Jump to content
BulForum.com

За студенти-в кои университет учите


sandman

Recommended Posts

  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply

Ако вие имате при Вацев Геополитика в Нова сграда бартера става... Щото да не се бъркам да е друг курс и да ми натресете някоя свиня... :sick

Link to comment
Share on other sites

Аа ние геополитика не караме, избрахме си европейска история и ценности ( каквото и да значи) Само тая русата и още двама-трима ходят на такова.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм в ПУ математика и инфораматика ами да ви кажа за сега сам доволен

Link to comment
Share on other sites

Аз съм Студент първи курс в ТУ специалност АИУТ.На Български това значи Автоматика,инфомационна и управляваща техника.Да кажа честно не съм много доволен от Университета но ще го избутам някак си.

 

А за колегите които се специалност КТТ мога да кажа че са супер прецакани и само си губят времето.След като тази специалност не е лигитимна.Дипломата после може да се използва само за задни цели :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Аа ние геополитика не караме, избрахме си европейска история и ценности ( каквото и да значи) Само тая русата и още двама-трима ходят на такова.

 

Е, значи няма грешка... ок... Иначе сте се прецакали вие... Вацев е един от най-умните и интересни преподаватели в ПУ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Искам да питам "ветераните" от ПУ-то,които са политология дали и през втората година тази на пръв поглед интересна специалност ще бъде толкова абсурдно скучна.Има ли надежда :blink:

Link to comment
Share on other sites

Искам да питам "ветераните" от ПУ-то,които са политология дали и през втората година тази на пръв поглед интересна специалност ще бъде толкова абсурдно скучна.Има ли надежда :blink:

 

Има, запиши се някоя даскалска специалност, за да видиш че твоята в цвете. B)

Link to comment
Share on other sites

Аз имам предложение - гледам, че сме доста политолози във форума; какво ще кажете да си направим нещо като сайт, в който да качваме курсови работи, книги, обяви за разни конкурси, събития и т.н.? Аз за три години съм събрала доста материали.

Би било полезно, наистина, поне ще е нещо повече от сухоежбината в университета. ;)

ОК, ама ти ще го направиш :)

Сериозно - идеята е хубава, но аз лично нямам време да се занимавам да я осъществя. Но пък ако споделиш някои от материалите с мен и бат марто няма да ти се разсърдим :)

Link to comment
Share on other sites

Искам да питам "ветераните" от ПУ-то,които са политология дали и през втората година тази на пръв поглед интересна специалност ще бъде толкова абсурдно скучна.Има ли надежда :blink:

 

Ами има някаква надежда... зависи доколко си амбициран да го учиш... Все пак това е учене, а не купон. Някои дисциплини са интересни други не...

 

Аз имам предложение - гледам, че сме доста политолози във форума; какво ще кажете да си направим нещо като сайт, в който да качваме курсови работи, книги, обяви за разни конкурси, събития и т.н.? Аз за три години съм събрала доста материали.

Би било полезно, наистина, поне ще е нещо повече от сухоежбината в университета. ;)

 

Идеята е добра... Както каза Чефо обаче, трябва някой да я осъществи...

Иначе аз отдавна съм регнал #politologia в IRC :D

Само дето е празен... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Искам да питам симпaтичната кака(съвестното копче) колко изпита ще имаме първият семестър,защото колегите ни с бат Чефо се правят на бастуни и никoй не казва.Бате AssassiN мерси,че ми вдъхна надежда :)

Link to comment
Share on other sites

Трудно може да ти каже каката... В ПУ е традиция да се сменя програмата на Политология всяка година. Смело мога да кажа, че или ще са 5 или 6.

А за надеждата... дано да не умре бързо... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ок, казвам ДА, но ти ако мислиш само с преписване да завършиш, не виждам защо искаш да си пропилееш 4 години. Явно не смяташ да го работиш... Или пък си мислиш, че дипломата от ПУ ще работи вместо теб после??? ;)

Link to comment
Share on other sites

Питах от любопитство, защото някои от тези предмети са много скучни-визирам Въведение в правото,а аз съм такъв,че мн. трудно мога да уча нещо, което не ми харесва.А за преписването-по принцип не го правя,но понякога се налага да не слушаш съвестта си.Да ти кажа малко се съмнявам,че ще си намеря нещо по специалността да работя,а дипломата от ПУ-то пък е една и не смятам че мога да разчитам кой знае колко на нея

Link to comment
Share on other sites

Така като гледам програмата на тая диплома спокойно може да се напише вместо политология "обща култура". Аз лично го записах за да мога да се прехвърля после нещо друго, така че нямам проблем с преписването ;) Като гледам в софийския се учат съвсем други работи...

Link to comment
Share on other sites

Няма никакво бъдеще в България за политолози... Поне гледайте да хванете добра магистратура. Има някои интересни дори и в тъпото ПУ, макар да не ви го препоръчвам.

А Чефо, като почнеш да учиш "Основни икономически модели" ще си говорим пак за обща култура...

Марто, Въведение в правото на мене ми беше интересно, преподавателя беше много готин, не знам на вас сега кой ви го предава....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Тъй като не искам да отварям нова тема(извинете ме за офтопика) бих желал да ви попитам дали знаете за легалния платен прием в полвдивските унивеситети и най вече НБУ(нов български).Всевъзможна информация ше ми е от полза,но моля да ми пишат хора,които са сигурни в думите си,а не тези които са дочули от тук и от там по нещо.Ще съм много благодарен на всички.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм сигурен само, че ако можеш да си позволиш НБУ изобщо няма какво да се интересуваш от пловдивските университети, може би единствено в УХТ си струва да се учи. Иначе теста им мисля че се казва ТОП, и е нещо от рода на обща култура. Всички подробности си ги пише на http://www.nbu.bg/

Link to comment
Share on other sites

а да не говорим, че политологията като университетска специалност в България е една млада булка на 20 години (догодина ще има юбилей). Тепърва ще се развиваме! :tongue

 

Значи маркетингът трябва да е малката и сестра по годинки

:ghost

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...