Jump to content
BulForum.com

Pisna mi ot glupavi filmi :(


Recommended Posts

Робокоп е голям  :punk

:ph34r:

ша ма прощаваш но никой не е по-голям от COMMANDO :punk

 

Aз не видях какво всички му харесват на тоя филм. явно не мога да вникна в историята, която за мен не е нищо особено, да не говорим, че 1/3 от филма по никакъв начин не се вързва с другите 2/3.

филма е перфектен, направо клони към шибано искуство с не натрапчив вкус на ванилия и може би малко индийско орехче премесени с две щипки меланхолия. ето как аз виждам тези 1/3+2/3 - всички герои на филма са подвластни на най-обикновенни човешки емоции водещи ги по един нестандартен път който трябва да изминат в епизодчето отредено за лирическия им герой, който е максимално реалистичен като присъствие на духа в силен контраст с абсурдността на заобикалящата го среда. субтитрите на телесинка бяха върха, тея сега освен че не са синхронизирани са и по-зле (ако сте го гледали с кофти субтитри бих разбрал разочарованието ви от филма).

 

по темата:

наскоро гледах "Madagascar" и коментара ми е че "Нема такъв филм" :D , ако го гледате пазете се от пингвините, верно са психопати ;)

за други качествени филми мога да препоръчам два шедьовъра на Дани Боил - A Life Less Ordinary, Shallow Grave.

също горещо ви препоръчвам най-нискобюджетният филм който съм гледал TAPE

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

 

E batka neznam kak taka smesi XXX sas NAZIBOY

 

Tva s X-te e bati bozata 4esno.

 

Eto tova sa filmite:

Dead Birds

SAW

Identity

Ju-on: The Grudge

Ju-on: The Grudge 2

The Grudge

The Eye

The Eye 2

Cube Zero

Cube

Hypercube: Cube 2

Final Destination

Final Destination 2

 

Koito gi izgleda da doide 4e si tarsq sakvartirant 4e predniq izbqga, kvartirata mi e na 2 etaj ap. 8 v jaltata sgrada na bul.Ruski :wir

Link to comment
Share on other sites

 

Не съм ги гледал всички, но тези който сам глдал са стойностни ако и ти това искаш да кажеш значи сме една партия ;)

Link to comment
Share on other sites

Ми аз съм гледал всички части на Кубът и не ми се струват глупави! Харесва ми това че са с отворен финал :D

Link to comment
Share on other sites

тоя кубът е доста глупав :bgrin:

Глупав е Доктор Куйн лечителката или пак Малка къща в прериятя ей тва са тапи филми ама Кубовете са си нещо сериозно B)

Link to comment
Share on other sites

Глупав е Доктор Куйн лечителката или пак Малка къща в прериятя ей тва са тапи филми ама Кубовете са си нещо сериозно  B)

добре не е глупав. няма абсолютно никакъв смисъл тоя филм, ако така повече ти харесва :cry

Link to comment
Share on other sites

Кубовете са култови филми! Това че не сте ги разбрали си е ваш проблем :)

 

А.. и темата е доста глупава. Не може едностранчиво да се гледа на нещата - тоя филм бил глупав и край.. Много хора гледайки например "Eraserhead" на David Lynch от 1977 ще кажат - тва е най-глупавия филм който някога е правен. Аз и още една малка публика обаче ще кажат - това е наистина най-странното нещо правено в киното но филма просто е една голяма символика и затова е трудно да бъде разбран от всеки. В това число и аз. Започнах да сглобявам нещата едва след като прочетох тълкувания на символиката му из интернет.

Link to comment
Share on other sites

Кубовете са култови филми! Това че не сте ги разбрали си е ваш проблем  :)

ъм, ще обясниш ли точно какво не съм разбрал :bgrin: някви се моткат наляво-надясно и накрая всички умират :D явно има някъв скрит замисъл дето не го чаткам :blink:

Link to comment
Share on other sites

Zamisala e 4e ima organizacia koiato izsledva do kade moje da stigne 4oveshkata psihika pri ekstremni situacii, kato za celta vav tezi filmi bqha postavili hora s to4no konkretni znaniq i umeniq, estestveno 4e filmat za da privle4e hora e okrasen s neveroiatni na4ini za ubivane, i razni drugi tankosti koito shte gi razbere 4ovek obrashtasht vnimanie na po drebnite neshtica v edin film, a ne samo da sledvash centralno na4ertaniq pat ot na4aloto do kraia na filma. A to4no tova kak umiraha vsi4ki e nai interesnoto vav filma, a tova 4e vsi4ki umirat nakraia ostaviq wrati4ka za sledvashtata 4ast i tn :allien

Link to comment
Share on other sites

Кубовете са култови филми! Това че не сте ги разбрали си е ваш проблем  :)

 

А.. и темата е доста глупава. Не може едностранчиво да се гледа на нещата - тоя филм бил глупав и край.. Много хора гледайки например "Eraserhead" на David Lynch от 1977 ще кажат - тва е най-глупавия филм който някога е правен. Аз и още една малка публика обаче ще кажат - това е наистина най-странното нещо правено в киното но филма просто е една голяма символика и затова е трудно да бъде разбран от всеки. В това число и аз. Започнах да сглобявам нещата едва след като прочетох тълкувания на символиката му из интернет.

Ти какво каза сега бе ебаси?Значи "по заповед на Линч",за да гледаме неговите филми,или трябва да сме свръх интелигентни,или след като ги гледаме да ги разгадаваме едно известно време,или като ги гледаме да разправяме че са изпълнени със синволика и много са ни впечатлили.

 

ЕТО ТОВА Е КИНОТО ДА ТИ Е НАчИН НА ЖИВОТ!!! :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

97.jpg

 

The Barber of Siberia

 

Филмът просто е невероятен.

Класика. Гледал съм го няколко пъти и не ми омръзва. Всеки път виждам нещо ново в този филм. Наистина е уникален. Хем забавен, хем тъжен. Сцената с пияния генерал е незабравима.
Link to comment
Share on other sites

Има много добри филми, дори на този сайт, но въпросът е, дали можеш да ги разбереш, а това зависи и от възрастта и от акъла. Аз вече екшън филми не мога да трая, фантастики трудно харесвам, трябва да е нещо по-специално, за да ми хареса. Например последните Междузвезни войни за мен бяха отчайващо прокиснали бози!

 

Масовият, среден Холивудски филм е тъп. Той не е правен с цел да бъде хубав, а е правен с цел да докара някакви пари на авторите му без да се опитва да има някаква художествена стойност.

Link to comment
Share on other sites

Разгеле!!! Тъкмо бях започнала да си мисля, че аз нещо не съм в ред с вкуса си към филмите.

Класика. Гледал съм го няколко пъти и не ми омръзва. Всеки път виждам нещо ново в този филм. Наистина е уникален. Хем забавен, хем тъжен. Сцената с пияния генерал е незабравима.

Ако се намери някой да каже нещо срещу този филм собственоръчно ще му извия вратлето.

 

 

Ето още един много любим филм, да видите какво правят хората от лъбоф...

 

2542.jpg

Heaven

 

Cate Blanchett :love worship.gif

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...