Jump to content
BulForum.com

Дайте идея за вила на х.Здравец моля.


vkirov

Recommended Posts

Здравейте приятели, 

търся си вила за почивка на х.Здравец на тихо и спокойно място. 

Ние сме семейство с дете и следва да има минималните удобства - да е чисто, да има вода, сан.възел и т.н.

На луксове не държа и не търся такива. 

Моля ако някой е ходил на подобно място и е останал доволен, да даде идея. 

Мерси много. 

 

Link to comment
Share on other sites

хижа Чернатица е на 1 час пеша над хижа Здравец. Не е вила, както си написал, но е страхотно добро място и доста удобно за разходки от него до Бяла черква, Студенец, пък и до Здраве и обратно. http://www.bulgarian-mountains.com/Huts/Rodopi/Chernatica Миналата година беше сравнително евтино - 12лв на човек, но тогава беше и в ремонт, сега не знам колко е след ремонта, втория телефон мисля е валиден. Заслужава си :)

Link to comment
Share on other sites

На тоя линк, дето си дал са я насрали от негативни коментари. 

Направо ме върнаха в ученическите години...

Два пъти я посещавахме, и двата пъти беше отврат. Студ, мизерия, нагъл, пиян хижар! Единия път се беше напил на мотика и обикаляше из хижата със заредена пушка в ръцете. Яд ме беше, че съм малък и не мога да му я завра в гъза!!!

Ако си говорим за хижи на Здравец, Копривките винаги е била приятно място. Лесно достъпна, приятни и учтиви съдържатели, прилични условия, ниски цени.

Link to comment
Share on other sites

На Копривките има няколко реновирани станции. Спал съм в една от тях, ако не държиш конкретно на вила - това не е лош вариант. Иначе за вили... нищо не мога да кажа, съжалявам...

Link to comment
Share on other sites

Цигов чарк не ми е много симпатично място, отделно е и доста далече. 

Оглеждам се за х.Здравец, понеже ми е на две крачки и мога да си позволя да ходя всяка седмица, ако си намеря прилично местенце. 

Link to comment
Share on other sites

На тоя линк, дето си дал са я насрали от негативни коментари. 

Направо ме върнаха в ученическите години...

Два пъти я посещавахме, и двата пъти беше отврат. Студ, мизерия, нагъл, пиян хижар! Единия път се беше напил на мотика и обикаляше из хижата със заредена пушка в ръцете. Яд ме беше, че съм малък и не мога да му я завра в гъза!!!

Ако си говорим за хижи на Здравец, Копривките винаги е била приятно място. Лесно достъпна, приятни и учтиви съдържатели, прилични условия, ниски цени.

 

Не знам кога си бил там, говоря ти за последните 2 години. И си беше супер добре! И вземи да поглеждаш не само коментарите, а и кога са писани, ще забележиш, че някакви хора горе са се сменили - от там и изразеното в коментарите ;)

А, че някога там беше погром - така беше, по едно време я държеше бивш боксьор и жена му леля Софка. Това има няма 15 години от тогава. Погром. Счупени носове, пияни ученици се пречукват по стълбите. Един беше "подгонил" леля Софка и как тя се наведеше ония мине и я изплющи по гъзо... Мъж й се чудеше да трепе ли, да се смее ли, 'ма и той беше в джаза. То ръководителите ни бяха пияни като талпи. Това не знам 9-10 клас да е било. Каквото е ставало там - си е останало там. Сега е повече от културно. Някой биха го намерили скучно дори :)

Пък и човекът не търси хижа, както казва.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...