Jump to content
BulForum.com

Кефи ли ви Шоуто На Слави


prepe4eniq

Recommended Posts

Това шоу толкова се изтърка, че няма накъде повече. Стигна се до там че почна да кани собствените си хора за гости. Няма да се учудя ако дългия вземе да се самопокани.

 

Еми това също би било шоу!

Че се изтърка,изтърка се,но това е токшоу всяка вечер.Гледал съм (макар и на запис) шоу на Джей Лено, което е принципно същото.Не можа да ме впечатли кой знае колко.На Слави му признавам 2 неща - че успява да покани пръв и веднага най-известните хора,излъгали се да дойдат в BG и това,че успява да разкаже и най-тъпия виц, така че да разсмее публиката (просто вкарва чуство).И накрая - случвало се е и мен да ме ядоса,но като цяло го признавам за един от най-добрите водещи на подобни шоута (то като се замисли човек това е единственото).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

jojo, шоуто на слави се опитва да копира шоутo на Jay Leno.Оттам идват и привидните прилики.Ако не могат да измислят нещо оригинално що да не вземат да копират от другите и да се блъскат в гърдите колко са добри.И поне да го правят като хората.Не можеш да сравняваш шоуто на този селянин Слави с Jay leno.

Link to comment
Share on other sites

Много плоско "шоу". Понякога е интересно, но само заради госта, не заради нескопосаните опити на дългия да бъде забавен. Нищо чудно, че са го спряли.

Link to comment
Share on other sites

Трябва малко да го поразредят това предаване - например 2-3 пъти седмично, за да има достатъчно новини и т.н. с които да прави ебавка. А той - секи ден се чуди кви тъпотии от големи по-големи

Link to comment
Share on other sites

Много плоско "шоу". Понякога е интересно, но само заради госта, не заради нескопосаните опити на дългия да бъде забавен. Нищо чудно, че са го спряли.

 

 

Че кога са го спряли. То само е в почивка. :huh:

Link to comment
Share on other sites

Защо тогава се носят слухове, че щяло да е изцяло променено като започне отново? И че няма Слави да е водещ?

 

Не бях чувал тези слухове.Може би се бъркаш с рекламата на Годжи. :blink:

 

А за Lan- мисля че на петнаисти септември

Link to comment
Share on other sites

Понякога предпочитам да гледам как боя съхне :woot .Да не говорим че обикновено мойе да се намерят по-интересни предажания (Scrapheap Challenge или вече от бая време Junkyard Megawars) Само тук-таме някой свястен виц казава, но на дугия ден всички го повтарят така че няма особен смисъл да го гледам.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Да! Много е хубаво това предаване и мисля че в България няма друго подобно ! ! ! Има доста смях, а мен най-много ме кефят вицовете накрая и ония съкращения от Ммммагаданския институт ! ! ! ! :):)

Link to comment
Share on other sites

Да! Много е хубаво това предаване и мисля че в България няма друго подобно ! ! ! Има доста смях, а мен най-много ме кефят вицовете накрая и ония съкращения от Ммммагаданския институт ! ! ! ! :):)

 

според мен пък изтъпя тотално това ''шоу'' . Преди го гледах почти всяка вечер , но отдавна ми писна ... изчерпа се ! Единственото хубаво са скечовете и то не за друго , а защото актьорите са добри . Може да се каже че и вицовете са добри , но кофтито е че повечето са крадени и само са разкрасени

Link to comment
Share on other sites

Абе уж е супер но като почна БигБрадер и нещо почна да залязва да не се гледа толкова :(

stiga we naistina li misli6 4e bigbrother moje da izmesti slavi?! tva e nevazmojno. Bigbrother sas seki izminal den stava vse po-glupavo... samo sedat tam i si revat daje ne e sme6no. A slavi moje da ne e osobeno umen i t.n. no kvo ot tva vsi4kite mu scenaristi sa zavar6ili klasi4eskata gimnazia i sa super. toi prosto trqbva da pro4ete kvoto sa mu napisali i stava 6outo, a v big brother se 4udqt kva typotiq da izmislqt za da se zadarjat v ky6tata

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...