Jump to content
BulForum.com
Sign in to follow this  
sts

Надуваем басейн?

Recommended Posts

Здравейте приятели! Всяко лято се каня да си купя един надуваем басейн, да го сложа на двора да се пличкаме с децата като почнат големите жеги, но уви все отлагам :D :D Е, тази година вече се реших, обаче не знам какъв точно ми трябва. Можете ли да ми препоръчате откъде мога да си закупя или да се консултирам поне? Бюджета ми е от 200 до 400лв.

Ами то не е кой знае колко сложно, бюдджета ти е доста добре, ние нашия го купувахме от https://www.home-max.bg

Може да разгледш на сайта първо и като отидеш в магазина да разпиташ работниците ама аз направо онлайн поръчах

Edited by milenpavlov

Изчакай басейните в промоция. Падат и под 100 лева, но си вземи с циркулационна помпа и задължително покривало. Отсега да предупредя - каквото и да правиш басейнът чурясва, лесно се пука и т.н. Аз съм изхвърлил поне три дотук. Така че ако ще е за 3-4 пъти да се полигавят децата - хич не се занимавай. Също така внимавай къде го слагаш, че един идиот "мъдро" решил да тури 2 кубика вода на терасата си и тя се отлепила. Някак доста спокойно ми го каза в магазина докато си търсеше по-малък басейн....  

Ами то не е кой знае колко сложно, бюдджета ти е доста добре, ние нашия го купувахме от https://www.home-max.bg

Може да разгледш на сайта първо и като отидеш в магазина да разпиташ работниците ама аз направо онлайн поръчах

А кренвирши... От къде?

А кренвирши... От къде?

Откъдето и да земе, нема да сбърка. За запушване на дупки в басейни са незаменими. В досег с вода, се раздуват за минута, ако водата е затоплена - става за секунди! :)