Jump to content
BulForum.com

малко помощ относно гледането онлайн


lisan

Recommended Posts

Достъпна и Достъпна+ не можем да гледаме филми On-Line! :angry1 :angry1 Направо щях да си чупа компютъра като ми казаха :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

kato iskam da zapisha disk za DVD na kakaf format trqbva da go naprava i kak da vkaram subtritite tam ?

predvaritelno se izvinqvam che zadavam vaprosi izvan tazi tema no ako nqkoi mi pomogne shte sam mu mnogo blagodaren

Link to comment
Share on other sites

nali se iskashe neshto za subs online(DirectVobSub ili oshte edno ma ne mu pomna imeto...)?

DirectVob Sub е напълно достатъчно за да подкараш онлайн субтитри

А пробвали ли сте да пуснете филмите онлайн с Мplayer?

Link to comment
Share on other sites

Май не съм единствения дет  има проблеми... :angry1  Аз също съм на гигабит,но когато се опитам да си пусна онлайн филм, независимо дали от Warez ili mbox,ми изписва следното : Additional plugins are requiret for watching this movie....

по принцип имам Медия Плейър 9, k-lite 2.03 , divXg400 2_7, quicktime i realplayer ама пак не става хавата ?  :confused

Ако някой знае за какво става въпрос нека ми каже. Благодаря предварително! :D

(п.п. с Windows 98 съм и връзката към warez i mbox ми е 300kbyte/s). :rolleyes:

С какъв браузър си?

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Не мога да гледам филми онлайн. Незнам защо, имам инсталирани всички кодеци, музиката ми върви онлайн, радиото също но не и филмите през wmp 10. Някой има ли идея?! :confused

Link to comment
Share on other sites

Не мога да гледам филми онлайн. Незнам защо, имам инсталирани всички кодеци, музиката ми върви онлайн, радиото също но не и филмите през wmp 10. Някой има ли идея?! :confused

 

Аз не мога да си обясня защо хвърляш вината върху кодеците?!? За да гледаш онлайн ти трябва ДОБРЕ конфигурирана мрежа!!! (не е само да кликаш върху next бутона! ) Вземи си погледни фаеруола (firewall). Самбата е в 169.х.х.х мрежа, ако файеруола ти спира вътрешните мрежи на реалното IP - нищо няма да видиш, независимо дали имаш или нямаш кодеци! Дано откриеш топлата вода! Няма да сбъркаш ако махнеш този бъгав WMP10.

 

Успех!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
мисля ,че трябваха около 300кб/с за да се гледа филм онлайн така ,че на тази скорост (~120кб/с) май няма да успееш

за филми онлайн ти стигат и 150 к!

Link to comment
Share on other sites

за филми онлайн ти стигат и 150 к!

 

Айде бе ?!? сериозно ? аз като имам средно около 240к към вътрешния (и бг уж) що не мога да гледам филми. Филмите тръгват ,но ги гледам на слайд шоу. Преди да "вдигнат" последно скоростите когато бях на ~200К поне вечер след 23 можех да пусна нещо което ще ми насича търпимо.Не съм се интересувал дали има по висока тарифа от мойта(I+), но ако някой се заблуждава,че може да гледа филми он-лайн - да си помисли пак...

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,

 

Имам проблем с гледането на филми онлайн, а именно, че процеса при мен не става. Не знам дали просто ми е бавна връзката (Икономична+), или от нещо друго, но нито един филм не тръгва. Инсталирал съм си K-Lite Codec Pack. Идеи?

За да можеш да гледаш филми онлине ти трябва добра тарифа на ЕВРОКОМ или посети сайта http://ggbit.net/ ,и ако ти хареса си прекарай този интернет.Аз лично плащам 18лв на месец(инсталационна такса 36лв)и гледам повечето филми онлине без да засичат. Има някой филми който не тръгват, но за сметка на това можеш да си ги изтеглиш, което става сравнително бързо.За мене това е добър интернет.Еврокома също е добър

Link to comment
Share on other sites

При мен по-рано вървяха. Но сега media player-а само зарежда филма и като дам на play бутона ми излиза че филма е непознат формат. Това става с какъвти и player да опитам. Връзката ми е 300kb/s.

Имам инсталиран K-lite.

Link to comment
Share on other sites

При мен по-рано вървяха. Но сега media player-а само зарежда филма и като дам на play бутона ми излиза че филма е непознат формат. Това става с какъвти и player да опитам. Връзката ми е 300kb/s.

Имам инсталиран K-lite.

 

Aко си с последна версия на firefox трябва да си инсталираш plug-in за ActiveX иначе медия плеъра няма да го подкара.

Link to comment
Share on other sites

Aко си с последна версия на firefox трябва да си инсталираш plug-in за ActiveX иначе медия плеъра няма да го подкара.

Не с internet explorer съм. От къде мога да си дръпна тоя plug in :confused

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...