Jump to content
BulForum.com

какво више записахте да учите


mandirimuniak

Recommended Posts

Ако не си запознат това стваше при бившия ректор-Огнян Сапарев.

При новия ректор - Иван Куцаров - е малко трудно да стане това.

Цитирам:"Първото ми задължение като ректор ще бъде да изчистя боклуците от университета,да разкарам хората,записващи висше,само и само да могат да избягат навън."

 

Нещо филологическо ще е,пък догодина местене май.Чешка филология сега може би

 

По-добре българска.Така или иначе ще се прехвърлиш :evil

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply
Ако не си запознат това стваше при бившия ректор-Огнян Сапарев.

При новия ректор - Иван Куцаров - е малко трудно да стане това.

Цитирам:"Първото ми задължение като ректор ще бъде да изчистя боклуците от университета,да разкарам хората,записващи висше,само и само да могат да избягат навън."

Ако ти не си запознат ела да ти покажа подписите на двама декани и този на въпросния ректор най отгоре на молбата за прехвърляне. Не искам да споря повече. :angry:

Link to comment
Share on other sites

Ами не спори.Аз съм вече трета година в ПУ-то и мисля че съм доста по-наясно по въпроса.

Link to comment
Share on other sites

Ами не спори.Аз съм вече трета година в ПУ-то и мисля че съм доста по-наясно по въпроса.

А аз завърших (семестриално) тази година FMI и наесен почвам втора (паралелна) специалност и то без казарма ;)

Link to comment
Share on other sites

Личи си как си завършил.Само по заглавието :P

Да не би във свободния факултет(който го закриха вече)?

 

Няма да поствам повече,няма смисъл. ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз мислех,че е 500 :( Аз още се чудя кво да запиша.Нещо филологическо ще е,пък догодина местене май.Чешка филология сега може би

 

Супер,аз много се кефя на Славянската филология-полски,чешки!Много готино!

Link to comment
Share on other sites

Понеже сега е сезона на класиранията и записванията мисля че ще е интересно да научим кой какво и къде е записал. Тъкмо можем да се запознаем предварително. Аз съм стопанско управление в ПУ.

 

имам една приятелка дето се записа стопанско управление в ПУ тази година

Май ще сте колеги

 

NightLife

Едно момче обаче може да кандидатства повторно само ако изкара казарма! Затова ние имаме само по един шанс!

 

LOL Не е вярно ве, аз по-по миналата година бях една специалност миналата година кандидатствах наново и ме приеха и ся съм си тая специалност, а казарма не съм минал :punk

Link to comment
Share on other sites

NightLife,наистина не е вярно.

Единственото гадно за момчетата,които не са отслужили е,че не могат да учат задочно.Иначе можеш да си кандидатстваш колкото пъти си искаш. :P

Link to comment
Share on other sites

Единственото доказателство, което се представя пред военните е уверението от университета в който си. Това става до 20 октомври всяка година. Предполагам, че военните не следят всеки поотделно, и не им пука какво правиш, стига да си носиш уверението навреме.

Link to comment
Share on other sites

LOL Не е вярно ве, аз по-по миналата година бях една специалност миналата година кандидатствах наново и ме приеха и ся съм си тая специалност, а казарма не съм минал  :punk

 

 

NightLife,наистина не е вярно.

Единственото гадно за момчетата,които не са отслужили е,че не могат да учат задочно.Иначе можеш да си кандидатстваш колкото пъти си искаш. :P

 

 

не че съм адвокат на NightLife, но той имаше предвид ако не приемат въпросното момче, а не да се прехвърля от специалност на специалност. Ако не влезе от първия път и не е отложен (за следващата година или за постоянно) .... "велик е нашия войник".

Link to comment
Share on other sites

Информативно:Аз съм Българска филология.Който е първокурсник и се нуждае от помощ - ЛС. ;)

Link to comment
Share on other sites

Еми... това е. който влезнал-влезнал. който не... казармата. аз влезнах Английска Филология. гледам в по-горните постове имам колеги.. я всеки да каже къде е със сигурност. поне сега вече може да се каже.

Link to comment
Share on other sites

никва идея неам. в интерес на истината не съм се записал още, но като почнат записванията ще ида. те ще ми кажат ли? колко групи има?

Link to comment
Share on other sites

те ще ми кажат ли? колко групи има?

 

Ми би трябвало да ти кажат.Иначе групите могат да стигнат до 6(в много редки случаи).По стандарт са 4.Хах,да ви е честито и на двамата ще се запознаете с Козарова :evil и Каянезе,и Дженкинс :sick

Link to comment
Share on other sites

Информатиката в ПУ-то не беше ли педагогическа специалност? Така съм чувал...

 

Математика и информатика учат педагогика като предмет,но не е специалност към Педагодическия факултет.Към Математическия си е.

Чистата информатика нямат педагогика,както и чистата математика. B)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...