Jump to content

Photo

Надуваем басейн?

• Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 sts

sts

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 6 posts

Posted 04 June 2018 - 11:21

Здравейте приятели! Всяко лято се каня да си купя един надуваем басейн, да го сложа на двора да се пличкаме с децата като почнат големите жеги, но уви все отлагам :D :D Е, тази година вече се реших, обаче не знам какъв точно ми трябва. Можете ли да ми препоръчате откъде мога да си закупя или да се консултирам поне? Бюджета ми е от 200 до 400лв.

#2 milenpavlov

milenpavlov

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 6 posts

Posted 04 June 2018 - 11:26

Ами то не е кой знае колко сложно, бюдджета ти е доста добре, ние нашия го купувахме от https://www.home-max.bg

Може да разгледш на сайта първо и като отидеш в магазина да разпиташ работниците ама аз направо онлайн поръчах

Edited by milenpavlov, 04 June 2018 - 11:26.

#3 RaptoR

RaptoR

Патриот

• Moderators
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 31226 posts

Posted 04 June 2018 - 11:56

Изчакай басейните в промоция. Падат и под 100 лева, но си вземи с циркулационна помпа и задължително покривало. Отсега да предупредя - каквото и да правиш басейнът чурясва, лесно се пука и т.н. Аз съм изхвърлил поне три дотук. Така че ако ще е за 3-4 пъти да се полигавят децата - хич не се занимавай. Също така внимавай къде го слагаш, че един идиот "мъдро" решил да тури 2 кубика вода на терасата си и тя се отлепила. Някак доста спокойно ми го каза в магазина докато си търсеше по-малък басейн....  

B U L F O R U M POLICE
КУРАЖ ДРУЖИНА ВЯРНА СГОВОРНА - НИЙ НЕ СМЕ ВЕЧЕ РАЯ ПОКОРНА
THE ONLY THING NECESSARY FOR THE TRIUMPH OF EVIL IS FOR GOOD MEN TO DO NOTHING
We're machines...just like everything else in Nature
Вода не утоляет жажды. Я попробовал ... однажды
Коалиция анти-чалга

#4 gado

gado

hairball

• WRZRU Moderators
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 9908 posts

Posted 05 June 2018 - 21:53

Ами то не е кой знае колко сложно, бюдджета ти е доста добре, ние нашия го купувахме от https://www.home-max.bg

Може да разгледш на сайта първо и като отидеш в магазина да разпиташ работниците ама аз направо онлайн поръчах

А кренвирши... От къде?

Човекът е основна фигура в говедовъдството...
Не яж жълт сняг.... // Ганьоо.... , Ганьоо.... !!!
М. Бенатова - национален секс символ!
...И все-таки, лучшие внедорожники делают именно в России!
Только, почему-то на гусенечном ходу и с пушкой...

#5 biodesign

biodesign

Гуру

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 642 posts

Posted 07 June 2018 - 12:38

А кренвирши... От къде?

Откъдето и да земе, нема да сбърка. За запушване на дупки в басейни са незаменими. В досег с вода, се раздуват за минута, ако водата е затоплена - става за секунди! :)

Кой няма собствено мнение, умний? 
Ето ти го черно на бяло.
Смятам, че вчера Ферарито имаше по-добро състезателно темпо главно защото Фетел цяло състезание кара в "мръсния" възух на Хамилтън.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users