е направо и като видях плаката че ще пуска с гей-паритята Балтазар Джакрок и Уондър(който най ми се нрави) смятайте колко ще да е яко няма да има класика в жанра а некфи нови изцепки нещо подобно на артистичното развитие на Яхел в последно време :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

 

На Електрик смятам да ходя задължително за Астралите ще видим :)

Link to comment
Share on other sites

16.12.2000 г. - S.U.N. Project в злощастния клуб Индиго, София. Беше уникално изживяване... Жалко, че бяха с маски на извънземни, не можах да видя Mc Coy... След това 26.11.2001 г. (за датата не съм толкова сигурна) бях на Shakta. Нищо особено не беше, нито парчетата от албумите, нищо общо като музика. Бях много разочарована.

Link to comment
Share on other sites

16.12.2000 г. - S.U.N. Project в злощастния клуб Индиго, София. Беше уникално изживяване... Жалко, че бяха с маски на извънземни, не можах да видя Mc Coy...

Благородно завиждам :P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
16.12.2000 г. - S.U.N. Project в злощастния клуб Индиго, София. Беше уникално изживяване... Жалко, че бяха с маски на извънземни, не можах да видя Mc Coy... След това 26.11.2001 г. (за датата не съм толкова сигурна) бях на Shakta. Нищо особено не беше, нито парчетата от албумите, нищо общо като музика. Бях много разочарована.

 

Аз пък бях на Astral Projection и на Highko :sayjin :tongue :wacko: :laughing:

 

Астралите и те предадоха фронта, но Highko ми обърна представите за транс музика;)

 

На живо музиката му звучи по доста по-различен начин от това да си го слушам на WinAmp-a :wacko:

 

 

btw някой беше ли на Electric? Някакви коментари? :D

Link to comment
Share on other sites

btw някой беше ли на Electric? Някакви коментари? :D

 

Пускаха предимно новите неща, естествено имаше и от старите класики. :) Хората бяха не много, клуба не е подходящ за такива партита, както се уверихме след Астрал, месец преди това. Като цяло на мене музиката на Електрик ми харесва повече от Астрал и ако трябва да сравнявам - първите се представиха по добре. Що се отнася до обстановката, аз обичам да има много хора, та по тоя параграф астралите бият. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Един познат беше на Астрал и каза, че е много доволен.

Link to comment
Share on other sites

Пускаха предимно новите неща, естествено имаше и от старите класики. :) Хората бяха не много, клуба не е подходящ за такива партита, както се уверихме след Астрал, месец преди това. Като цяло на мене музиката на Електрик ми харесва повече от Астрал и ако трябва да сравнявам - първите се представиха по добре. Що се отнася до обстановката, аз обичам да има много хора, та по тоя параграф астралите бият. :)

Абе лошото на тва, че нямаше толкова хора беше, че ни изгониха мн рано и тряааше да кисна докато ми тръгне влака :D

 

И двата бяха големи... големи партита, големи хора, големи болки в краката после...

Link to comment
Share on other sites

http://zamunda.net/details.php?id=182577&hit=1

 

Ей този ПАК свалих от замундата.. и е доста добре, мога да кажа. Около 98% от музиката е от 2009 година, но това изобщо не я прави Лоша или некачествена. Има и малко Амбиент, за тия които обичат бози :) Още го преслушвам, и има страшни парцали .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...