Jump to content
BulForum.com

малко помощ относно гледането онлайн


lisan

Recommended Posts

Здравейте,

 

Имам проблем с гледането на филми онлайн, а именно, че процеса при мен не става. Не знам дали просто ми е бавна връзката (Икономична+), или от нещо друго, но нито един филм не тръгва. Инсталирал съм си K-Lite Codec Pack. Идеи?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

При мен е същото, дори на филми, които са на 1 CD, дори по-малко от 600 МВ. (На хартия, трябва да се гледат без проблем)

Link to comment
Share on other sites

аве едно време имаше един дето питаше "защо сме нямали достъп до самбата на ЕК", на мене ми стана интересно и проверих - на Д+ съм и наистина нямам въобще достъп до тоя service дето се ползва за online филми

 

искам да попитам хора дето са на по високи тарифи дали изобщо става нещо, дали тръгва да play-ва филма изобщо?

 

то ако няма надежда да земат да я забранят за нас тая иконка от страницата да не се чудят хората

не че е нещо важно просто любопитствам...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Zna4i az sum na D+ i si gledam avi bez problem no nakusva.Ina4e 180 k e dostatu4no za on line gledane.Na I+ stava.

 

Ами издай тайната как става целия процес де....и Аз съм на Д+ и преди можеше да се гледат всички филми он-лайн но в последствие нещо се случи и сега не може. А като бях с СП1 си ги гледах он-лайн горе в бар-а на Internet Explorer-а има едно бутонче MEDIA и от там тръгваха. Но сега съм с СП2 и го нямам това бутонче :( :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Здравейте,

 

Имам проблем с гледането на филми онлайн, а именно, че процеса при мен не става. Не знам дали просто ми е бавна връзката (Икономична+), или от нещо друго, но нито един филм не тръгва. Инсталирал съм си K-Lite Codec Pack. Идеи?

Браво бе бавна била връзката. На тази тарифа връзката към warez е най-голяма от всички останали тарифи. Тоест ако на тази е бавна, на другите тарифи е още по-бавна

Link to comment
Share on other sites

мисля ,че трябваха около 300кб/с за да се гледа филм онлайн така ,че на тази скорост (~120кб/с) май няма да успееш

Exxxx,kak ne razbra to4no na tebe shiphappen(ne si spomnqm koq tema be6e) Dreamer obqsni 4e ne sa nujni 300 K za gledane online, :angry: :angry: a sa nujni 180 K.Taka 4e na I+ bi trqbavalo da varvqt filmi.Eto tuk e dokazatelstvoto na moite dumi.Pro4etete posta na netroobg. ;) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

ZNA4I AZ 6tE TI OBQSNQ .TRQBVA TI PROGRAMKATA(CODEC PACK).S neq kato si pusne6 nqkuv film nali ima download i play online.CUKA6 vurhu play online s dqsnoto kop4e na pi6kata i dava6 OPEN LINK i stava ,ama trqbva da ima6 programkite CODEC PACK i WINDOWS MEDYA PLAYER:):):):)ili BSP PLAYER

 

A ako skorostta ti e pod 300kb/s nqma da moje6 da gleda6 online,a do kolkoto znam ikonomi4na+ razviva skorossti nai-mnogo do 100kb/s:(

Link to comment
Share on other sites

Имам малък проблем.Става дума като пусна филм онлайн върви 1-2 минути и после увисва, ама така увисва, че някой път ми се налага да си рестартирам машината :confused

 

Едит:На ГГБит съм.Да не би да има някакви рестрикции за гледане на филми от warez на абонатите на ГГбит, защото от mbox.tv нямам никфи проблеми.

Link to comment
Share on other sites

Имам малък проблем.Става дума като пусна филм онлайн върви 1-2 минути и после увисва, ама така увисва, че някой път ми се налага да си рестартирам машината :confused

 

Едит:На ГГБит съм.Да не би да има някакви рестрикции за гледане на филми от warez на абонатите на ГГбит, защото от mbox.tv нямам никфи проблеми.

 

Един комшия е на ГГбит и ми разправяше,че от warez.ru може само да си дърпа филмите,макар че скоростта му е достатъчна и за on-line.А директно може да си ги гледа от m-b0x,откъдето пък не може да сваля.Нещо такова ми обясняваше.

 

ПП:Става въпрос за ГГбит в Прослав,ако има някакво значение де!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...