Jump to content
BulForum.com

какво више записахте да учите


mandirimuniak

Recommended Posts

Понеже сега е сезона на класиранията и записванията мисля че ще е интересно да научим кой какво и къде е записал. Тъкмо можем да се запознаем предварително. Аз съм стопанско управление в ПУ.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Ми начи.. парво ме приеха в ТУ "Авиационна техника и технологии" ... на 2 класиране "Електротехника" ... но по късно разбрах че съм приет "Информатика" в ПУ ... та реших да съм в ПУ "Информатика" :punk

Link to comment
Share on other sites

NightLife, минал ли си казарма? Защото ако не си, ми е много чудно как ще кандидатстваш пак другата година!

Link to comment
Share on other sites

NightLife, минал ли си казарма? Защото ако не си, ми е много чудно как ще кандидатстваш пак другата година!

hah kav pak e problema mnogo hora go pravqt ?

ako iskam cql jivot moga da se zapisvam na novo samo da me priemat vseki pat na izpitite :)

Link to comment
Share on other sites

izdanka :( elektronika v tu plovdiv.. ta drugata godina nanovo shte kandidatstvam :cry  :cry  :cry

 

ако си мислиш, че КСТ е по-добре - лъжеш се (линчно мнение от човек, който завършва(живот и здраве) електроника :bgrin: )

Link to comment
Share on other sites

Една година(пък знам ли може и повече) ще уча английски в ПУ. А догодина пак за САЩ. Иначе записах английска филология за да може да ходя по-малко и по-лесно да взимам изпитите. Кандидатствах само за тук...пак за по-лесно и по-удобно...вкъщи си е най-хубаво.

Link to comment
Share on other sites

деба мааму. аз пък още никъде не съм влезнал. много ме е яд че не записах Английска фиология.. ся щях да съм вътре. тз тз. хубаво че ми отложиха казармата тая година, за да мога другата да кандидатствам пак. :)

Link to comment
Share on other sites

4akam otgovor ot univeristeta v malta.Ako ne me priemat ste kandidatsvam malko po kusno za autralia.

Ina4e zapisah angl filologiq v pu 4e da ne stane i nqkoi fal s kazarmata :)

Link to comment
Share on other sites

ако си мислиш, че КСТ е по-добре - лъжеш се (линчно мнение от човек, който завършва(живот и здраве) електроника  :bgrin: )

ami az geldam kam SU po princip TU neiskam :)

 

NightLife, мечтите последни умират.... Но умират.

dam prav si, no neka vidim ko shte e drugata godina :) stiskai mi palci :)

Link to comment
Share on other sites

4akam otgovor ot univeristeta v malta.Ako ne me priemat ste kandidatsvam malko po kusno za autralia.

Ina4e zapisah angl filologiq v pu 4e da ne stane i nqkoi fal s kazarmata :)

 

оле и аз щях да ходя там. ама въобще не се заинтересувах как стават нещата. пък и скъпичко ми се видя.

Link to comment
Share on other sites

NightLife, аз палци ще ти стискам, приятел, ама това няма да помогне. Добре е да си наясно с тези неща, за да не останеш разочарован после.

 

Да кандидатстваш всяка година на ново е привилегия единствено за момичетата. И затова те могат да си опитват късмета повторно.

Едно момче обаче може да кандидатства повторно само ако изкара казарма! Затова ние имаме само по един шанс!

Link to comment
Share on other sites

Съгласен съм.Аз кандидатствах веднъж и ме взеха в казармагедон.Едва малко преди уволнението успях да кандидатсвам пак.А който си мисли,че филолгията е лека история-много се лъже. :P

А за прехвърлянето от англииски в информатика - не става.Различни факултети са и се налага кандидастване наново ;)

Link to comment
Share on other sites

А за прехвърлянето от англииски в информатика - не става.Различни факултети са и се налага кандидастване наново ;)

По този въпрос може да поспорим. Става и още как - въпроса е на каква цена ;)

Link to comment
Share on other sites

По този въпрос може да поспорим. Става и още как - въпроса е на каква цена

 

На цената на два кандидат-студентски изпита :P

Link to comment
Share on other sites

Аз мислех,че е 500 :( Аз още се чудя кво да запиша.Нещо филологическо ще е,пък догодина местене май.Чешка филология сега може би

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...