Jump to content
BulForum.com

IQ-testove


Cold_Princess

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

хм...

не знам кво му стана на тва, обаче ме изкара някъв гений. Дори си направих скрийншот за спомен :)

172 точки :confused

не помня точно колко време го решавах, но оставаха около 4 минути накрая

тва не е реално

Link to comment
Share on other sites

Изкарах 161 за 9 мин. 47 сек.

Този тест е доста тъп и не показва реално знанията на човека.За по точни резултати наистина се обърнете към МЕНСА.Като студент имахме достъп до тяхните тестове и резултатите бяха на ниво(май ми е умряла циганката) :P

Link to comment
Share on other sites

хм...

не знам кво му стана на тва, обаче ме изкара някъв гений. Дори си направих скрийншот за спомен :)

172 точки  :confused

не помня точно колко време го решавах, но оставаха около 4 минути накрая

тва не е реално

Не виждаш ли ,че отдоло пише "error on page" ;)

Иначе съм 148-6мин и 59сек.Генийче съм бил

Link to comment
Share on other sites

:punk da jiveem geniite

Емй ако беше истински гений щеше да знаеш , че има едно копченце , което се нарича EDIT и то се използва за допълването на даден свой пост.

Иначе тестчето е яко. Аз изкарах не много млако точки , но все пак можеше и по-добре ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
http://vassillun.hit.bg/IQtest.html

 

За хората които няма какво да правят :) И нека ако обичате да споделяте резултатите си тука ;) Аз наприемр току-що изкарах цели 127 точици  :bgrin:

 

143 точици, ама не знам за колко време защото сам го правил преди време и ми е останал в спомена само резултата.ю

 

п.с. Току що искарах 155, но на някои въпроси си спомних отговора и не е много реално защото по този начин се намалява времето а то май оказва влияние :)

Link to comment
Share on other sites

Преди 2 месеца имах :127т. за 10мин 25сек "Надарен на границата на гениалността",а сега:

142 за 9мин. и 27 сек. "Изключително надарен,явявате се гений за повечето хора"

Link to comment
Share on other sites

137. Тия тестове смучат. Тъпо е да се смята че колкото по-възрастен си или колкото по-бързо си направил теста, толкова по-умен си. То ако всички бяхме с над 120, то тогава трябваше да пишат някъде за нас бе. Май в МЕНСА приемаха хора с над 120. Аре всички в МЕНСА!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...