Jump to content
BulForum.com

IQ-testove


Cold_Princess

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply
Aз не бих се предоверил на резултатите от тези тестове. Един ме изкара, че съм гений! Какъв майтап :)

Sy6toto i tuk... Nqkak si ne vijdam kak sym takyv genii(155 standartized) i vse o6te rabotq za jylti stotinki.

Link to comment
Share on other sites

Това не са ли просто тестове? Не видях нито един за определяне на IQ. Моля те, кажи ми, ако съм недоскив...

Ми по принцип в папка

Интелигентност -> Тест за интелигентност 2

Интелигентност -> Европейски тест за интелигентност

 

Ама нещо сега неще да ги отвори (поне при мен) :confused

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Направих теста.Ето резултатите:

127т. за 10мин 25сек "Надарен на границата на гениалността"

...абе можех и по-добре. :P

Link to comment
Share on other sites

и аз кат тебе само дето за 6:37 минутки ;)

 

Е да ама аз за никъде не съм бързал :P Сега ще пробвам тоя.Не е за време и мога да мисля повече над въпросите. ;)

 

EDIT:който видях че всъщност не е толкова добър :D Тестът е в определени области и като дадеш отговора ти пише дали е верен или не.Ми то така не е интересно. :D

Link to comment
Share on other sites

Тъпото е че когато времето те притиска си позволяваш да играеш на късмет. Според мен не е най важното дали бързо ще се сетиш, а дали изобщо ще прецениш наличието на всички препядствия при правилното решаване на логическа задача. Така че споко. :)

Link to comment
Share on other sites

Hi!Interesuvam se ot kude moga da proverq do kude se prostirat moite vuzmojnosti.Zatova iskam da razbera v koi saitove ima podobni testove? :unsure:

 

За безплатните тестове... въобще не ги бройте за нещо на което може да се разчита даже платените повечето са много зле... най-добре отиди в някой офис на отворено общество или МЕНСА.

Link to comment
Share on other sites

Изкара ми цифра 149 средно

 

Резултатът бил по-добър от този на 99,95% от пробвалите се....

 

Верно нещо не е в ред хахахахаха

 

 

 

 

I stand corrected - цифрата която получих по пощата е 127

 

Така и не разбрах за какво иде реч ама карай да върви

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...