Jump to content
BulForum.com

Pisna mi ot glupavi filmi :(


Recommended Posts

Tarsq da gledam neshto v stil The Game,Fight Club,6 Sense,Memento,Vanilla Sky,The Ring...posledno gledah Gothika i Godsend...abe hubavi sa filmchetata ama im lipsva neshto ;) .iskam da gledam neshto razlichno i novatorsko,film koito da ta nakara da stoish nakraq s shiroko otvorena usta i da sa pitash "E**h mama mu!Kvo stana tuka!!?" :D

are ako nqkoi ima predstava za kvo govorq da predlozi neshto

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Podkrepqm Manoss...na men li4no the others ne mi haresa izobshto,a butterfly effect edinstvenoto neobiknoveno neshto beshe, 4e se razkavashe edna istoriq ednovremenno v na4aloto, sredata i kraq...anyway the choice is in yr hands :)

Link to comment
Share on other sites

gledah The Others i The butterly effect. chestno kazano parviqt poveche mi haresa,no i dvata si struvat.

kolkoto do Secret Window...gledal sam go i malko me razocharova.zavarsha mnogo interesno no v po golqmata chast ot vremeto e malko muden ;) .vednaz go dadoh na edno momiche,koeto posle mi kaza che zaspala po sredata na filma :woot

Link to comment
Share on other sites

John Q ти препоръчвам. Скоро го гледах, много ми хареса.

Link to comment
Share on other sites

21 Grams, ама ако наистина искаш да са скофтиш гледаи Requiem For A Dream

Гледал съм го само 1 път е не знам да ли ще мога пак.

държи те няколко дни :D

Link to comment
Share on other sites

Темата донякъде, ама само до някъде се препокрива с една друга тема - Смислени филми. Сигурна съм, че ще намериш нещо интересно от препоръчаните там филми. Аз лично с две ръце подкрепям и ти препоръчвам два от филмите (повтарям се за съжаление, но си струват): Mistyc River - Реката на тайните и един по старичък но много качествен -Shawshank Redemption-Изкуплението Шоушенк.

Желая ти приятно гледане.

Link to comment
Share on other sites

[i az sym syglasen che ima mnogo typi filmi. no gore izbroenite ot vas sa naistina veliki. the game i 21grams sa mi libimite filmi. ot men

 

session 9

A.I. na spilbarg ako ne si gledal.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...