Jump to content
BulForum.com

Pisna mi ot glupavi filmi :(


Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply
  • 10 months later...

Sancho Pansa,ти като гледам,не харесваш баш хубавите филми...Всички,които си написал в началото на темата,са мн хубави.Не знам какво ти липсва-хубава игра,режисура или сценарии ли...

Link to comment
Share on other sites

Palna fantaziq i nikav smisal ne vidqh!

Това, че не си видял не значи, че няма ;) А филма си е култов...И аз навремето като много малък се чудех защо Робокоп няма оскар, че много ме кефеше ама...:)

Link to comment
Share on other sites

Palna fantaziq i nikav smisal ne vidqh!

 

случйно филма е правен по комикс но за разлика от досегашните филми по комикси този е точно по комикса.

Кажи в кой филм няма фантазия

Link to comment
Share on other sites

Това, че не си видял не значи, че няма ;) А филма си е култов...И аз навремето като много малък се чудех защо Робокоп няма оскар, че много ме кефеше ама...:)

 

 

Робокоп е голям :punk

:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

И аз ти препоръчвам SIN CITY :punk

 

Napalno bezmislen film!

Тва е уникален, новаторски филм и е мноо як! Кое му е безисленото :confused Имало фантазия, аре ве, ми филма е правен по комикс кво искаш :blink: :confused

Link to comment
Share on other sites

И аз ти препоръчвам SIN CITY :punk

Тва е уникален, новаторски филм и е мноо як! Кое му е безисленото :confused Имало фантазия, аре ве, ми филма е правен по комикс кво искаш :blink:  :confused

 

Aз не видях какво всички му харесват на тоя филм. явно не мога да вникна в историята, която за мен не е нищо особено, да не говорим, че 1/3 от филма по никакъв начин не се вързва с другите 2/3.

Link to comment
Share on other sites

Aз не видях какво всички му харесват на тоя филм. явно не мога да вникна в историята, която за мен не е нищо особено, да не говорим, че 1/3 от филма по никакъв начин не се вързва с другите 2/3.

 

Мхм, първия по-реален отговор. Филмчето ми беше интересно, опитах се да схвана нещо. Бе връзва се криво ляво, но за мен специално не беше нищо особено. Не разбирам защо го прехвалвате, има къде къде по-добри и по-интересни филми.

Личната ми оценка за филма е слабичка 6-7/10 :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...