Jump to content
BulForum.com

малко помощ относно гледането онлайн


lisan

Recommended Posts

Един комшия е на ГГбит и ми разправяше,че от warez.ru може само да си дърпа филмите,макар че скоростта му е достатъчна и за on-line.А директно може да си ги гледа от m-b0x,откъдето пък не може да сваля.Нещо такова ми обясняваше.

 

ПП:Става въпрос за ГГбит в Прослав,ако има някакво значение де!

 

Ми незнам дали е така, ама ще е добре някой да каже, за да знам дали е при мен проблема или е друго.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Nqma na4in da gleda6 online filmi s takava vruzka ! Trqbva ili da si kum nqkva mreja deto nezavisimo ot vruzkata moje6 da gleda6 online ot edin to4no opredelen site ili ti trqbva vruzka ne po malka ot 300kb\s

Link to comment
Share on other sites

A nqkoi moje li da mi kaje kak moga da gledam filmi online s bs player.Otvarqm bs playera otvam na open url,tam pi6a adresa i sled malko mi da error cant open this file.

 

 

Ne sum siguren oba4e mai se otvarqha s daemon tools i sled tva go puska6 s bsp playera

Link to comment
Share on other sites

Exxxx,kak ne razbra to4no na tebe shiphappen(ne si spomnqm koq tema be6e) Dreamer obqsni 4e ne sa nujni 300 K za gledane online, :angry:  :angry: a sa nujni 180 K.Taka 4e na I+ bi trqbavalo da varvqt filmi.Eto tuk e dokazatelstvoto na moite dumi.Pro4etete posta na netroobg. ;)  :)

Чак сега ти виждам поста :lol: .Ти на И+ ли си ,че да ми говориш дали може или не може ? Ела в нас да видим дали се гледат филми онлайн , искаш ли ? Само ,че ако филма е 2 часа ще го гледаме 3 часа ( ако ме разбираш какво искам да ти кажа ) .

Нещо друго да ти цитирам виж : http://www.warez.ru/invision/index.php?sho...ndpost&p=268128

Link to comment
Share on other sites

И аз имам същия проблем - на ГГБит съм и от mbox.tv си ги гледам спокойно онлайн, докато от warez.ru не мога. Може би наистина има проблем с достъпа до SMB-ресурса :unsure:

Link to comment
Share on other sites

ПП:Става въпрос за ГГбит в Прослав,ако има някакво значение де!

Приятел сигурен ли си какво говориш ??? Има ли ГГбит в Прослав ???Защото аз незнам за такова нещо !

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Stiga s tezi skorosti...problema ne e v skorosta...Az sam kam Gigabit...ot Warez.ru, pri izbor na PLAYONLINE, otvaria WMP 9 v IE6 (WinXP) i vaobshte ne tragva kolkoto i da chakam...posle izbiram sashtia film DOWNLOAD i zapochvam da go svaliam s 390 KB/s !!! . (v mbox.tv sashto ne stava)

Sled tova otivam v komshiata, koito sashto e kam Gigabit, toi izbira vav Warez-a PLAYONLINE (sashto s XP i WMP 9) i v IE6 mu se otvaria Player-a i sled 10 sekundi filma tragva perfektno, bez nikakvo nasichane....I dvamata sme s K-Lite Codec Pack 2.36 Full

Probvahme i s Firefox...pak pri nego tragva ...pri men ne...

 

Ei tva da mi obyasni nqkoi zashto stava...

Link to comment
Share on other sites

Stiga s tezi skorosti...problema ne e v skorosta...Az sam kam Gigabit...ot Warez.ru, pri izbor na PLAYONLINE, otvaria WMP 9 v IE6 (WinXP) i vaobshte ne tragva kolkoto i da chakam...posle izbiram sashtia film DOWNLOAD i zapochvam da go svaliam s 390 KB/s !!! . (v mbox.tv sashto ne stava)

Sled tova otivam v komshiata, koito sashto e kam Gigabit, toi izbira vav Warez-a PLAYONLINE (sashto s XP i WMP 9) i v IE6 mu se otvaria Player-a i sled 10 sekundi filma tragva perfektno, bez nikakvo nasichane....I dvamata sme s K-Lite Codec Pack 2.36 Full

Probvahme i s Firefox...pak pri nego tragva ...pri men ne...

 

Ei tva da mi obyasni nqkoi zashto stava...

Преинсталирай си ХР-то и ще ти тръгне .Нещо си оплескал ;)

Link to comment
Share on other sites

Stiga s tezi skorosti...problema ne e v skorosta...Az sam kam Gigabit...ot Warez.ru, pri izbor na PLAYONLINE, otvaria WMP 9 v IE6 (WinXP) i vaobshte ne tragva kolkoto i da chakam...posle izbiram sashtia film DOWNLOAD i zapochvam da go svaliam s 390 KB/s !!! . (v mbox.tv sashto ne stava)

Sled tova otivam v komshiata, koito sashto e kam Gigabit, toi izbira vav Warez-a PLAYONLINE (sashto s XP i WMP 9) i v IE6 mu se otvaria Player-a i sled 10 sekundi filma tragva perfektno, bez nikakvo nasichane....I dvamata sme s K-Lite Codec Pack 2.36 Full

Probvahme i s Firefox...pak pri nego tragva ...pri men ne...

 

Ei tva da mi obyasni nqkoi zashto stava...

Аз имах проблем но с Медиа плеър 9 ми се оправи!!Просто няма решение на тоя проблем!!На някой тръгва на някой не!! :D

Link to comment
Share on other sites

Predi dva mesetza sam si instaliral XP i togava sashto ne stavashe....

probval sam s WMP 8 ...9.....10.....

Mahah zashtitnata stena...izkluchvah antivirusnata.....razreshavah Cookita i vaobshte vsichko koeto moje da se razreshi ...i neshte i neshte....tva e

Link to comment
Share on other sites

az natiskam na play online.vklu4va se windows media player 4akam 1-2 minuti i po4va filma

И аз чакам 1-2 мин. като си ги пускам от вареза ама на някои се чудя дали има смисъл да чакам защото изобщо не тръгва :( ... и съм поставен в раздвоение: В вареза-нови филми ама не тръгват. В mbox-стари филми ( е не чак толкова стари ама като излезе нов филм-нищо ), тръгват нормално. :wacko: :wir :inqn :blink: :sayjin :( :allien

Кажете кво да се праи ???

Link to comment
Share on other sites

Абе, хора, изхвърляйте всичките там модеми и други боклуци и се пускайте на ЛАН!!! Това ще реши всичките ви проблеми, и то на същата цена!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Май не съм единствения дет има проблеми... :angry1 Аз също съм на гигабит,но когато се опитам да си пусна онлайн филм, независимо дали от Warez ili mbox,ми изписва следното : Additional plugins are requiret for watching this movie....

по принцип имам Медия Плейър 9, k-lite 2.03 , divXg400 2_7, quicktime i realplayer ама пак не става хавата ? :confused

Ако някой знае за какво става въпрос нека ми каже. Благодаря предварително! :D

(п.п. с Windows 98 съм и връзката към warez i mbox ми е 300kbyte/s). :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...