Jump to content
BulForum.com

Поредната гавра с LOTR


Recommended Posts

Ахахахаххахаха мнооо смях .

Който е фен на поредицата може да го дразнят ама на мен лично на мнооо смях ме напуши.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

На мен само това с Леголас и М4 ми хареса. Другото е :sick

Макар някъде из нета да имаше "Тайните дневници на Х" Х някой от геройте и там леголас беше представен като "Най- гействащия гействащ гей, който някога е гействал", а Арагорн беше изваратен любител на хобити

Link to comment
Share on other sites

и аз така си мисля!!!

(все пак аз им нося името и аватара :P )

това веднага се вижда че е много тъпо изработена гавра!!!

която няма никакъв смисъл!!!

Link to comment
Share on other sites

Хахах ти осъзна ли се к'во говориш  :lol: как ще го видя ако не му обърна внимание  :P

Предполгам е имал предвид, че ако не обръщаш внимание на типа на колажа(разни педалски работи) може да мине :confused за смешно

Link to comment
Share on other sites

Ахахахаха, бе не знам, сайта не можах да го отворя, ама снимките, които бяха дадени тук, във форума ме разцепиха от смях. А за разните там "елфи" или не знам като какви се самовъзприемате, или за какви си мечтаете че сте (говоря за индивидите с леголас на аватара) - хора осъзнайте се, възприемате се прекалено насериозно. Може ли човек да е толкова издрънкан и толкова да не е в реалността, че да защитава един филм от гаврите срещу него. Защото това не е гавра с произведението на Толкин, ами със тъпата му филмова адаптация...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...