Jump to content
BulForum.com
Sign in to follow this  
chasti

Проблем със Firefox

Recommended Posts

Ако на някой му се помага...

Firefox не ми показва телефонните номера във ОЛХ. И не само.. ония ден в сайта на НАП не можах да разплатя с него, нещо проблем с Java ми се струва.

Проблема е описан подробно тук:

https://support.mozilla.org/en-US/questions/1244612#answer-1183508

но накратко:

като цъкна да ми покаже тел.номер от някоя обява, Фокса решава да я презареди, вместо просто да разкрие номера. И съответно като я презареди, той пак е скрит.

Поздрави!

При мен си работи с OLX, версия 63.0.3.

Пробвай поред, изтрий кукитата от olx, пробвай и с нов профил. Случвало ми се е да се прецака профила по някаква причина и с нов да се оправят нещата, макар и само веднъж и преди години.

Стана с кукитата да, сетих се след като във Private window почна да работи. Благодаря!

Проблема обаче го имах и в сайта на НАП ония ден като плащах, цъкаш на някакъв Java да направи нещо, а той презарежда самата страница.

За сега считам проблема за решен, ако продължава ще търся решение друго.

Иначе кукита съм настроил да се пазят максимално- до изтичане, може просто да го сетна на месец да речем.

Мерси и  на двамата!

Преди време ми беше направило впечатление, че и без това максималния срок, който FF пазеше кукитата беше точно 1 месец. Сетвах си разни кукита на 1 година, 3 месеца и т.н., но след месец и нещо като опитвах да вляза в дадения сайт, всичко липсваше, сесии и т.н.

Сега не знам как е.

То е възможно просто даден сайт да има бъг и да е сменил нещо кукита или имена, и дори след 1 ден да стане мизерията. В конкретния случай може да е друг бъг де.

Не е това, пробвах първо със Safe Mode, което ги изключва. Имам 3 на кръст, едното от които е мозилски аналог на Адблок, изключих го за домейна, все тая.